Pereiti prie turinio

Koki kempa pasirinkti ?


asas187

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 259
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Paprasta tai eilinis transformatorius su visais jo tikrais ir menamais privalumais - t.y. svoris , jautrumas įtampos svyravimams , sunkus elektrodo uždegimas ir jo "prilipinėjimas".

Inverteris tai jau elektronika kuri sugeba sukompensuot įtampos trūkumą ar jos svyravimus - t.y. išėjimas , nežiūrint į tai kad įtampa šokinėja ar ne , visada yra vienodas . Prie viso to lengvas elektrodo uždegimas , mažesnis jautrumas elektrodo kokybei, na ir dar svorio nebuvimas nežiūrint kokio galingumo aparatas . 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.liudoirankiai.com/lt/suvirinimo-iranga/daugiafunkcinis-inverterinis-suvirinimo-pusautomatis-igbt-migmagmma.html

pas mane lygiai toks, bet cia ziuriu 285eu, tai negali buti kad as 100eu mokejau. kazka susipainiojau jau su kainom...

Na šnapso kainos irgi nevienodos - priklausomai nuo parduotuvės  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasta tai eilinis transformatorius su visais jo tikrais ir menamais privalumais - t.y. svoris , jautrumas įtampos svyravimams , sunkus elektrodo uždegimas ir jo "prilipinėjimas".

Inverteris tai jau elektronika kuri sugeba sukompensuot įtampos trūkumą ar jos svyravimus - t.y. išėjimas , nežiūrint į tai kad įtampa šokinėja ar ne , visada yra vienodas . Prie viso to lengvas elektrodo uždegimas , mažesnis jautrumas elektrodo kokybei, na ir dar svorio nebuvimas nežiūrint kokio galingumo aparatas .

 

. Dar galėčiau dadėti kad su inverteriu neržaveika virinti lengva skirtingai nuo paprasto aparato.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pagaliau nusipirkau invertorinį bet silpną - DEFORT DWI-200S. Lytagroje už 180 eurų. Sakė tinka elektrodai nuo 2 iki 4 mm. Srovė nuo 40 iki 200 A.

Pagamintas, aišku Kinijoje pagal kažkokios SBM GROUP užsakymą. Turiu vilties, kad kurį laiką tarnaus, kadangi dažnai naudoti neteks - va, kokią vieną kitą geležėlę  "prikabinti" ūkelyje. Jeigu nesudeginsiu dar besimokydamas, nes neteko gyvenime virinti. Gal kas turite kokių praktiškų patarimų, kaip nesugadinus aparato privirinti kokį kriukelį ? O, elektrodo pasirinktas storis, kaip aš suprantu priklauso nuo virinamo metalo storio. Tai, jeigu skarda 2 mm storio, tai ir elektrodas 2mm, ar čia nesurišta ?

Dėkoju būsimiems mokytojams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nori platesne siule imi storesni elektroda. bet su paprasta svarke imi 3mm elektroda ir eina geriausiai, bent jau man :)

o sugadint nera ka. prikabini mase ir baksnoji elektrodu. gali is pradziu ir ant vienos plokstes krauti siules. o paskui sukibdyt dvi.

bent jau man uzteko is salies paziuret kaip virina, pradejau pats megdzioti ir pradejo gautis gana greitai.

dek 200A pradziai, maziau elektrodas kibs. kai pradesi skyles daryt susimazinsi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nori platesne siule imi storesni elektroda. bet su paprasta svarke imi 3mm elektroda ir eina geriausiai, bent jau man :)

o sugadint nera ka. prikabini mase ir baksnoji elektrodu. gali is pradziu ir ant vienos plokstes krauti siules. o paskui sukibdyt dvi.

bent jau man uzteko is salies paziuret kaip virina, pradejau pats megdzioti ir pradejo gautis gana greitai.

dek 200A pradziai, maziau elektrodas kibs. kai pradesi skyles daryt susimazinsi :D

Dėkui, tau tunks. Aš irgi galvoju : po valiai, po valiai ir išmoksiu ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki, prikelsiu sena tema.. ziurineju sau kempo i garaza, darbas pagrinde tai max duslintuva susivirinti, ar verzle kokia privirinti prie nulauzto varzto ir uztikau maza kempa mig/mag ten kaip suprantu pasijungus argono baliona gali virinti kaip su kempu arba gali uzsideti FLUX viela ir virinti be baliono , principas kaip su elektrodais.. tik labai mazai info randu ar man uztektu tokio aparato su FLUX viela ir apskritai ar jis limpa, aisku turi buti vienfazis.

http://www.techmarkt.lt/suvirinimo-aparatai/suvirinimo-aparatas-mig130f-detail.html

 

cia tik pvz..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, prikelsiu sena tema.. ziurineju sau kempo i garaza, darbas pagrinde tai max duslintuva susivirinti, ar verzle kokia privirinti prie nulauzto varzto ir uztikau maza kempa mig/mag ten kaip suprantu pasijungus argono baliona gali virinti kaip su kempu arba gali uzsideti FLUX viela ir virinti be baliono , principas kaip su elektrodais.. tik labai mazai info randu ar man uztektu tokio aparato su FLUX viela ir apskritai ar jis limpa, aisku turi buti vienfazis.

http://www.techmarkt.lt/suvirinimo-aparatai/suvirinimo-aparatas-mig130f-detail.html

 

cia tik pvz..

Naudojant FLUX viela būtina labai gera darbo vietos ventiliacija - boro junginiai nelabai sveikatai padeda ir ypač vyriškumui.

 

Šiaip tai yra žymiai geresnių aparatų už panašią kainą nei tai ką nužiūrėjai - mano akim žiūrint nevertas dėmesio daiktas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.