Pereiti prie turinio

Koki kempa pasirinkti ?


asas187

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 259
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

na čia juos senukuose parduoda :rolleyes: kaina apie 950lt. Man tik vienfazio ir reikia nes kitoks ir neis... O gal kas pasiulytu ar parekomenduotu kitoki rimtesni iš vienfaziu ,bet kad kaina nelabai kandžiotus :rolleyes: o pusautomatis butu naudojamas namu reikmems virinti skardoms , nes su paprasta svarke skardos nepavirinsi :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Mes jau gal 4 metai naudojame "alves" kempuka ir mums jo tikrai per akis ir kaina nei viritekos geresne... ;)

Kempas dar kempas, bet dauk dar priklauso nuo rankenos ir vielos....

wow,wow,wow o prie ko cia rankena?jei ant vienfazio uzdesi profesionalia rankena ir idesi 0.8mm viela tipo geriau virins? :blink: jei jau taip buriam tada jau geriau invertini suvirinimo aparata,nereikia baliono o jei dar rankele atmusta stebuklus gaminsi :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wow,wow,wow o prie ko cia rankena?jei ant vienfazio uzdesi profesionalia rankena ir idesi 0.8mm viela tipo geriau virins? :blink: jei jau taip buriam tada jau geriau invertini suvirinimo aparata,nereikia baliono o jei dar rankele atmusta stebuklus gaminsi :rolleyes:

Labai atsiprašau kolegos bet susidarė toks įspūdis kad tamsta tik matė kaip yra virinama . Šiaip tai invertorinis suvirinimo aparatas be TIG įrangos tai paprasčiausia pastovios srovės svarkė tik kad lengva :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir šūdą malat, kempai visiems-čempionato rėmėjai,papigiai savo chebrai aparatus stumdo su visom garantijoml,Pelkių vilkų atstovas,pasukit man,Skryniai, palaiduosiu, jeigu tikri baliniai esat.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

na man kaip tokio labai rimto nereikia man tik kad duslintuvus virintu ir skardas

 

kiek lt nusiteikes atiduot uz pusautomati (kempa), turiu kelis naudotus ir zinoma nauju turiu .

forumieciam padarau nuolaida arba automatini skidelis dovanu(tik prie nauju aparatu,kiekis ribotas)

i AZ arba 860266666svajunas

post-2581-12828260477983_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kaip tokio labai rimto nereikia man tik kad duslintuvus virintu ir skardas

Patariu nuo dūšios - pirk rimtesni, tokį kur apie 150 amperų turėtų. Na planuoji tik pliarpas ir skardas virint o kai prireiks truputį rimčiau pavirint ir bėgsi per kaimą ieškodamas kas suvirins. Nu nepagailėk tų papildomų kelių šimtų už padorų daiktą. Ir dar vienas dalykas - vienfaziui kempui reikalinga rimta elektros instaliacija ba kitaip vargas o ne darbas bus anuo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.