Pereiti prie turinio

Koki kempa pasirinkti ?


asas187

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymus 259
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

pas mane toks  nepilnai metro aukscio, is jozitos imu, kiek tu litru daba ir nemeluosiu net, nes negaliu nueit ir paziuret. po savaites nebent. pakeitimas 16eu paskutini syki kainavo berods,  gal pagal tai kazkiek aiskiau bus

 o viela pas mane 5kg spule dedas 0.8 storio. kaip ir pas dauguma tokiu vienfaziu buitiniu kempu turbut

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane toks  nepilnai metro aukscio, is jozitos imu, kiek tu litru daba ir nemeluosiu net, nes negaliu nueit ir paziuret. po savaites nebent. pakeitimas 16eu paskutini syki kainavo berods,  gal pagal tai kazkiek aiskiau bus

 o viela pas mane 5kg spule dedas 0.8 storio. kaip ir pas dauguma tokiu vienfaziu buitiniu kempu turbut

 

O koks pats kempas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Koki geriau pirkti jasic mig 160 ar 200 , 200 galingesnis bet jei vienfazis daugiau kaip 180A nelabai eina išspausti

O kam tau 180A ar dar daugiau? Laivų korpusus virinsi? :)

 

Jei neužsiimsi pastatų metalo konstrukcijų virinimu, tie patys 150-160A per akis.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano poreikiam 160-180A vienfazio per akis. kai pirkau irgi bijojau kad per silpnas, bet pavirinus baimes dingo. dar reikia gero kabelio, jei pajungi per koki senukini laida, tai labai jauciasi.

Dar pridesiu, kad reikia pasikeisti masini laida, nes originalai per silpni, kaisti nori daugiau pavirinus ir netaip gerai virinasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandysiu paaiškint kodėl didesnis galingumas geriau .

Dirbant prie mašinų dažniausiai naudojama apie 100A srovė , o tai apie 2/3 nuo 150-160A ką duoda populiariausi kempai . Iš čia tai kad ilgiau padirbus prasideda perkaitimai ir visas kitas gėris , prie viso to netik masinis laidas prašosi būti pakeistas į storesnį bet ir pistoletinė rankena ba ten irgi viduj plonesnis laidas .

Dirbant su kempu kurio galingumas bent 200A virininant populiariausia srove naudoji tik 1/2 jo galingumo - kaitimas mažesnis , nepertraukiamo darbo laikas ilgesnis , prie viso to nereik sukt galvos kaip suvirint (būtent suvirint o ne privirint) storesnį metalą.

 

Tai kad garbieji ponai jūsų teisė rinktis ; sumokėt mažiau ir turėt galvos skausmą ar sumokėt truputį daugiau ir turėt daiktą  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad didesnis galingumas geriau, tai cia niekas ir nesigincyja

jei daug virini gal ir aktualu visokie perkaitimai ir t.t., bet tada ir aisku perki rimtesni, o jei  tik karts nuo karto kazka pavirini i garaza ilindes, ir is remontu duonos nevalgai tai nzn ar tie perkaitimai aktualus. pas mane laidai irgi pakeisti i storesnius, bet ne kiek del kaitimo, o del trumpumo, ir kadangi po ranka pakliuvo storesni ir ilgesni, jie ir buvo panaudoti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandysiu paaiškint kodėl didesnis galingumas geriau .

Dirbant prie mašinų dažniausiai naudojama apie 100A srovė , o tai apie 2/3 nuo 150-160A ką duoda populiariausi kempai . Iš čia tai kad ilgiau padirbus prasideda perkaitimai ir visas kitas gėris , prie viso to netik masinis laidas prašosi būti pakeistas į storesnį bet ir pistoletinė rankena ba ten irgi viduj plonesnis laidas .

Dirbant su kempu kurio galingumas bent 200A virininant populiariausia srove naudoji tik 1/2 jo galingumo - kaitimas mažesnis , nepertraukiamo darbo laikas ilgesnis , prie viso to nereik sukt galvos kaip suvirint (būtent suvirint o ne privirint) storesnį metalą.

 

Tai kad garbieji ponai jūsų teisė rinktis ; sumokėt mažiau ir turėt galvos skausmą ar sumokėt truputį daugiau ir turėt daiktą :)

Teoriškai panašu į teisybę, bet praktika truputį kitokia, mano nuomone.

1.Kaista kai ilgai virinama be pertrūkio (splašniaku). Man labai įdomu, ką galima virinti prie mašinos ar šiaip namie splašniaku 15min.?

2.Transformatoriniai labiau kaista ir žymiai ilgiau aušta, nei inverteriniai aparatai. Tad to "atsargos koeficiento" būtinybė nykstamai maža.

3. 100A prie mašinos? Nebent pjaustai jas.

4. Amperas amperui nelygus, priklausomai nuo daikto kilmės ir pavadinimo.

 

P.S. Pagal tą teoriją, kad reikia imti "didesnį", būtų logiška visiem važinėti minimum su Ural'ais, ir namie spoksoti į 3m įstrižainės telikus. Briedas. Daiktą reikia pirkti tokį, kad atitiktų realų poreikį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teoriškai panašu į teisybę, bet praktika truputį kitokia, mano nuomone.

 

Aga ; prieš porą dienų pasiskolinau kempą , pabandžiau suvirint porą konservinkių ir jau dalinuosi neįkainuojamom ir neginčytinom  praktinėm žiniom  :D

Ne vieni metai dirbu su pusautomačiu prie mašinų ir ne kartą prie savo 150A kempo (kai pirkau atrodė bus per akis ir dar kitam liks) kabinau akumą ba galingumo trūko. Ir tai ne prie "Ural"ų remonto o prie lengvesnių mašinų - tai kad dar galim pasiginčyt kokios srovės ir galingumai reikalingi dirbant o ne krapštantis karts nuo karto prie mašinų . Galų gale užsuk pas rimtus kėbulininkus ir pasižiūrėk su kuom jie dirba - labai abejoju kad jų arsenale rasi silpną aparatą ba virint reikia netik skardas .

Vadovaujantis tamstos logika tai pilnai užtenka ir to aparato kur "LIDL"as karts nuo karto pardavinėja ba prie mašinų rimtų srovių ir galingumų nereikia. :)

 

Ir dar ; Įrankį reikia pirkt tokį kuris atitiktų ne šiandienos o rytdienos poreikius ba nusipirkęs tokį kuris tenkina šiandien kitą dieną jau pradėsi galvot kur rast durnesnį už save kad jam įkišt tai ką nusipirkai kad galėtum nusipirkt geresnį  :)

 

P.s. "Ural"as labai geras aparatas - išvažiuoji su tokiu į trasą ir visi aralei iškart ausis suglaudžia ir uodegas prispaudžia  B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.