Pereiti prie turinio

Koki kempa pasirinkti ?


asas187

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 259
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Geri suvirinimo aparatai yra nuo 1000€ , brangumas yra suvirinimo kokybėje

sau garaze kelis kart per metus pavirint brangoka stuka euro moket, uz du simtus euro gariuniniai tikrai virina... ten tik daugiau pasifist ir geriau virinimo pavirsiu reikia paruost... i auto servisa sutinnku... nors gal sutapimas bet kiek maciau servisuose kempus tai brangus aparatai, o virintojai siaip sau.. snargliuja ta pati kaip ir kitaisku gariunu...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sau garaze kelis kart per metus pavirint brangoka stuka euro moket, uz du simtus euro gariuniniai tikrai virina... ten tik daugiau pasifist ir geriau virinimo pavirsiu reikia paruost... i auto servisa sutinnku... nors gal sutapimas bet kiek maciau servisuose kempus tai brangus aparatai, o virintojai siaip sau.. snargliuja ta pati kaip ir kitaisku gariunu...

Kursai yra tam kad išmoktu, aš tai savamokslis, bet kai nutariau atestatus turėt tai pavirinau mokymo centre gerais aparatais tai skirtumą pajaučiau, čia bandiniai pripratimui buvo pusautomačiu ir TIG'u, gaila egzaminui pateiktu nenusifotkinau
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Kas naudojate vienvazi kempa, MIG ? Kaip virina, kokio gamintojo žiūrėtis, naudojamas bus su balionu ne su spec viela, ne iš brangiausiu aišku, kas ka pasiūlys?

Plius reikia kad draugautu su srovės kritimu, nes namie dažnai pastebiu kad komoresoriu kartais neitin tolygiai pasuka:-)

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka is JASIC kokybiskas kiniskas produktas. turiu tik mano 3 faziu. 250A. didysis su ratais.

pasiziurek serpantine ten pasideret galima ir stipriai.

 

http://www.e-serpantinas.com/suvirinimo-ranga-mediagos-ir-reikmenys-100000000/105020000/suvirinimo-ir-pjovimo-iranga-105000000/migmag-pusiau-automatine-suvirinimo-iranga-105020000.html

as savo pirkau is Metimplex  http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/produktai/0/98/mig_2

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu svarke inventorine 200A bet tiek neybezda is vienfazio tinklo.  kokie 4 metai kainavo apie 400lt. Nesitikejau kad ji tiek ilgai laikys dabar nebenaudojama kai turiu trifazy MIG-MMA aparata. bet kiek ji suvirinus senai atsipirkus.

Tai dirbs buitinem reikmem ir tas onex kuo puikiausiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as galima sakyt toki onex,pas mane be skaitmeninio ekrano,tipo 250A viena ruli 5kg jau beveik sukepiau,namu reikmem sociai,galima ir pachalturint nepersistengent,siaip neblogas ir kompaktiskas,jai nezadi virint po 1cm metalu ir daugiau,tai ,nesiskusi. Svarke jeme ir visai nieko,tik lanka labai reikia islaikyt su svarke nes vienfazis tai labai neatitrauksi virindamas,bet ranka atmusus susileis. Del gedimo tfu tfu dar nesiozevo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas naudojate vienvazi kempa, MIG ? Kaip virina, kokio gamintojo žiūrėtis, naudojamas bus su balionu ne su spec viela, ne iš brangiausiu aišku, kas ka pasiūlys?

Plius reikia kad draugautu su srovės kritimu, nes namie dažnai pastebiu kad komoresoriu kartais neitin tolygiai pasuka:-)

Arvydai, aš pasiiėmiau 250A mig vienfazį kinietį, mano reikmėm per akis, virina gerai, jau suvirinau vieną babiną, taip pat yra ir MMA. Esu pilnai patenkintas, juolab kad biznio iš jo nedarau. Mokėjau ar tai 290eur. Aišku plius kaukė 40 eur, plius balionas 70 eur, reduktorius 40 eur. Vos nusipirkes pasigaminau savo migui vežimėlį, rezultatas matosi nuothraukuose.

post-10224-0-51878400-1485373990_thumb.png

post-10224-0-63824000-1485374031_thumb.png

post-10224-0-56356800-1485374072_thumb.png

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.