Pereiti prie turinio

Apvogė visureigį Vilniuje 2015 09 09


Rekomenduojami pranešimai

Mes , matyt , Las Vegase gyvenam, a Detroite? Kruva tokiu nusikaltimu, ania?

Rojer, nežinau kur tu gyveni, bet tikrai netrūksta. Žinių nežiūri? O kiek informacijos apie sužalotus gatvėj ar namie žmones į žinias nepapuola? Kokie 95%

 

Ligoninės priimamieji po vidurnakčio būna pakankamai pilni, kiek teko matyti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai ne viskas ramu, Vilniaus Sigmos teritorijoje ofisą turėjome, teritorija pusiau uždara buvo, vietinė apsauga važinėja. Atrodo saugu.

 

Kai firmos miniveną apvogė, tyrėjo paklausiau ar dažnai čia taip būna ?  Atsakymo tikėjausi - nedažnai.

 

O tyrėjas atsakė - pastoviai čia bardakas, kelis kartus per savaitę ką nors apvagia.  O atrodė taip ramu aplinkui . . . 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rojer, nežinau kur tu gyveni, bet tikrai netrūksta. Žinių nežiūri? O kiek informacijos apie sužalotus gatvėj ar namie žmones į žinias nepapuola? Kokie 95%

 

Ligoninės priimamieji po vidurnakčio būna pakankamai pilni, kiek teko matyti ;)

jo majo, einu i ginklo fonda, reik dar  soviniu uzsipirkt. Kas darosi gatvei,baisu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl signalizacijos su kintamu kodu, tai jis nuskenuojamas, yra tam priemonių, bet tam automobilį reikia užrakinti-atrakinti du kartus su originaliu pultu.

 

Gal pastebėjai neseniai, ar tą pačią dieną, kad iš pirmo karto signalizacija nesuveikė, durų neuždarė ? Ir antrą kartą suveikė - tada daug šansų, kad kažkas

sekė ir nuskenavo pulto ir automobilio kodų seką. Tada automobilį galima atrakinti bet kada. Dar galima kodą blokuoti, tada automobilis neužrakinamas.

Gai nepastebėjai, kad paskutinį kartą signalizacija automobilio neužrakino.

Prie tos norfos ne viena karta esu pastebejes, kad pultelis labai sunkiai veikia. Ir ne su viena masina ta pastebejau. Pirma karta pagalvojau, kad pultelio batarke seda, bet paskui atkreipiau demesi, kad prastai veikia tik prie tos norfos ir nebeemiau i galva.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is video aiskiai matesi kad atsektas buvo.

man keleta kartu signalizacija kvailiojo prie prekybos centro mandarinas, apsiziurejus aplink, keletas masinu, tiklsiau ju keleiviu man nepatiko, jeigu taip galima issireiksti. Zinoma kad mano senoles niekam nereikia, ir stebejo tikrai ne mane, bet matyt "veike" ir mano masiniuko signalizacija.

taip kad manau jeigu gytmanas prisimintu, tikrai atkapstytu tokiu "keistu" momentu...

man tik keista kad vaGejai turedami toky pasiruosima ir iranga, pasitenkino tik kompu arba medziojo tik kompa.

Na seke jie ne butent mane, nes jie jau buvo aikstelej, kai atvaziavau. Atitinkamai jie niekaip negalejo zinoti, kad masinoje turiu kompa. Tiesiog is lempos tikrino ka turiu ir rado. O kitame automobilyje, kuri atidare pries valanda, matyt nieko nerado, nes i policija tas zmogus nesikreipe.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blet, metai nieko nedaro, todel ir toks nusikalstamumas. Isaiskintu tokius smulkius "lengvus " nusikaltimus, butu nusikalsatamumas pusiau mazesnis...

 

Pareiskima rasei?

Pareiskima parasiau, nes man atrode, kad su tiek medziagos pakamkamai lengva bus istirti. O policininkas siandien pasake, kad byla tamsi ir nieko nesuras, nebent ikliutu kazkur kitur kartodami nusikaltima...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pareiskima parasiau, nes man atrode, kad su tiek medziagos pakamkamai lengva bus istirti. O policininkas siandien pasake, kad byla tamsi ir nieko nesuras, nebent ikliutu kazkur kitur kartodami nusikaltima...

na kaip ir snekejom, jei patys ateis ir pasiduos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man yra tekę komise visiškai atsitiktinai užtikti savo magnetolą, kuri buvo pavogta iš mano mašinos prieš porą mėnesių. Magnetola buvo labai išskirtinio modelio (JVC Chameleon), bei su įbrėžimais kuriuos pats netyčia buvau padaręs, tad sumaišyti negalėjau. Paprašiau pardavėjo parodyti magnetolą, apžiūrėjau, įsitikinau, kad tikrai mano, neišsidaviau pardavėjui, kad daiktas man pažįstamas, kad nepaslėptų iš lentynos, išėjęs iš komiso dar mąsčiau, kaip atsiimti, pasikonsultavus su pažystamu policininku teko nuleisti rankas- kadangi netikėjau kad policija galės kuo padėti, nebuvau parašęs tą kartą pareiškimo policijai, tad nieko ir nebegalėjau padaryti.

Nuo tada visada rašydavau pareiškimus vagystės atveju. Vieną kartą buvo pagautas vagis, bei teko dalyvauti teisme.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie signalizacijas. yra tokia vienintele lietuvoje [MED] apsaugos sistema. lietuvoje pripazinta tinkanti tik 3 lygiui tik todel, kad piltelis su vienu mygtuku. o pagal apsaugos lygi (kintamo kodo specifikacijas) kiekvieno karto paspaudimu keichiasi visi 8 skaichiai (kas realiai tiktu pirmam lygiui). kaip pavizdys SEO keichiasi tik 4 ish 8. o eglemaster tik 1 ish 8. nors ir eglemaster yra zymiai pranashesnis uz gamyklinio nuotolinio centrinio modulio koda...

Redagavo shemis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ir internete - 15min.lt informacija yra, gal pavyks išsiaiškinti.

 

Šiaip skaičiau internete tokį įdomų palyginimą - Europoje išaiškinama iki 30 % nusikaltimų, Japonijoje virš 80 %.

Todėl vagis pas mus daro nusikaltimą ir tikisi, kad nepaklius policijai, Japonijoje - daro nusikaltimą žinodamas, kad tikrai paklius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

RimasK, 10 Rgs 2015 - 17:41, parašė:
Dėl signalizacijos su kintamu kodu, tai jis nuskenuojamas, yra tam priemonių, bet tam automobilį reikia užrakinti-atrakinti du kartus su originaliu pultu.

Gal pastebėjai neseniai, ar tą pačią dieną, kad iš pirmo karto signalizacija nesuveikė, durų neuždarė ? Ir antrą kartą suveikė - tada daug šansų, kad kažkas
sekė ir nuskenavo pulto ir automobilio kodų seką. Tada automobilį galima atrakinti bet kada. Dar galima kodą blokuoti, tada automobilis neužrakinamas.
Gai nepastebėjai, kad paskutinį kartą signalizacija automobilio neužrakino.

Prie tos norfos ne viena karta esu pastebejes, kad pultelis labai sunkiai veikia. Ir ne su viena masina ta pastebejau. Pirma karta pagalvojau, kad pultelio batarke seda, bet paskui atkreipiau demesi, kad prastai veikia tik prie tos norfos ir nebeemiau i galva.

 

tokie bajeriai pastoviai nutinka prie įvairių prekybcentrių... man irgi pvz signalizacija įsijungia, mirkelteli lempos, bet durų neužrakina.. tenka rakteliu rakinti... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems tai per smulkus nusikaltas, kad tirtu kazka. Sakau paimkit pirstu antspaudus, juk dvi dureles atidarinejo. Sako neimsim, mum neidomu. Tai kur jiems bus idomu dometis eismo kameru vaizdu? Del formalumo nuvaziuos til paimti medziagos is parduotuves, nes ten as jau suruoses kuri kamera or nuo kada iki kada. Tuo ju tyrimas ir baigsis. Atvirai pasake, kad ta kompa galiu pamirst, o medziaga is kompo greiciausiai jau isvalyta...

 

Panasiai gavosi ir kai bratkai langa isbelde su akmeniu. Ant namo kabejo kamera, bet per aukstai, Buvo naktis, dar sunkiau. Atejo gatve nuo Norfos parduotuves, ten greiciausiai ir auto pasilike buvo. Zodziu iskviesti pareigunai- EKSPERTAI tik susirase parodymus bratkos. Nei jiems akmuo rupejo, nei video... Kadangi tas turi savo advokata, skambino jam, ir buvo liepta nueiti, butinai su dar kuo nors ir paliepti jiems dar karta atvaziuoti i nusikaltimo vieta ir padaryti ko nedadare. Nustebau. Buvom ismesti is policijos nuovados! Galiausiai kreipemes i jo advokata ir tada jau jis uzsieme situo reikalu. Kazkokiu budu ikalbejo, gal rastiskai irode, ar dar kokiais teises reikalais, kad jie privalo. Tai atvazevo eksperta dar karta, bet vistiek nieko neeme, nieko netyre. Tik bile pazadejo, nuramino bratka... Veliau buvo gautas laiskas, kad tyrimas nutrauktas, nes be sansu ten ka ieskot. Pasiteiravome kameros savininko, ir is jo niekas jokio iraso net neeme. Parduotuviu irasai saugomi laikinai (tiksliai nepasakysiu kiek) del informacines vietos stokos. Yra galimybe is bankomato video isimti, bet irgi ne daugiau kaip per du men. Gal prie parduotuves bent koks bankomatas buvo, tu kameros gal geriau rodo? Be to, daznai bankomatai buna prie iejimo, arba tarpe iejimo duru. srautas nemazas, bet zinant tikslu laika, galima atrinkti. Dar laiko yra. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokių velnių dabar gali pasidaryti, kodus nuskaityti galima ir kitaip :

Va čia kai pradedi žiūrėti detalių dėl sintezės :

http://www.gearbest.com/kits-c_11391/?vip=39548&utm_source=facebook&utm_medium=fb_ads&utm_campaign=GBII&utm_content=39548

, tai visokio velnio pasiūlo , nuo visrakčių analogų iki elektroninių. Kai pasidomi , kas čia yra, tai suvoki, kad kiekvienas dabar gali baisiais dalykais užsiiminėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje bankai negali naudoti bekontaktinių kreditinių kortelių, tik elektroninis bilietas kol kas yra bekontaktnis, bet ten MIFARE technologija naudojama.

 

O įrenginių visokių jau yra "gatavų" nereikia pačiam konstruoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar internetu nusiperki detalių, susilituoji, pamokų pasimokai iš youtubes arba šiaip pasimokai iš viskokių šaltinių  ir pro savo langą sankryžos šviesoforus gali junginėti . Tik dvi savaites reiks pasėdėt pamokų :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.