Pereiti prie turinio

Patarimu del Niva aukstinimo


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 247
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nesu tikras kad paciam pavyks ji susijungti. Elektra nedraugas man.Radau scehas todel bandysiu jungtis kaip ir sakai. Kuom jis geresnis? Turiu bedu dar su pozibinciais ir gale lempom nes kepa saugikliai kad nuuu

pabandysiu atkapstyti nuotraukas kai prisesiu kad prie pc, bet jei toks kaip as "elektrikas" pasijungiau tai nematau dideliu problemu.

tik kai keiti reikia viska keisti, komutatoriu, babina, paskirstytoja, komutatorius,babina tinka nuo audines senos kažkokios, nepamenu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mikai jau turiu patirtes 6000lbs persilpna sudeginau du varyklius db 9000 ir tai mintys kila 12 det;)

Kolega, 12000 lbs tikrai perteklinė gervė nivai, pas mane 9000 lbs, ir važinėjau nemažai pakatuškių, niekur nepavedė, o jei dega varikliai, kaip Klevas minėjo, su srove kažkas negerai, nes 6000 lbs tai lygu kažkur 3000 kg. Paprastai skaičiuoja gervės poreikį 2,5 automobilio svoriui, niva apie 1.2 t x 2,5 kartų gautusi kad reikalynga gervė 3000 kg kas lygu 6000 lbs. Ir tai čia jau su rezervu. Aš savo nissan patrol gr 60y pastates buvau 12000 lbs su 35 ratais, maliausi iki langų, tai 12000 lbs man užteko, bet tai jau patrulis! Tad Nivai tik dadėsi papildomo svorio kuris nepridės nivai didesnio pravažumo.

Tai tik mano nuomonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, 12000 lbs tikrai perteklinė gervė nivai, pas mane 9000 lbs, ir važinėjau nemažai pakatuškių, niekur nepavedė, o jei dega varikliai, kaip Klevas minėjo, su srove kažkas negerai, nes 6000 lbs tai lygu kažkur 3000 kg. Paprastai skaičiuoja gervės poreikį 2,5 automobilio svoriui, niva apie 1.2 t x 2,5 kartų gautusi kad reikalynga gervė 3000 kg kas lygu 6000 lbs. Ir tai čia jau su rezervu. Aš savo nissan patrol gr 60y pastates buvau 12000 lbs su 35 ratais, maliausi iki langų, tai 12000 lbs man užteko, bet tai jau patrulis! Tad Nivai tik dadėsi papildomo svorio kuris nepridės nivai didesnio pravažumo.

Tai tik mano nuomonė.

Pas mane buvo 6500lbs ligtai t-max tai sociai jos nivai. Su pilna priekaba slapiu malku susodinta iki asiu traukia net nejausdama

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip del generatoriaus ir libiotkes? Isves seno variklio ten kiek jis turi apie 55ah ar det jau bent naujesnes nes tas nasesnis kiek data rodo. Elektrikas dabar senaji periinko sako nesuk galvos ir dek

Šiaip tai bent 100A turėt būt neblogai ba 55A labai jau vaikiškas daiktas kurio užtenka tik standartiniai įrangai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.