Pereiti prie turinio

Patarimu del Niva aukstinimo


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 247
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Dar "prostavkių" po priekinės pakabos šarnyrais...

Bet tu man pirma pasakyk, nafig reikia Nivą kelti? Kokiu tikslu tai nori daryt?

Žinant tavo nuomonę kad niva iš savęs gera ir nieko nereik jei daryti galima būtų sutikti jei ji naudojama žvyrkeliu ir asfaltu. Pravažiuos ir šiokią tokią būzą purvo, bet norint važiuoti labiau prastesniu keliu, pakėlimas duoda vien tai kad galima kiek piktesnius ratus uždėti. Manau neverta ginčytis kad nivos orginalios padangos kokiais 70 ar 80 metais buvo gana geros, kol nebuvo geresnių. Dabar galiu sporinti su tavimi kad su savo saharomis pravažiuosiu ten kur tu su savo šaškėmis tik muiluosi savo padangas, ir čia diskusija tuščia. Galim diskutuoti dėl šnorkelio, dėl gervės, bet dėl padangų diskusija lygi diletantiškumui. Jau nekalbu dėl šliaužimo dugnu. Tad pakėlimas turi prasmės. Žinoma stebūklų nebus, bet tu rukysi ir matysi kaip tolsta mano pakelta niva nuo tavosios rimtesnėje pelkėje. Ir aš nesigiriu. Taip pat svarbu padaryti buksiravimo rimtas kilpas, nes priešingu atveju matys savo kilpas prie traukiančios auto troso. Tai mano nuomonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane saharos santūriai saikyngos, tokių įpatingai sunku gauti, 225x75 R15. Man jų užtenka, žinoma deda 235 pločio, bet jau pjaustymo atsiranda nemažai, plius laužo agregatus, granatas, pusašius ir t.t. Realiai užtenka pravažumui ir 215 pločio. Tada nereik nieko pjaustyti, tik pakelti tuos 5 cm ir viskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galines arkas prie durelių apie pora cm ir priekinio sparno patį priekį. Priekį tai labai paprasta, su galu kad gražiai teks jau padirbėti. Plius jei jau 225 dėsi reiks ir arkų praplatinimus bent 3 cm dėti nes labai šonus taškys ir tech apžiūros nepraeisi. Su 215 nereik jokių praplatimų dėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pas mane irgi Saharos padangos tik išmatavimai 205/75 R15. Aukštis kaip standartinių Nivos ratų.

Mano nuomone kelti pakabos pagalba nėra verta. Jau geriau pjauti arkas ir dėti didesnius ratus jei jau labai norisi.

 

Beje, MIKAS123, aš "Medininkuose" buvau, ir "Pabrade" būsiu. O kur tu? Kada pasimatuosim savo ilgiais, t.y. ratų dydžiais? :)

Redagavo Bildukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad dalyvavai :) tiesiog situacija mūsų kita, tu sudrapalini nivą ir imi kitą, o aš vis dar su ta pačia :) nes po tokių renginių nivos ilgai netempia. Plius tau Niva savaitgalio automobilis, su savają as kone kasdien važinėju, žinoma kai ji nesugedus :)

Tik šiaip pasitikslinimui, ar tu teigi kad: tvarkyngai pakelta niva su 225 ar platesniais ir tuo pačiu didesniais ratais važiuotų prasčiau, nei su 205 pločio ratais ir nekelta niva?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad dalyvavai :) tiesiog situacija mūsų kita, tu sudrapalini nivą ir imi kitą, o aš vis dar su ta pačia :) nes po tokių renginių nivos ilgai netempia. Plius tau Niva savaitgalio automobilis, su savają as kone kasdien važinėju, žinoma kai ji nesugedus :)

Tik šiaip pasitikslinimui, ar tu teigi kad: tvarkyngai pakelta niva su 225 ar platesniais ir tuo pačiu didesniais ratais važiuotų prasčiau, nei su 205 pločio ratais ir nekelta niva?

 

Pravažumas tikrai padidės, bet valdomumas suprastės.

Vėlgi, jei, kaip tui sakai "protingai" pakelta, tai viskas gerai, tiuk aš manau, kad "protingas" pakėlimas nevertas tiek pinigų ir laiko, lyginant su pasiektu pravažumo padidėjimu.

Na, bet čia kiekvienam savo. Jei turi savo dirbtuvėles ir auksines rankas, tada žinoma, kelti ir malonu ir apsimoka :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padangas pirkau bent jau aš tai iš skelbimų saharas 225 pločio naujas, kainavo 900 litų. Prieš tai buvo BFGoodrich MUD TERRAIN 215 pločio, jos kiek mažesnės nei saharos to pačio pločio, tai pjaustyti nereikėjo o ir važiavo Niva gerai su jomis. Bet saharos geriau bekelėj. Beje turėk galvoje kad tau dar vitaros R15 ratlankių reikės tie įvairiai kainuoja uz 4 vnt nuo 200 iki 400 lt. (Vis dar litais skaičiuoju) :)

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.