Pereiti prie turinio

Jeep grand cherokee automato bedos


princask

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymus 163
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki norėčiau paklausti dėl dėžės tepalu. Rekomenduoja pilti ATF 4+   tai klausimas ar galima pilti kitokiu ar butinai MOPAR pilti. Nes jau i varikly MOPAR supyliau ir norejau dapylimui paimti viena pakuote bet jos nera ir tures tik po poros menesiu. JGC 2002m 4.7 HO  kaip įtariu dežė pas mane 545RFE norečiau sižinoti  kaip  tai patikrint ir kokius filtrus uzsakyti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir taip pagalvojau tik dabar per visa vilniu reiks tuos 14 buteliuku surinkti nes manau kad vietoje niekas netures tiek. Ir dar filtru reiks savaitele kita palaukti. Nes kaip supratau pas mane turetu buti jie du. Ant matuokles tepalas atrodo svarus ir skaidrus, bet keiciant radiatoriu is ausintuvo bego labai tamsus ir su degesiu kvapeliu. Todel ir nusprendziau pilnai ji pakeisti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai nulinks, tada pakalbėsime ;)

Kiek laiko palauksi kol užlinks,na maždaug :?: O su brangiu tepalu nelinksta?

Neblogus bizniukus suka pardavėjai su tais tepaliukais.Pirk tokį anokį,jau dakėlė iki 15 eur. už litrą,jo tikra vertė 10 litų max.su visais visų uždarbiais ir pervežimais.Ką jis ten daro toje dėžėje,viso labo sutepa ir veikia,kaip hidraulinis skystis.

Daug svarbiau yra atnaujinti tepalus ir filtrą šviežiu ir ne kas 100t.km,o kas kokį 30-50 t.km.

Dextron 3-4 yra pakankamai geri ir tinkantys į visas a.dėžes,visa kita tik verslas ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš apskambinau visus kam tik galima buvo tai litras nuo 15 prasideda. ir paskaičiavau kad pakesti tepalus ir filtrus tai nuo 325 eu jei pats keisi. o tai jau ne tokia maža suma bent jau man. todėl rimtai svarstau pilti kitus tepalus arba siustis kad ir iš tos pačios lenkijos. nes kainu skirtumas ženklus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš apskambinau visus kam tik galima buvo tai litras nuo 15 prasideda. ir paskaičiavau kad pakesti tepalus ir filtrus tai nuo 325 eu jei pats keisi. o tai jau ne tokia maža suma bent jau man. todėl rimtai svarstau pilti kitus tepalus arba siustis kad ir iš tos pačios lenkijos. nes kainu skirtumas ženklus.

Kai nuleisi seną tepalą,gali pasižiūrėti,ant kokio juodo ir tiršto tavo dėžė dar puikiai dirbo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš apskambinau visus kam tik galima buvo tai litras nuo 15 prasideda. ir paskaičiavau kad pakesti tepalus ir filtrus tai nuo 325 eu jei pats keisi. o tai jau ne tokia maža suma bent jau man. todėl rimtai svarstau pilti kitus tepalus arba siustis kad ir iš tos pačios lenkijos. nes kainu skirtumas ženklus.

Litras visada kainuoja brangiai. Galoniniais bačiokais perkant pigiau gaunasi ;)

 

Kiek autobrava už galoninį bakelį prašo?

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laiko palauksi kol užlinks,na maždaug :?: O su brangiu tepalu nelinksta?

Neblogus bizniukus suka pardavėjai su tais tepaliukais.Pirk tokį anokį,jau dakėlė iki 15 eur. už litrą,jo tikra vertė 10 litų max.su visais visų uždarbiais ir pervežimais.Ką jis ten daro toje dėžėje,viso labo sutepa ir veikia,kaip hidraulinis skystis.

Daug svarbiau yra atnaujinti tepalus ir filtrą šviežiu ir ne kas 100t.km,o kas kokį 30-50 t.km.

Dextron 3-4 yra pakankamai geri ir tinkantys į visas a.dėžes,visa kita tik verslas ;) .

Kiek moparų esi turėjęs?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš apskambinau visus kam tik galima buvo tai litras nuo 15 prasideda. ir paskaičiavau kad pakesti tepalus ir filtrus tai nuo 325 eu jei pats keisi. o tai jau ne tokia maža suma bent jau man. todėl rimtai svarstau pilti kitus tepalus arba siustis kad ir iš tos pačios lenkijos. nes kainu skirtumas ženklus.

 

Bandyk čia pažiūrėt: ATO24.de, daug tepalų turi. Aš savo dėžei (tik pas mane MB dėžė) siunčiausi iš ten, tai kiek pamenu sutaupiau beveik dvigubai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja Lietuvai tepalas su mopar lipdukais skirias,nuo vakarietisko ir nuo amerikonisko. Jokios ypatingos kokybes ten ner. Pilstomas Lenkijoje is no name backu ir tikrai ne auksciausios kokybes. Kalbu butent apie Mopar Atf4. Todel norint tikrai geresnes kokybes,tepala reikia siustis,arba pasirinkti kita brenda. Razdatkes tepala perkam originalu,keista bet kolkas jo nepadirbo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja Lietuvai tepalas su mopar lipdukais skirias,nuo vakarietisko ir nuo amerikonisko. Jokios ypatingos kokybes ten ner. Pilstomas Lenkijoje is no name backu ir tikrai ne auksciausios kokybes. Kalbu butent apie Mopar Atf4. Todel norint tikrai geresnes kokybes,tepala reikia siustis,arba pasirinkti kita brenda. Razdatkes tepala perkam originalu,keista bet kolkas jo nepadirbo.

Gal pilstei, kad žinai? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kažkas tipo tokio,tas moparas.Gal kažkas iš kito molio ?Aš kalbu apie visus automatus,neišskiriu nei vieno.O turėjęs tai jau nemažai visko ir net ardęs.

https://www.youtube.com/watch?v=zCtCJU6Tk8Q

Ne tipo, o ir yra kažkas tokio. Dėžės tvirtos ir patikimos, bet tik su sąlyga kad tepalas pilamas toks, koks turi būti. Pilnai sintetinis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.