Pereiti prie turinio

Klubo 16-tas korpusas prisistatymo 'Pakatuske'


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 208
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveikinu susikūrus naujai organizacijai, linkiu sekmės tolesneme dalyvavime, judėjime.

 

P.S. Labai negražu iš jūsų pusės kad paskleidėt gandus kad tai rengė "4x4 Molėtai" nes karjero savininkas man skambino ir pyko kad be leidimo išvažinėtas jų karjeras, tikiuos bus viskas išspresta ir prieš darant sekančius renginius suderinta kad nenukentėtu ne prie ko dėti, ačiū už supratimą.

Šiuo numeriu prašom isiaiškinti su karjero savininkais 8-646-28455

Sveiki, o-jeep-o, nemeluoja,,kad jam skambino. Iviko nesusipratimas. Buvo derinta viskas su paciu  AUKSCIAUSIU  :cheer: , o kapstytis pradejo PVZ (meistriukas) :D  Paskambinus ir pasakius su kuo derinta,  buvo atsiprasyta ir zadejo paskambinti tam zmogui kuriam skambino ir isliejo sirtgela... Tai yra  o-Jeep-o  Tikiuos jis pranes cia kad skambino... :scratch:

O moletiskiu klubas ir jo tel. numeris buvo rastas internete, ir niekas nenorejo svetimos garbes 4x4Moletai...

Butu labai kvaila organizuoti toki rengini nesuderinus   :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazu.O gar graziau butu,kad renginukas sutvirtetu,subrestu,ir taptu tvirtu tradiciniu renginiu :liux: 

 

Na, jei visureigininkų liaudis suteiks mandatą, tai padarysime tradiciniu renginiu. Tik gal datą kokiu mėnesiuku atkelsim, kad daugiau norinčių nakvoti pasiliktų ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na negaliu nepasakyt , kad buvo kelių ekipažų kurie nesažningai paėmė 17 tašką. aš pats privažiavęs mačiau kaip sažiningai vargo vitara su traktoriniais ratukais, po to baltas samurajus ir kai atėjo jau mano eilė irgi dribau iki "pačių"... toje balutėje įlenkiau bamperį į patį kelmą. na kas iš tikrųjų ėmė tam teko susipažint su tuo kelmu. štai mano nuotrauka kaip 17 tašką paėmiau

 

Štai pora foto, kaip mes ėmėme 17 tašką bebro namuose :)

post-4927-0-04673800-1444736640_thumb.jpg

post-4927-0-24982800-1444736641_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Mentalistas

Sveikinu susikūrus naujai organizacijai, linkiu sekmės tolesneme dalyvavime, judėjime.

 

P.S. Labai negražu iš jūsų pusės kad paskleidėt gandus kad tai rengė "4x4 Molėtai" nes karjero savininkas man skambino ir pyko kad be leidimo išvažinėtas jų karjeras, tikiuos bus viskas išspresta ir prieš darant sekančius renginius suderinta kad nenukentėtu ne prie ko dėti, ačiū už supratimą.

Šiuo numeriu prašom isiaiškinti su karjero savininkais 8-646-28455

Pagarba už kūrybiškumą. :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.