Pereiti prie turinio

Klubo 16-tas korpusas prisistatymo 'Pakatuske'


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 208
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

ALFAFER, tu mane per Bastūnų gimtadienį į ekipaža priėmei, aš galiu tave į savo palapinę priimti, ir prie laužo sušildyti ;)

 

Planuoju jau nuo ketvirtadienio vakaro stovykloj būt.

Ačiū, Andriau, už svetingumą.  keičiasi aplinkybės..gaila, bet kažin ar išeis atvykt :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju gal prisijungti, Niva atkrenta nes pasiligojusi, teks gal patrulį užkurti. Abejonės dar lieka kad mano šturmanas silpnas, mergiotė :) na dar pasvarstysiu :)

Galima vaziuoti del pramogos. Mano sturmanas irgi dar tik treciose varzybose buvo, Pirma karta pagal legenda vede ir jam dar tik 12m. Tauriu nesieksime, o vaikams ne tik kad ispudziai, bet ir su tevu praleistas laikas. 

As irgi svarstau dar visus uz ir pries, maciau leidzia orgai pasigalvoti iki pat brifingo. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jau kas nors skambino del nakvynes Ilgiu sodyboje?

arba bent truputi tikslesne vieta nurodykite kur baze, skaiciuoju nakvynes islaidas ir ieskau kur nakvoti

Mes jau patys susiskambinome su ILGIU sodyba, 200 euru naktis. Nuo 9 iki 11 d - 400eur. tai po 40 asmeniui. Ismano puses 3 zmones gal butu.. Sake kad kazkas dar irgi galvoja... Nuomoja visa nameli, kurena pirtele, zmoniu skaicius itakos kainai nedaro. 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima nakvyne "ilgiu sodyba" seimininkai pasirupina 10 zmoniu, o toliau sake paciu reikalas kiek susitalpinsit, yra dusas, patalyne, sokiu pokiu sale, i kaina ieina ir pirtele. Kaina sake 200€ ir jei butu norinciu reiktu iki rytojaus pietu duot zinot. Nes jau yra susidomejusiu ir be musu. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.