Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ralis reidas "Chase" III etapas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

Sask

Sask

• Žinučių: 23
  • Reg. 2013-05-29, 10:10
  • SASK

https://www.facebook...92317334266628/

RALIS REIDAS „CHASE“ 2015.

Visiems turintiems visureigį, keturratį ar motociklą ir ištroškusiems nuotikių.
REGISTRACIJA www.sask.lt
III etapas
2015.08.01

DALYVIAI
Dalyvauti gali visi Lietuvos piliečiai, taip pat kitų šalių atstovai, turintys galiojantį vairuotojo pažymėjimą (esantys vairuotojo pareigose). Šturmanauti leidžiama nuo 14 metų.

PROGRAMA
2015.08.01. (šeštadienis), Širvintų. raj.
Iki 11:00 val. registracija (pagal grafika);
Iki 11:10 val. techninė komisija (pagal grafika);
11:50 val. I susirinkimas;
12:00 val. testinis ruožas;
13:50 val. II susirinkimas
14:00 val. startas;

TRANSPORTAS
Varžybose vedamos įskaitos:
Visureigiai
Keturračiai
Motociklai
Komandas
Komanda sudaro ne daugiau 3 ekipažai. Transporto priemonės privalo būti techniškai tvarkingos, galinčios dalyvauti eisme bendro naudojimo keliais.

VARŽYBŲ EIGA
Ralis reidas “CHASE” rengiamas neuždarais bendro naudojimo keliais, vieškeliais, laukų, miško keliukais, kvartalinėmis. Jis susideda iš 4 etapų, žiemos, pavasario, vasaros ir rudens, kurių kiekvienas gali būti padalintas į kelias dalis su maksimaliomis 30 min. pertraukomis, priklausomai nuo etapo kilometražo ir trasos sudėtingumo.

Kiekvieną etapą sudaro ne mažiau kaip 200 km. trasos. Varžyboms skiriamas numatytas laiko limitas valandomis. Tikslus trasų skaičius ir ilgis nurodomas papildomuose nuostatuose.

Pridėtas failas(-ai)

pajero-dzipukas

pajero-dzipukas

• Žinučių: 120
  • Reg. 2011-12-07, 21:17
  • moletai vilnius
Patys dalyvausit kaip visada? Pirmas vietas sluosit zinodami kur vaziuot ar elgsites korektiskai ir nevaziuosit?

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.007
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

jei naudojate forumą savo skelbimams, būtų padoru matyti ir mūsų forumo linką ar banerį jūsų svetainėse... 

lodis

lodis

• Žinučių: 64
  • Reg. 2014-01-06, 22:18
  • Molėtai

Ar bus kaip II etape, kai jau susedom i visureigius ir tik patys paskambine kordinaciu paklaust suzinojom kad renginys neivyks?? 

nero

nero

• Žinučių: 147
  • Reg. 2014-10-05, 09:26
  • utena
Na del paciu dalyvavymo,ir man iskilo klausimas,bet palyginimui galiu pasakyti tokį pavyzdį, motokroso trasu šeimininkai irgi startuoja kartu,ir Samsonas utenoje pats vazevo.....bet cia vaziuojama pagal kelio knyga,ne legenda pats susidarineji,ir isbandyt trasos negali.....na tai kaip ir nekorektiška iskaitai vaziuot.o seip renginys geras buvo tikrai patiko.tik sykart data manau man netiks:(

Vaidotas Paškevičius

Vaidotas Paškevičius

• Žinučių: 142
  • Reg. 2006-03-18, 14:26
  • Moletai

Na del paciu dalyvavymo,ir man iskilo klausimas,bet palyginimui galiu pasakyti tokį pavyzdį, motokroso trasu šeimininkai irgi startuoja kartu,ir Samsonas utenoje pats vazevo.....bet cia vaziuojama pagal kelio knyga,ne legenda pats susidarineji,ir isbandyt trasos negali.....na tai kaip ir nekorektiška iskaitai vaziuot.o seip renginys geras buvo tikrai patiko.tik sykart data manau man netiks:(

Vazuojam vazuojam ir i iskaita tik kaip vietinems, startoi pozitcija pirma ;)

p.s ar ralyne trasa ar raly reidine ?

nero

nero

• Žinučių: 147
  • Reg. 2014-10-05, 09:26
  • utena

Vazuojam vazuojam ir i iskaita tik kaip vietinems, startoi pozitcija pirma ;)
p.s ar ralyne trasa ar raly reidine ?

Na pats zinai,kad savokos ir supratimas ju,lb issigime pradedant nuo klasiu turistu....iki...open+,tai ir bekele,ralis,reidas, trialas...kiekvienas kitaip suprantam:D man cia buvo klasikinis ralis-reidas,kitiems nzn :/

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)