Pereiti prie turinio

Kas skiria ir kada atšaukia įspėjimą?


valdasamaliai

Rekomenduojami pranešimai

Ar pasikeite kazkas nuo to? Dingo gyvenimo spalvos?

Man pvz tai visiskai giliai dziiiiinnn..

Turiu savo nuomone ir galiu ja reiksti ir niekas man jos nepakeis ir neuzdraus..

O cia gaunasi priverstinis tylejimas uz yspejimus.

Nekalbu apie asmeninius yzeidinejimus , kas kartais issprusta.

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuomonė šiame forume nedraudžiama.

 

Bet asmeniškumai ir įžeidinėjimai baudžiami įspėjimais. Surinkus tam tikrą kiekį įspėjimų, forumo nariui apribojama teisė rašyti forume, arba iš viso atjungiamas mėnesiui ar visam laikui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, bet kai gauni ispejima kai pakomentuoji "kažkieno" "korašo" skelbima kad  skelbimas neinformatyvus ir automobilis brangus., tai  gauni uz pliurpalus, ir nebeturi ka pasakyt tik juokas ima. Man kartais toks jausmas atsiranda, kad yra favoritai ir netokie favoritai iš adminu puses :D

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, bet kai gauni ispejima kai pakomentuoji "kažkieno" "korašo" skelbima kad  skelbimas neinformatyvus ir automobilis brangus., tai  gauni uz pliurpalus, ir nebeturi ka pasakyt tik juokas ima. Man kartais toks jausmas atsiranda, kad yra favoritai ir netokie favoritai iš adminu puses :D

:) " Favoritų " nėra yra kelias - gairės , kurių laikantis galima viską suderinti ,kas laikosi tų taisyklių , tas ir " praeina visus filtrus " ,  paskui atrodo, kad yra " favoritai " . :)

Skiedaluose visi skiedžiam, ringe visi baramės, perku - parduodu visi parduodam, bet esmė, kad parduoti galima tik tai kas susiję su 4x4 , kablyje galime jau paieškoti ir pasiūlyti savo paslaugas, hobio priemones ar kokį nereikalingą daiktą parduoti ar įsigyti. Ir t.t.

Mes kartais visi prigrybaujam ir ne ten įrašom kokią temą ar skelbimą. Paskui įsiveliam į nereikalingas diskusijas :). Vyrai mūsų kompanijoje visi liežuviais gerai pamalt sugeba, su tokia rimta  technika susiduriant kiekvieną dieną ir žodžių bagažas rimtas atsiranda :) .

Kaip Čeliabinsko rūstūs vyrai dantimis armatūrą atkanda , taip ir mes kartais greitai įsiaudrinam ir nesusilaikom ...

Kad netaptų visiškas snukiadaužis, tai truputėlį garą reikia kažkaip nuleisti, va adminai ir nuleidžia. Duoda įspėjimus į kairę ir į dešinę, pradžioje asmeniškai į AŽ , jei nereaguoja tai kitokiomis priemonėmis drausmina, nėra  jokių ' favoritų " :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko cia tiek daug jaudulio... ispejimas ne erogenine zona... ir ne kontrolinis i galva.... nors... kaip kam...  kazkam su didelem ambicijom skauduli ir jauduli kelia.... na, tada jis tikrai butinas kaip klizma pries apendicito operacija... butinas nes efektivus - sekanti karta zmogelis zinos, kad kompo klaviatura ne senes pianinas kaimo darzinej - barskint ka ir kaip papuole ne galima, "muzika" klauso ne teliukai su kiaulem... nefiltravai savo minciu, materializavai jas rastiskai, zodziu - dasikizdelinai ir gavai... skaityk, kaip ordinas.... nesiok isdidziai pakelta galva... 
as forume ford-traku esu gaves pries kokius 6-7 metus pendeli (ispejima) nuo admino... saugau kaip atminti, ir nors galiu pats patrint ji - Dieve gink! ranka ne kyla - te buna.... brangus atminimas... 

cia as net cielus du uzsidirbes.... ir neverkiu nei gramo... ir pykcio jokio neturiu adminams... Гагарин долетался....   :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas iš kart negauna įspėjimų (nebent labai jau akiplėšiškai elgiasi) tik kai užknisa kitus, kai kiti dalyviai praneša adminams ir moderatoriams, kad betvarkė temoje...

 

kai kam įspėjimas panaikinamas labai greitai, kai pažeidėjas susisiekia su adminu ir pasiaiškina, būna gi pasikarščiavo, nepagalvojo... o tie kas ignoruoja įspėjimus ar priešingai dar bangas kelia... tiems jis kabo ilgiau, kaip signalas kitiems, kad kažkas ten su tuo autorium netvarkoje... 

 

asmeniškai net klubiečiui moderatoriui Rojeriui esu įklijavęs įspėjimų... tai kokie dar "savi favoritai" čia gali būti ... :)

 

išmeskit iš galvos sąmokslų ir simpatijų teorijas, bendraukite normaliai pagarbiai, su humoru ir niekam nereiks tų įspėjimų... kas keli mėn kai pasitaiko koks su įspėjimu, patikrinu kas tokio ir panaikinu bent dėl senaties... bet nieks netrukdo anksčiau kreiptis su apeliacija :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku kai kalba eina paie chamizma, mentaliteto atspindi, bet buna kad ta medali gauni net nesuprates uz ka... 

Buvo ir man pakabines Rojer toki. Puoliau PM'ais i atlapus. Meginau issiaiskinti kas, kur, del ko... Aisku, konkreciai nebuvo paaiskinta kodel, tik sake pataisyti. Vel vos nesusprogau. Pasiuliau jam paciam pataisyti tai, ka jis manantis ten izvelgia blogai. 
Zodziu smalsu buvo kas ir kaip, sekiau viska ka jis ten taisys, pasirodo, del musu labai turtingos kalbos, buvau panaudojes sinonima, kurio gal ne visi galejo suprasti, juk forume yra zmoniu, kuriem lietuviu kalba yra II-oji. 
Galiausiai viskas issiprende. As neisdidus, ta medali atsieme, o man jo kaip nereikejo pries tai, taip ir dabar nereikia. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo tokių atvejų, yra tam ir sprendimų.

IP ban.

 

bet ir tai gali apieti. Tik budamas sveiko proto, gi suvoksi, kad kovoji su vejo malunais, kad nebuvai suprastas taip kaip norejai kad tave suprastu ir vedamas savo isdidaus EGO, paprasciausia is principo rasi kita sau vieta. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kyla nesusipratimas su moderatoriumi, kreipkitės į adminus...

 

jei kas liko nesuprastas, jis turi galimybę įvairiais būdais pateikti savo mintį taip, kad jį suprastų... bet nėra jokių garantijų, kad jį supras visi 100 proc :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idejau detales skelbima, ne mano tebuvo, surasiau, reik rasyt kaina- nezinau, galvoju imetu paskui kai suzinosiu paredaguosiu tuoj, imetu, tik pyst :) ispejimas, skelbimo neber, ir nebedejau is naujo, nors detale tikrai daug kam reikalinga, ir pigiai buvo, bet... 

Tai ne adminų darbas, tai tų, kam chaosas ir netvarka nepatinka. Jie iškarto rašo adminams arba moderatoriams. Nes adminai niekaip negali visų temų ir žinučių sekti. 

Adminai tvarką palaiko, be jokių išlygų. Be jokių simpatijų.Aš pamenu , kaip Rodžeris kelis įspėjimus vieną kartą per vakarą susirinko :) .

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idejau detales skelbima, ne mano tebuvo, surasiau, reik rasyt kaina- nezinau, galvoju imetu paskui kai suzinosiu paredaguosiu tuoj, imetu, tik pyst :) ispejimas, skelbimo neber, ir nebedejau is naujo, nors detale tikrai daug kam reikalinga, ir pigiai buvo, bet... 

 

prieš kam nors skiriant įspėjimą, bent jau aš užeinu į nario profilį ir pasidomiu jo temomis ir įrašais... pats gan intensyviai skelbimuose dalyvauji, matyt dėl to čia ir prisiregistravai... tai pačiam ir reakcija griežtesnė buvo... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Aš pamenu , kaip Rodžeris kelis įspėjimus vieną kartą per vakarą susirinko :) .

Dariau, Rodzeris pas mus "neteisetai represuotas" buvo... uz politinius isitikinimus.... taip sakant "politinis" kankinys.... tema baisiai "putojanti" buvo... negera.... putos per virsu virto.... va Meris, ir bande putas nugriebt... ne jam vienam ten i diena po du banus dalinama buvo... 

:D  :D  :D

cia gal daug aktualiau kalbet apie "pendeliu" dalinamus ir ju atsaukimus kitose temose...

skyrelyje "Parduodu" tai tikrai kartais siaubingas bardakas.... tai pavadinimai, tipo, "Parduodu pipec koki gera daikta", na ir patys skelbimu turiniai - be asaru nepazvelgsi.... toks jausmas, kad nemokamas vidurinis issilavymas visus ismoke rasyt, bet nieks nemoka skaityt... nei vienas nebando ieit i skyreli - "Skelbimu rasymo taisykles...".... :study:

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas iš kart negauna įspėjimų (nebent labai jau akiplėšiškai elgiasi)

 

bendraukite normaliai pagarbiai, su humoru ir niekam nereiks tų įspėjimų... kas keli mėn kai pasitaiko koks su įspėjimu, patikrinu kas tokio ir panaikinu bent dėl senaties...

 

Dėl manes tegu kada tas ispejimas nors ir iki gyvenimo galo, bet as nesuprantu uz ka ji gavau, as niekam akiu nedraskau, esu pakankamai mandagus ir nieko nesiuntineju. Gal mano humoro jausmas savotiskas, ir mano zinutes nera tendencingos  .... o cia vienas plepalas kur reikia ir tik opt ir yra :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl manes tegu kada tas ispejimas nors ir iki gyvenimo galo, bet as nesuprantu uz ka ji gavau, as niekam akiu nedraskau, esu pakankamai mandagus ir nieko nesiuntineju. Gal mano humoro jausmas savotiskas, ir mano zinutes nera tendencingos  .... o cia vienas plepalas kur reikia ir tik opt ir yra :P

 ne vienas, o nuolat pasikartojantys atvejai .. . galėjai iš karto paklausti po įspėjimo, o ne tylėti kaip baudžiauninkas prispaustas :) 

 

Valdas:

Išeina,kad įspėjimą gauni neprašęs niekieno o panaikinti,tai jau reikia žemai nusilenkti ir ranką pabučiuoti.Sakyčiau tokia feodalinė santvarka kažkokia.

Dėkoju už nunulinimą,šį kartą be atsiprašymų,stengsiuos ateityje stipriai nenusidėti :liux: .

 

Na ką tau galiu atsakyti, jei dar vis užstrigęs esi tam feodaliniam lygyje, tai gal ir bučiuok ... tik ne man  :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 ne vienas, o nuolat pasikartojantys atvejai .. . galėjai iš karto paklausti po įspėjimo, o ne tylėti kaip baudžiauninkas prispaustas :)

 

Valdas:

Išeina,kad įspėjimą gauni neprašęs niekieno o panaikinti,tai jau reikia žemai nusilenkti ir ranką pabučiuoti.Sakyčiau tokia feodalinė santvarka kažkokia.

Dėkoju už nunulinimą,šį kartą be atsiprašymų,stengsiuos ateityje stipriai nenusidėti :liux: .

 

Na ką tau galiu atsakyti, jei dar vis užstrigęs esi tam feodaliniam lygyje, tai gal ir bučiuok ... tik ne man  :lol:

 

 

Nuolat pasikartojantys ?  Prasau pacituokite mane ? As ne baudziauninkas prispaustas, tiesiog mane mazai jaudina del ko... tik dabar kalba pasisuko tai ir domiuosi.

 

 

 

Peržvelgiau savo parašytas žinutes, tendencija as matau, kad replikos yra i skelbmu informatyvuma (ka pasakoja taisyklės sio forumo) jei tai skiedalai ir pliurpalai tai visai uzdrauskite rašyti žinutes skelbimuose, tik skelbimas ir viskas.  Dar turbut ir uz situos skiedalus ka buvau cia parases (http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/33898-perku-snorkeli-vitaros/) nes nevienam tai labai aktualu. Toliau laikausi nuomonės "kazkieno" "korašo" skelbima pajudini ir yra.

 

P.S As jokiu nuoskaudu neturiu ir man mažai rupi tas ispejimu kiekis :D

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

už ką? parašyta "plepalai skelbimuose"... daugiskaitoje... 

nesiruošiu kažką cituoti ir įrodinėti, kad čia "kazkieno" "korašo" yra reikalas... kam rupi, tas paklausia ir atsakau... kam dzin, tas ką nori tegu tą ir laiko galvoje... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai blyn visi plepa tuose skelbimuose ir as nei pirmas nei paskutinis ir mano pasisakymai yra i tema dalyvaujamt pokalbyje. O kai atsiranda kazkoks VIPINIS skelbimas tada ir papuola ant kurio akies nera. Pasiulet i nosi už daugeliui forumieciu naudinga nuoroda, bet kuri yra Jums neparanki ir atejo laikas kactuz gaut ispejima uz nieka... "gerą uoslę turi... saugok savo nosį biggrin.gif"  Ir tik nereikia pasakot kad visi lygus...  

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.