Pereiti prie turinio

skolos isieskojimas


Žukas

Rekomenduojami pranešimai

Iškart reikia verst kortas - tau gal gražins €, bet kitas kolega gali užsirauti ant to paties pardavėjo.

Kas norėjo, paskambino ir pasiklausė ar tas apie ką galvojo. Kaip aš galiu viešai šmeižti žmogų? Gal jis kitiems nieko blogo nepadarė. Gal čia tik mano atvejis toks pasitaikė.

Kol kas pinigai dar neįkrito į mano saskaitą, bet pavedimo kopija turiu. Gal bankai tarpusavyje dar makliujasi.

Vat, kai tikrai nesulauksiu pinigų, tada tikrai paskelbsiu duomenis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 67
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Kas norėjo, paskambino ir pasiklausė ar tas apie ką galvojo. Kaip aš galiu viešai šmeižti žmogų? Gal jis kitiems nieko blogo nepadarė. Gal čia tik mano atvejis toks pasitaikė.

 

Šmeižtas yra kai skleidi apie asmenį neigiamą informaciją, kuri nėra tikra, arba nėra patikrintas jos teisingumas.

Šiuo atveju būtum tiesiog konstatavęs faktą: pervedžiau piliečiui x už dalis, dalių iš piliečio x dar negavau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jo yra tas vienas (žmogus) kuris žada pigesnes REKLAMA .lt Žada ir faktura ir kaina gera bet kaip suprantu ne man vienam buvo užlaikes siunta apie 3 men. Užsakinejau pas ji habus savo patruliui, iškart maitino pažadais (kita savaite, bus dovanu už velavima, poto nekele ragelio ir net per fcb nenorejo bendrauti). Galu gale siunta gavau o fakturos ir dovanu taip ir laukiu jau pusmeti. Forume jo nicko nežinau, bet manau visi suprato kas čia toks jaunas ir gudrus verslininkas ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo yra tas vienas (žmogus) kuris žada pigesnes REKLAMA .lt. Žada ir faktura ir kaina gera bet kaip suprantu ne man vienam buvo užlaikes siunta apie 3 men. Užsakinejau pas ji habus savo patruliui, iškart maitino pažadais (kita savaite, bus dovanu už velavima, poto nekele ragelio ir net per fcb nenorejo bendrauti). Galu gale siunta gavau o fakturos ir dovanu taip ir laukiu jau pusmeti. Forume jo nicko nežinau, bet manau visi suprato kas čia toks jaunas ir gudrus verslininkas ;)

Lygiai tas pats ir man su faktūra ir dovanom atsitiko :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip, tai Ramūnas Pereikšas. Kaip supratau jis perka ale ant imones iš užsenio o parduoda be doku. Tai ir gaunas, užsieni pvm nemoka ir lt taip pat, o visa navara sau i kišiane.

Geriau pas Meri ar koki kita shopa 10-15 euru brangiau sumoketi ir gauti visas fakturas ir garantijas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki man ir teko susidurt tuoj bus puse metu kaip sniorkely suncia niekaip negaunu o pasiteisinimai tokie jo,,Labas, aš tik po laidotuvių. Snorkelis atėjo į sandėlius Lenkijoje, rytoj išsiunčia pas mus. Atsiprašau, kad neatsakiau iš karto, bet ne iki darbų buvo, teko netikėtai važiuoti išlydėti gero verslo partnerio'' Konteineris su snorkeliu jau nelabai toli nuo uosto, greitu laiku atkeliaus į Lietuvą, lūpos šią savaitę ateis pas Jus tiesiai. Nu vienu zodziu taip ir tesesi nuo sausio menesio dinksta netraso ragelio nekele kol nepradedi sunkint jo gyvenimo paskui pasireiske, mes jau esam tryse su jou tureja reikalu tai patariu neprasidekit ir kitiem perduokit... REKLAMA. lt lb didele stumykla

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truko kantrybe .Paviesinu  forumiecius kurie  mano akimis piktibiskai nesusitvarko skolu o-jeep-o http://www.4x4forum.lt/index.php?/user/2507-o-jeep-o/, nivas http://www.4x4forum.lt/index.php?/user/12054-nivas/ ,Yra daugiau turinciu skolu susimastikit !!! Nuo siol viesinsiu visus  kurie veluos piktibiskai skolas grazinti 1men . Geros dienos :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.