Pereiti prie turinio

,,Salako raistas 2015,,


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 814
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

jau ne taip ir ilgai beliko laukti   :cheer:

Data jau persikels i rugpjuti tikrai,norisi kad butu tarpas nors pora savaiciu tarp renginiu.Liepos 16d.turetu buti etapas Kupiski,datos seniai ten suderintos,taip kad praleidus savo pastovia data(gegezes pirmas sestadienis)tenka derintis prie kitu,kada kur tarpas atsiras.

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Data jau persikels i rugpjuti tikrai,norisi kad butu tarpas nors pora savaiciu tarp renginiu.Liepos 16d.turetu buti etapas Kupiski,datos seniai ten suderintos,taip kad praleidus savo pastovia data(gegezes pirmas sestadienis)tenka derintis prie kitu,kada kur tarpas atsiras.

 

Nieko nepadarydi, svarbiausiai kad jis ivyktu kaip bebutu kas nores dalivauti prisitaikys nebent kokei neplanuotai sirdies operacijai bus paguldyti :)

laukiam nekantraudami tolimesniu naujienų

Sekmes organizavime

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu teisingai aš gi sakiau, jug nekurčias esu, girdėjau kad nebus, kam čia dviratis išradinėt

O-jeep-o, niekaip nesuprantu kokia katė perbėgo kelią tarp tavęs ir Pakusos. Iš kur tiek pavydo ir neapykantos. Esu dalyvavęs ir Salako raiste, ir metų laikuose. Tau reikia ne kritikuoti, o pasimokyti iš Arvydo. Be pykčio ;-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Data jau persikels i rugpjuti tikrai,norisi kad butu tarpas nors pora savaiciu tarp renginiu.Liepos 16d.turetu buti etapas Kupiski,datos seniai ten suderintos,taip kad praleidus savo pastovia data(gegezes pirmas sestadienis)tenka derintis prie kitu,kada kur tarpas atsiras.

 

Kada galvojate paskelbti tikslia data ? Notėtusi išanksto pasiplanuoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.