Pereiti prie turinio

koki dzipa rinktis?


Žukas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki.

reikia jusu pagalbos...galvoju pirkti dar viena dzipa, bet nzn koki...

Naudosiu zvejybai, i miesta ir kartais zmona pavairuos. labai nebus buriamas, gal gerve ir ratukai 32

Turiu kelis variantus :D

Nissan Terrano  Mitsubishi Pajero Jeep Grand Cherokee Jeep Cherokee Subaru Forester

Taigi klausimas koki imti pliusai minusai, koks variklis ir pan.

 

Aciu :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Pagal kiekvieno skony..

Man pvz koks bebutu jeep susikrauciau visus ir tureciau.. Atsivariau granda II pasilikau sau, buvo grandas I su gailesciu atidaviau ,gerai kad pazystamas, ne taip abydna, parsivezu xj pries ardant megaujuos, jeep III irgi noriu pasilikti... Nu zodziu meile ir tiek..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal kiekvieno skony..

Man pvz koks bebutu jeep susikrauciau visus ir tureciau.. Atsivariau granda II pasilikau sau, buvo grandas I su gailesciu atidaviau ,gerai kad pazystamas, ne taip abydna, parsivezu xj pries ardant megaujuos, jeep III irgi noriu pasilikti... Nu zodziu meile ir tiek..

Ligonis kaip ir aš
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau ir tatoja vienokia kitokia, nepeikiu tikrai..

Daihatsu tris modelius.

Isuzu du modelius.

Suzuki vitara samurai.

Frontike

Ir belekiek Jeep nuo wranglioriaus iki 3 cherokio.

Likau prie markes ir modelio kuriam jauciu simpatija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

auto yra tik vienu kuru arba dyzelis arba benzas jeep yra parasa nes dauguma benzas dujos o dyzelis slabnokas taip kad tik uz patrol arba tojota kitu visureigiu nera :D

Penki jeep fanatai prieš vieną - negerai čia gaunas su patrulių gerbėjais . Įtariu kad reik savus palaikyt ir bus bent du prieš penkis - taigi  , kolektyvas , patrulis yra tikroji jėga  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Penki jeep fanatai prieš vieną - negerai čia gaunas su patrulių gerbėjais . Įtariu kad reik savus palaikyt ir bus bent du prieš penkis - taigi  , kolektyvas , patrulis yra tikroji jėga  :D

Cia net nepalyginami dalykai.Juk raso zmogus i zvejyba,ne i zuvies parduotuve  :D

https://www.youtube.com/watch?v=mhHyxdESO2s

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip gali šnekėt tik žmogus nevažiavęs su Jeep 4,0 benzu, nekalbant apie didesnius :D

 

 Važiavęs, ir su Ševru 5.7 V8 benzu važiavęs, didelio įspūdžio nepadarė, neskaitant to, kad praktiškai visada turi pakankamai rezervo po pedalu...

 O kai pagalvoji, kiek pinigų paleidi tiesiogine prasme per triūbą, tai ne taip ir linksma pasidaro :rolleyes:

 Ir šiaip,  į dyzelius nereik bezdalų įrangos montuot, kaip kad jums B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dekingas uz pasiulimus, bet klausiu ne kas koki dzipa turit o koki rekomenduojat is mano isvardytu. kad patrulis ir toyota yra dzipas as zinau. man reik paprasto dzipo lengvai bekeliai bet kad ir i miesta isvaziuot ir zmona galetu pavaziuot. bekeles dzipa turiu, ir jokio kito nenoriu. tad nenukrypkit nuo temos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiavęs, ir su Ševru 5.7 V8 benzu važiavęs, didelio įspūdžio nepadarė, neskaitant to, kad praktiškai visada turi pakankamai rezervo po pedalu...

 O kai pagalvoji, kiek pinigų paleidi tiesiogine prasme per triūbą, tai ne taip ir linksma pasidaro :rolleyes:

 Ir šiaip,  į dyzelius nereik bezdalų įrangos montuot, kaip kad jums B)

O aš dar jaučiuosi per jaunas kad ant dyzelio važinėt..... Kartais norisi ir furą kokią prieš kalną aplenkt......
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.