Pereiti prie turinio

Ieškau šuniuko-sargo


Pawlyz

Rekomenduojami pranešimai

Vat pas mane suo gyvena... :D sargas pypiec... rusu spanielis grynaveislis... medzioja super o su sargumu nulis.... jei jis miega budoj, gali praeit svetimas pro sali, o ta (spanielka) blogiausiu atveju tik galva pakels... jokiu au au ir suplesytu kelniu ner :D pas ta suni rupi ka i kiema neieitu ne zmones o gyvunai... medzioja kieles, rupuzes,peles... upelis salia, tai antys nenutupia... nespeja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 78
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kaliningradas netaip jau ir toli.Viskas imanoma.

Jeep-V8 teisingai pazymejo - gemorojaus yra su suns vezimu per siena, manau, kad neverta prasidet - ne kazkoks veislinis suva, dokus as aisku galiu cia sutvarkyt, bet ar verta... skiepai, lasai, karantinas ir teks cipuot suni... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Maura ( ilgaplaukė VA ) rugpjūčio 25 d. atsivedė 11 šuniukų. Tėvas stambus, gero plauko ilgaplaukis vokiečių aviganis. Pora mėnesių šuniukai bus prie mamos, dehelmetizacija, skiepai ir t.t. paskui pardavinėsiu.

Pirma/antra foto Maura ( kairėje su dukrom)

Trečia foto Kopa (Mauros dukra, praeitų metų vada, ją pasilikau sau )

Paskutinė foto šių metų šuniukų tėvas.

post-9896-0-68824100-1472711186_thumb.jpg

post-9896-0-52445200-1472711208_thumb.jpg

post-9896-0-30747800-1472711263_thumb.jpg

post-9896-0-57641300-1472711291_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Maura ( ilgaplaukė VA ) rugpjūčio 25 d. atsivedė 11 šuniukų. Tėvas stambus, gero plauko ilgaplaukis vokiečių aviganis. Pora mėnesių šuniukai bus prie mamos, dehelmetizacija, skiepai ir t.t. paskui pardavinėsiu.

Pirma/antra foto Maura ( kairėje su dukrom)

Trečia foto Kopa (Mauros dukra, praeitų metų vada, ją pasilikau sau )

Paskutinė foto šių metų šuniukų tėvas.

Mauros sūnus, Kopos brolis manekenas  :D

post-4992-0-73792700-1472794218_thumb.jpg

Redagavo Aurimielis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai smagu skaityt šunų mylėtojo žodžius apie šeimos narį, bet tie du žemiau pajuodinti sakiniai yra klaidinantys. 

 

1. nėra tokio dalyko, kaip visiškas imunitetas babeziozei. Citata iš kinologija.lt: persirgęs gyvūnas įgyja nepatvarų imunitetą, todėl gali vėl užsikrėsti šia liga arba liga gali recidyvuoti. (šaltinis: http://www.kinologija.lt/?p=13794)su veislėmis tai iš viso neturi nieko bendro, gal tik tiek, kad visas ligas didelių veislių šunim kiek lengviau pernešti nei miniatiūriniam. 

 

2. dėl laipiojimo laiptais.... jeigu šuo turi polinkį į displaziją, tai joks saugojimas nuo laiptų nepadės... tikrai niekada nerekomenduoju vokiečių ar kitų didelių veislių nešiotis į penktą aukštą.. jie ne invalidai :D o pratinimas prie įvairių paviršių kaip tik mažumėj turi prasidėti- dalis socializacijos. gaila greituoju būdu nerandu kaip malynkos pupiai aptvare varo per kliūtis. 

 

3. dėl kalcio: mažam šuniukui duodant kalcio padėtis su sąnariais yra tik pabloginama. Kodėl:  Jaunas šuo auga nes jo kaulai yra nesukaulėję iki galo, jų galai kremzliniai. Papildomai duodant augančiam šuniui kalcį yra skatinamas kaulėjimo procesas, kaulas per anksti sukaulėja, bet augti nenustoja. Auga skildamas tiesiog. Ar tampa labiau trapūs, kas labai atsiliepia po to. 

 

taip, kad maistas turi būti pilnavertis, bet aš jokių papildų neduodu. 

 

Na jei labai jau prispicis labai dideli, tai tada aborigeniniu veisliu metisus. Jie neserga, virskinimas geras, maista gerai isisavina, nebijo erkiu, paprastai karta stipriai perserga ir gauna imuniteta, mano irgi taip - buvo kokiu 9 men ikando erke (pas mus tai didele problema - aplink meldynai), vos nepadvese, teko laselines statyt. Nuo tada i erkes nereaguoja, pavasari is meldynu parsinesa po kokiu 30-50 erkiu, valanda sedziu as nuimineju, bet daugiau neserga. Tik nereikia sakyt kad as skupas ir neapdirbu suns nuo erkiu. Apdirbu. Tik meldines erkes ant visu situ preparatu dejo....
Beje, auginant "sunkiasvori" neleisk jam mazam lipt laiptais, bei labai ziurek, kad but maiste pakankamai kalcio ir vitaminu (ypac B ir E grupes), kad neisivystitu rachitas. Ju kunai auga greitai, svoris didelis, o kaulai gali nespet - jei truks kalcio nuo didelio svorio gali issivystyt problemos su sanariais koju. As daug problemu spresdavau ne tabletemis, bet zuvies miltais, bei zuvimi serdamas. Maniske dabar uz zuvi gatava tevyne parduot. ))))

 

 

atsakant į klausimą dėl veislės rinkimosi, tai gal žiūrėčiau savo savybes ir ieškočiau tokių pat šunyje :) nu aš pvz tinginys, mėgstu ilgai miegoti, lėtai vaikščioti. Dabar turim retriverį - nu tobulas variantas, jis gali su manim valandų valandas išmiegot ir net necyptelt "mama myžt", ką pvz reiktų daryt su ta pačia malynka, haskiu ar kokiu borderkoliu aš neįsivaizduoju :) reikia realiai vertint savo galimybes užsiimti su šuniu, nes paleist kieme šunį "kad išsilakstytų" - tai ne užsiėmimas su šuniu... 

siūlyčiau į kokią visų veislių parodą nueit, ten vienoj vietoj galima pamatyt visokiausius šunis, pabendraut su veislės entuziastais, pagalvot ar įsivaizduoji tokį šunį šalia savęs. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl neužsiimat oficialiai? nu šeip įdomu, rašot, kad šuniukai suskiepyti, nukirminti - tai jau darbo įdedat dvigubai daugiau, negu kitos daugyklos. Tikrai nenoriu pradėt pešiotis ar pan. Tiesiog įdomu.

Paaskink man neismaneliuj, nu nafiga?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaskink man neismaneliuj, nu nafiga?

na, idealiu atveju, veisimas tai veislės gerinimas, kai veislės mylėtojai siekia veisti tik artimiausius standartui šunis, siekiant nenutolti nuo etalono. Nes tai, ką aš suprantu kaip "gražus vokietis" gali būti netgi labai toli nuo to, kaip tas tikras vokietis atrodo. Tėvam oficialiai privalomi kai kurie sveikatos tyrimai, kas vistik mažina tikimybę gauti pvz įgimta sąnarių displazija sergantį šuniuką (kalbant apie dideles veisles, kitose veislėse kiti tyrimai yra). 

pagal kilmės dokumentus galima atsekti daugybę kartų, taip išvengiant kraujomaišos, net jei šuo pakeitė kelis šeimininkus ir nebėra aišku kur jis kada pirktas. 

Visa kita yra Brisiaus ir Mirtos meilė, iš kurios gimė pūkuoti šuniukai, kurie yra parduodami, jau nesiplėsiu apie daugintojų etikos klausimus (ko tikrai neprimetu šiuo atveju). 

tai jeigu supranti, kas tai yra veislė ir ji tau įdomi/patinka, kodėl nepereit į aukštesnį lygį? 

 

mano draugės dresuotojos straipsniukas ta tema http://www.bone.lt/blogai/Vokieciu-aviganis-be-dokumentu-kodel-tai-blogai-ir-kiti-paaiskinimai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Šturmanienei.

Aš va turiu kalę, kuri pagal skiepų pasą "Danų/ švedų ūkio šuo" ir turint galvoj, kad ji atkeliavo iš Danijos visai nemenka tikimybė, kad grynaveislė, o bet tačiau aš nesu tikras, nes kilmės dokumentai iki manes taip ir neatkeliavo, o domėtis Danijoje aš patingėjau.

Todėl jokių šuniukų nėr ir nebus.

Nors buvo situacija, kai už tai kad sukergčiau siūlė pinigus tiesiog gatvėje, fotografavo šunį ir paskui dar skambino pasiteirauti ar tikrai nepersigalvojau...

 

Nu kam man veisti neaišku kokius šunis. Nesakau, kad blogus- tiesiog neaišku kokius.  Pilnos prieglaudos puikių šunų gi. Yra ten ir didelių ir mažų. Jei neturi konkretaus noro/ vizijos kokio šuns nori, tai pirmiausiai vertėtų pasidairyti būtent prieglaudose ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir seip galvoju - reik ryst syta krypti . Nes konkretu atveju Habas viska daro teisingai, o tie papiergaliai daugiau reikalingi alter ego seimininko paglostyt. Ilgaplaukis voketis ilgai ne buvo skaitomas girnaveisliu, bet man asmeniskai i nuomone situ ikspertu nusispjaut, kaip ir daugumai situ sunu seimininku.Tai tik poziuriu klausimas. O ei prisimint kaip vokietis atrode dar pres 70 metu - isvis tampa juokinga.Na ir gale - galvoju kad Habas daro tai ne del pelno ar sloves(tiap as toks krutas veisejas)o del meiles sytoi veisles linijai ir noro kad tokiu sunu ir zmoniu kurie dziaugesi kartu su juo butu ko daugiau.

Redagavo Rojer07
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir seip galvoju - reik ryst syta krypti . Nes konkretu atveju Habas viska daro teisingai, o tie papiergaliai daugiau reikalingi alter ego seimininko paglostyt. Ilgaplaukis voketis ilgai ne buvo skaitomas girnaveisliu, bet man asmeniskai i nuomone situ ikspertu nusispjaut, kaip ir daugumai situ sunu seimininku.Tai tik poziuriu klausimas. O ei prisimint kaip vokietis atrode dar pres 70 metu - isvis tampa juokinga.Na ir gale - galvoju kad Habas daro tai ne del pelno ar sloves(tiap as toks krutas veisejas)o del meiles sytoi veisles linijai ir noro kad tokiu sunu ir zmoniu kurie dziaugesi kartu su juo butu ko daugiau.

Rojeri tu klysti :) jeigu dokumentinė pora atsivedė ilgaplaukį - jis negalėjo būti laikomas NEgrynaveisliu :) jis galėjo būti laikomas neatitinkantis standarto :)

 

žinok po popieriais slepiasi šis tas daugiau, nei tik ego. Mano sąmonininga šunininkystė prasidėjo prieš 7 metus, kai kaimynai padovanojo bedokumentį į auksaspalvį retriverį panašų šuniuką. Tik tada pradėjau skaityt, kas tai yra veislė ir kas su kuo valgoma. Mano šuns visada buvo įdomi eisena, nuo gimimo. Ir tik, kai pradėjo jaustis didesni skausmai ir šuo pradėjo tą rodyti - Diržinauskas - super vetas - išaiškino - tai įgimta klubo sąnarių displazija... Mano šuns tėvų niekas netyrė dėl displazijos, kažkuris reiškia ją turėjo ir perdavė... tai va aš dabar turiu tokį pusėtiną šunį, kurio senatvė gali būti liūdna labai. Tai dokumentai neišspręs visų problemų ir tikrai negarantuos super puper sveiko šuns, bet va būtent šitos displazijos atvejo buvo galima išvengti. Tai tik vienas pavyzdys. 

 

aš dabar kai pagalvoju, kaip reikės išsirinkt kitą šunį tai plaukai šiaušias :DDD kiek reikia domėtis, norint padaryti rimtą sprendimą, nes net veislynuose būna su lengviausiu displazijos laipsniu vieną iš partnerių ima. Tai ne tik veislyno reputacija, bet ir šunų savybės, išvaizda, kelių kartų ligos svarbu... ne tik, kad "oi koks gražus šuniukas" - šitą etapą jau perėjau :DD 

 

o dėl Habo, tai va jeigu tai ne bizniukas, aš ir klausiu, jei myli veislę, kodėl nesidomi kas tai yra? kodėl varai bedokius (kurie atitinka tik tavo vieno sąvoką "gražus vokietis" - nors nebūtinai standartinis, tiesiog panašus? vat man čia įdomu :)

Redagavo Šturmanienė
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgaplaukis ilgai skaitesi bruoku. Kas slepiasi po dokais zinau neblogiau uz taves :) Pazistu vienus "veisejus" is vln, su dokais, bet suniukai ten...
Apie manuo nuomone apie standartus ir teisejus jau parasiau.Ipac dabar , kai zoosiza pradejo draust kirpt ausis ir odegas,kada bet koki mesruna tapo nedideli problema apifornint kaip viesles grupe(kaip su katem, ateini i paroda ir supranti, kal tokia paroda gali tau duot ir netoli stovinciu siuksliu konteineriu grupe).

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Soriukas, labai visi daug visko prirašė, gerbiu kiekvieną nuomonę, vakare dar kartą pagvildensiu kiekvieno pasisakymą ir atrašysiu… dabar tik perskaičiau, tad nenoriu skubotai prirašyti kažkokių nesąmonių, dėl ko paskui gailėsiuosi… sorry, vakare gal spėsiu prisijungti…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Myliu savo mergas/kales.. :)

Džiaugiuosi kiekvieną minutę praleistą kartu, nereik man jokių dokų, tiem žmonėms, kurie įsigijo iš manęs šuniukus iš praeitų vadų, irgi nereikia dokų, viską pasako šilti atsiliepimai apie savo augintinius… O dehelmetizacija/vakcinavimas yra šventa pareiga, taip pat, kaip ir šuniuko " laikymas" prie kalės-motinos du mėnesius…

Viską, atrodo, pasakiau…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu Rojeriui - as pats sau veislynas....
tasyt laiptais meiteliu nieks nepraso... mano suniukai 6-7menesiu svere po 30-40 kilogramu - daug nepritasysi, bet kai menesinius vaikyt laiptais i lauka pradeda mane stebina... 
ir nereikia man pasakot apie karantina, kad neskiepytu negalima ir pan... viska galima... 
del etalono... as kai veisiau kaukaziecius jokiu reikalu neturejau su jokiais klubais iskirus Raudonos zvaigzdes veislyna (ten kur buvo isvesta Maskovskaja starozevaja). Kiti klubai ir ju parodos manes nedomino, ne as pas juos vazinejau, o jie pas mane - savo sunis as veziaus sau is ciurku, vazinejau i kalnus ir is ten parsivezdavau aborigenus, visi buvo aborigenai, va ten buvo grynas veisles etalobas, o ne tos vargo iskamsos kurias maciau parodose (bent jau 80%) su suluosinta psichika ir nesuprantamu eksterjieru... bet medalistai... 
va su kuo pilnai sutinku - pabraukiau, cia 100%... ir dar kart pabresiu, jei ner patirties auginant ir auklejant suni, geriau neimt probleminiu ir dideliu sunu,
kai matau einanti kaukazieti sverenti 100 kilu ir tempianti is paskos prirista prie pavadzio glista sverenti koki 50-60 kilu ir vadinanti save suns seimininku, man atvirai, toks vaizdas kelia sypsena... ir pagarba suniui - myli seimininka isvede pasivaiksciot... 

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje del maitinimo... miekad nei vieno suns neseriau ir neseriu visokiais misiniais, tik koses, mesa (tik ne kiauliena!), paukstiena, zuvis ir virtos darzoves. suaugusiam suniui (jei svoris didesnis nei 50 kg) 300-350 gramu zuvies ir mesos i diena, kose ir darzoves... visas racionas... du kart dienoje - ryte ir vakare... 

zuvies diena (paprastai 3-4 kart savaiteje) - puse kilogramo stintu, pleksniu, sprotu arba starkiu kartu su zvynais ir zarnom verdu su kose
jei mesa, tai zalia nevirta jautiena arba aviena pjaustau smulkiais gabalais, arba pravarau per mesmale ir metu i jau isvirta karsta kose.
na ir kaulai pagrauzt... 
mesa perku turguje pries uzdarant - lieka po apipjaustymu
zuvi irgi turguje arba pas zvejus, jos cia ivalias ir kainuoja kapeikas - sprotas turguje sviezias 0.5...0.7 euro... pas zvejus kibiras 1.2 euro

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.