Pereiti prie turinio

y60 33 ratai.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, galvoju ant savo patrulio y60 2duru deti 33x12,5 R15 padangas, idomu ar neklius niekur su ratlankiais R15, et-18.35, 8 coliu ??? Patrulyje y61 spyruoklės, +5cm amortizatoriai.

Jai pastave ylgo y61 spiruokles tai tikrai drasiai gali deti,tik etas labai jau keistas imesk foto ratlankio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 59
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 mėnesių...

Na matot apturejau as cia tokio vargo, nusprendziau isigyti NP. O gavosi taip, kad isigijau "puvesi"..... remas jau baigtas kaip ir baigineju jau ir kuzava. sia savaite gal bandysiu uzkelti. veliau reikes ir ratu tdl ir sumaniau pasiteirauti. o tai kokio aukscia deti gumas ? kad nepersistengciau kiek leidziama tech. apziurai ir kiek galima sveiko proto ribose. dekoju :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai desiu pagal faktą koks pakėlus gausis. Gale yra tokia ausele prie galinio rato ir varžtas. Aš kaip suprantu tai ale ribotuvas kiek kėbulą gali kilstelt. Asmeniškai bandysiu dėti 7cm guma 2cm paliksiu ant suspaudimo. Tai tarpas pagal mano planą apie 5cm. Čia teoriškai:))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokio aukscio atboinikai ant galiniu ratu turi buti? Nes niekas nekliuna kol nesusivercia priekis, o tada drasko praplatinimus. Kiek ziurejau tai gale ant remo virs tilto yra kaip ir vieta atboinikams, bet pas mane ju nera. Priekio su tokiu pat kelimu ir ratu isnesimu nekabina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Gal kas žinote ar Y61 ilgojo spyruokles turi reikšmės kurioje pusėje turi būti ? Nes sudėjus i y60 spyruokles, dzipas kaip ir pasvires i viena puse stovi ?

Dejau y60 naujas Lovells spiruokles tai sudejus irgi buvo persisukes. Paaiskejo kad ir galinem ir priekinem yra skirtumas. Naujom lipdukai stovi-drivers side/pasenger side, bet kazkaip dedamas net negalvojau kad taip gali buti.Isimiau atkeiciau pusem ir masina issitiese. Nezinau ar tas galioja orginaliom kurias dejai is y61

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dejau y60 naujas Lovells spiruokles tai sudejus irgi buvo persisukes. Paaiskejo kad ir galinem ir priekinem yra skirtumas. Naujom lipdukai stovi-drivers side/pasenger side, bet kazkaip dedamas net negalvojau kad taip gali buti.Isimiau atkeiciau pusem ir masina issitiese. Nezinau ar tas galioja orginaliom kurias dejai is y61

Dėkui už informacija, reikės bandyti sukeisti pusėm :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.