Pereiti prie turinio

y60 33 ratai.


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 59
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Ant standarto netilps del bamperio ir del eigu... pvz vos pasvirus klius uz sparnu praplatinimu... + spyruokles aisku nenaujos... jai trumpasis Y60 labai gerai draugauja su Y61 ilgojo spyruoklem, tokiu atveju patraukus siek tiek bamperi i prieki labai graziai sutelpa 33" ratukai. Pas man 2" + 250kg ome visas kompletukas sudetas (pas man ilgasis y60)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant standarto netilps del bamperio ir del eigu... pvz vos pasvirus klius uz sparnu praplatinimu... + spyruokles aisku nenaujos... jai trumpasis Y60 labai gerai draugauja su Y61 ilgojo spyruoklem, tokiu atveju patraukus siek tiek bamperi i prieki labai graziai sutelpa 33" ratukai. Pas man 2" + 250kg ome visas kompletukas sudetas (pas man ilgasis y60)

Pas mane ilgas soliteris :) Ka patarsi su juo daryt? Ka turi galvoje "man 2" + 250kg ome" Daugiausiai su vazineju darbo reikalais ukyje, o kartais ir siaip pasivazinet vaziuojam. i didelius purvynus nesiruosiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ilgas soliteris :) Ka patarsi su juo daryt? Ka turi galvoje "man 2" + 250kg ome" Daugiausiai su vazineju darbo reikalais ukyje, o kartais ir siaip pasivazinet vaziuojam. i didelius purvynus nesiruosiu.

 

jai pinigu yra lysnu imti pakaba 2" (+2 coliai+250kg (+250 kg nes kartkartem tenka pasikabinti priekaba sunkia ar siaip ko pasikrauti... tiesa jai tuscias vaziuoji ir puse bako saleros tai jau kietokas dabar imciau vietoij +250 kg + 150 kg)  ~5cm) amortikai + spyruokles as sau susidejau OME (old man emu) australieciu gamintojo (jie gamina ivairiu modu gali pasigooglinti ;) ... yra ir kitu iron man, lovelles(atrodo taip rasosi) ir kiti o budu kaip nelegaliai pasikelti irgi yra - saibos tarp remo ir kebulo, stakanu perdarymas ir t.t. tik po ju sunkiai su TA bus... ant priekio rekomenduociau +250 kg nes gerve ir t.t.

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Ant standarto netilps del bamperio ir del eigu... pvz vos pasvirus klius uz sparnu praplatinimu... + spyruokles aisku nenaujos... jai trumpasis Y60 labai gerai draugauja su Y61 ilgojo spyruoklem, tokiu atveju patraukus siek tiek bamperi i prieki labai graziai sutelpa 33" ratukai. Pas man 2" + 250kg ome visas kompletukas sudetas (pas man ilgasis y60)

norejau paklaust o kokie pas jus ratai kad su praplatinimais telpa.?

Redagavo ggytis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigiauses variantas imi y61 ilgo ko naujasniu metu spiruokles susidedi kartu su amortikais gali ir senus palikti ir galvos nesuki,stakanus perdarineti kas cia per nesamone? net minciu tokiu but negali, nori aukciau dar susivirini y orginalaus virsutinio stakano saibas ydedamas 5cm,viskas namu saligom ir jai metalo metosi tai tik elektrodai ir diskeliai kainuos.variau ta ir su papildomais 5cm stakanais ir 5cm keltu kebulu su 33ratai,tai niekam klausimu nekilo.ir visa kaina bus tau pasikelimo iki 200e,o jai pirksi kolegos isvardintus variantus tai kazi ar 1000e tilpsi.aisku nebent binigai ne esme:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu razmieru ratai? pas mane 33 12,5 r 15     diskas 10coliu bet etas blin -50.ziurint man nelabai patinkai orginalus praplatinimai ir purvasaugiai kad gali nuplest.kai pirkau diskus naujus sake tilps ,bet ar nebus kaip visada.o del traukes taip ir nepaiskinot.pas mane jau pakista 2+ pakapa su kasterio korekcija bus,nes priekio tilta perenku visa,  pas mane y60 ilgasis

Redagavo ggytis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kiemo stovi y60 grinas irodimas kad telpa 33 ratai nieko nedarius :)

Pritariu kolegai pas mus ir kolega is manes 33 12,5 15 nupirko ir uzsimove ant standarto,pas jy bufeeris jau buvo patrauktas nes ant ko gerve uzdeta ,tai ir sake kad tik purvasargius kabina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu razmieru ratai? pas mane 33 12,5 r 15     diskas 10coliu bet etas blin -50.ziurint man nelabai patinkai orginalus praplatinimai ir purvasaugiai kad gali nuplest.kai pirkau diskus naujus sake tilps ,bet ar nebus kaip visada.o del traukes taip ir nepaiskinot.pas mane jau pakista 2+ pakapa su kasterio korekcija bus,nes priekio tilta perenku visa,  pas mane y60 ilgasis

Jai del skersines tai as neilginau orginala palikau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano atveju tai etas labai pakišo koją, kol buvo diskai 8coliu et -25 nebuvo jokiu problemų visiškai,tiltai vaikščiojo kad net atsiremdavo į vidines arkas,pakeitus diskus i 10colių ir etas-50 ,originalūs praplatinimai buvo nuplėšyti iš kart, nekalbant kad galini sparną gavau perdažyt nuo smūgio sutrūkus špakliui, abu priekiniai sparnai po šuolių buvo duris užspaudę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu razmieru ratai? pas mane 33 12,5 r 15     diskas 10coliu bet etas blin -50.ziurint man nelabai patinkai orginalus praplatinimai ir purvasaugiai kad gali nuplest.kai pirkau diskus naujus sake tilps ,bet ar nebus kaip visada.o del traukes taip ir nepaiskinot.pas mane jau pakista 2+ pakapa su kasterio korekcija bus,nes priekio tilta perenku visa,  pas mane y60 ilgasis

33x12.5 r15 8 coliai. Et nepamenu. Liecia ir mano arkas bet labai jau suvertus. Visa salaka atvaziavau taip :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.