Pereiti prie turinio

Ar pasitikite Forume esančiais senbūviais?


Artisx

Rekomenduojami pranešimai

Paantrinsiu tiek Gvidui , tiek Jeep-V8 ;

Teodoras irgi serga lygiai tokia pačia  "liga" kaip ir jo oponentas - na neduok Die nors pusę lūpų užsiminsi apie pirktą iš jo daiktą net nepaminėjęs geras ar blogas tai buvo pirkinys tai labai greit bus užvažiavimas kad pats kaltas jog pirkai .

Tai kad čia kaip toj patarlėj : "toks tokį sutiko , ant alaus pavadino". 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 197
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Deja tevai nepataikei.. neesu perekupas,uzsidirbu savo darbu... jeepai mano hobis.

jei zinai kad daiktas yra tikrai geras ir atiduotas uz maza kaina ,gauni dar kazkokiu priekaistu ... pats turetum suprast, ne pacanas esi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai perekupas gyvenu is projektu, projektuoju, nueinu i minusa su jais ir poto parduodu.  cia gera verslo ideja jei kas dar nebandet :DD (  neperekupas, man tiesiog dzipu liga ir noras juos visuspirkt, padauzyt, paardyt nu konkreciai sergu, neturiu kur pinigu skandint daugiau :D O siaip juokingai cia viskas rutuliojasi.. as is dalies suprantu teodora, nes is tiesu jis sneka tapati, ir mes tikim savo tiesom.. as lygiai taip pat buvau simtu procentu isitikines kad parduodu geras padangas, ir net viena mintimini masciau kad uz jas Teo padekos man.. bet viskas sprogo atvirksciai ir pries mane kaip is giedro dangaus.. taip as jauciausi..  Beda ,kad mes Lietuviai nebandom net ilisti i kitus ir suprasti viska is ju puses del savo negatyvumo,issankstinio nusistatymo ir kritisko proto, jei nusprendem iskart kad tas zmogus mus tikrai apgaudinejo taip iki galo ir isitikine ir liksim..

as labai daug energijos isvaisciau cia bandydamas jum tai paaiskint, (Paaiskint savo tikejima tuo kad parduodu tikrai gera daikta o ne taip kaip poto ten viskas issirituliojo)

Mano kalte zioplume, as ja pripazinau, bet kaip sakiau, net nebandoma isiklausyt kaltinamajo del savo  isankstiniu isitikinimu... Palinkesiu visiem maziau apie save galvoti ir daugiau pozitivumo praktikuoti.. neeikvokit save cia, prie vieningos nuomones nebeprieisit..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu.... Nu tai rasykit ka parduodat,jei padangos yra 10 mm mesos ir viena padanga prapjauta-tai taip ir rasykit. Jei variklio tvirtinimas netinka ir nezinot kiek kainuos atvezimas ir yra pribeges vandens po plovimo-tai irgi taip rasykit. Prikuriat patys pasaku,nervinat pirkejus ir paskui patys cia gaunat atsirasinet i kaltinimus.  Ir gero pardavejo reputacija susigadinat .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau paprastas skirtumas tarp forumiecio ir zuliko - jei netiko, neatitiko aprasymo, preke ne tokia kaip tiketasi - gauni atgal daiktus ir grazini pinigus. O paklodziu rasymai - neklausei, nesidomejai, nepaziurejau - man ne i forumieciu puse.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai taip...  Pvz.naudotu rubu saituose,jei nusiuntei klientui preke kuri jam netiko,jis atsiuncia tau atgal ir tu jam grazini pinigus.Kitu atveju viskas daeina iki adminu,ir tau negrazinus pinigu tave pasalina is to saito...ir pardavinek kur tu nori tik ne cia.

Netgi visuose srotuose tu gali grazinti preke atgal,be jokiu pasiaiskinimu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja tevai nepataikei.. neesu perekupas,uzsidirbu savo darbu... jeepai mano hobis.

jei zinai kad daiktas yra tikrai geras ir atiduotas uz maza kaina ,gauni dar kazkokiu priekaistu ... pats turetum suprast, ne pacanas esi.

Deja pataikiau , ir gan tiksliai pataikiau.

Kad visiems butu aisku priminsiu ir tau ;pradzioj pirkau is taves kompa , po to buvo tema kur pats puolei metytis charakteristikom apie zmogu kuriuo nesi nei mates nei bendraves , as tau pasakiau kad nematau reikalo su tavim leistis i gilias diskusijas nei apie ta situacija nei apie pirkta is taves kompa. Kompo paminejimas buvo tik patikrinimas kaip pats reaguoji i savo veikla . Tu gi , kaip tikras saziningas pardavejas, vietoj to kad pasidomet kas negerai  (o ten viskas gerai ir su tuo darbu kuriam anas priktas buvo susitvarko po siai dienai), is kart puolei aiskint man koks as toks anoks varguolis ir uz varganus 100 lituku noriu nusipirkt paskutini rytdienos mados  klyksma. 

Ir leisk paklaust - toks tavo akiu draskymas ka apie tamstele gero sako ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompas buvo Kaune, nuvaziavai ziurejai, buvo pas ka paklausti mano sunus uzsiima kompais ir dirba su jais .. kokios problemos? Kaip ir anksciau taip ir dabar pasakysiu butent toki dalyka tau.. ar patinka knisti prota.? Turi daikta veikia ir buk ramus.. ne bl.. reik kazka pasakyt.

gal uz dyka reikejo atiduot kad butum patenkintas??ir tai nelabai nes LT mentalitetas neleidzia but patenkintu.. Pats zirziai rezervavai ji.. ar tau per prievarta ji kas kiso? Ka dabar nusipeizeji..

Pasirodo ne gan taikliai pataikiau o tiesiai i 10-uka ; na noras bet kokoj situacijoj but teisiam tai ir tryksta fontanais is pacio - belieka kad dar lieptum buciuot ranka tamstai uz tamstos geruma  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar kita tema išgirdau anekdotą, bet žiūriu kad jis labai gerai tinka šiai situacijai, anekdotas skamba maždaug taip - mokslininkai klausia afrikos aborigeno kas jo supratimu jų gyvenime yra blogai? Aborigenas aiškina, na blogai, kai priešiškų genčių vyrai užkariauja tavo žemes, grobia tavo moteris ir vaikus... toliau mokslininkai klausia - o kas yra gerai?, Aborigenas - gerai tai užkariauti kitų genčių žemes, grobti jų moteris ir vaikus...

 

ar nieko ši situacija neprimena?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nei perku nei parduodu, ir jokiu būdu neginu padangų pardavėjo, tik pasigendu Teodoro kaip gyvenančio užsienyje ir perkančio parduodančio rizikos prisiėmimo. Manau kad dažnai pardavėjas sako, nepatinka, gražink, o persiuntimo kaštai tai čia kaip ir šiuo atveju Teodoro rizikos faktorius. Dabar gi tik verkslenimas kad prekė jo netenkina, bet grąžinti jam per brangu...

Redagavo klajoklis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio verkslenimo nera, parvezti galiu ir uz dyka i Lt ne problema., pasakiau ka norejau pasakyt apie preke. O kad ir buciau grazines, niekas atgal neimtu..

Pamirsau jau sita reikala , nes diskus pasidarbaves pagaliau davedziau iki proto, padangas uzklijavau, viena permeciau ant zapaskes..

Apsukau uzrasais baltais i vidu kurie po kiekvieno lietaus nubega palikdami baltus plemus..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekek teodorai uz save, rasiau kad grazink tas padanga, siulau ir pinigus ir kaip kompensacija pagalba vilniuje..i kuo toliau tuo tu man didesnis zulikas daraisi, trini i savo puse viska kaip nori taip sakai.. Ir man rodos kad nesusitaikei tu su preke, o supratai kad visai ten geros padangos ir viskas su jom gerai, ir pamatysi, vaziuosi ir tuo asfaltu ir offroadu ir nieko ten jom nesidarys!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejai siulyti , o ne siulei kazkiek padengti.. pasakiau kad pasilik tas kapeikas ir tt..

Apie grazinima jokios kalbos nebuvo is taves, as sakiau " net nezinau ka su jom daryt, ar grazint ar ne..."

Dar karta sakau tau Aferistais ir zulikais vadinami pardavejai o ne pirkejai..

Deja susitaikiau, sugaisau belekiek laiko ir dar pinigu.

Geriau manes negydyk cia apie savo teisuma ir vaziavima tu padangu dar 10 metu..

Manau diskusija jau baigem seniau.. neturiu noro vel veltis i diskusija, turiu apie ka galvoti ir planuoti kitai dienai..

Adjos amigos..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma saukstai po pietu.. padangos numontuotos, 2 -uzklijuotos, ratlankiai nusmeliuoti, sudeta nauji ventiliai, viskas sumontuota, isbalansuota, Ir kaip manai tai veltui???? Reikejo kalbet kai tik parasiau tau ,o ne po keliu dienu kai atsirado forume.. Aisku kad vaziuos ratai kur jie dings,tik kiek ilgai?? Nors as jau nezinosiu kas jiems pasidarys, isvaziuos su Toyota manau i Rumunija.. ir pan pofig.

Taip kad galima daugiau nediskutuot..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma paskaityk virsuje atsiliepimus apie pacio parduodamus daiktus, o zulikas nebutinai vadinamas pardavejas, zulikas tas kuris meluoja garsiai visiems ir sneka perpusdamas kekviena situacija.. 

 

Istrauka is musu susirasinejimo

,,Aciu uz gera nuotaika pastarasias dienas, pats pribalamutinai cia kaip turi buti, jei tavo sazine rami, ir jautiesi ahujienai apgautas del savo pacio kaltes tai atsiusk saskaita pervesiu kazkiek''

 

,, siusk saskaita ir skirstomes''

 

O del grazinimo pasilik ratlankius, atsiusk padangas uz jas grazinsiu uz lopus irgi sumokesiu, nors ta kur siaip ar taip sakiau kad lopita nelabai prie ko cia..

 

O i diskusija jei veltis nebenori tai nustok smeizti mane amigosai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat tavo pervesiu kazkiek ,juokingai skamba..

Ir tai visiskai ne ta ka tu bandei man yrodyt, jog sakei grazink atiduosiu saibas..

Zodziu zinai ka , pasakyciau bet vel yspejimas bus uz keiksmazodzius..

Eik parukyk.. :)))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anekdotas geras  :) .Bet nemanau,kad dauguma cia forume tik bando vienas kita isdurti.Paprasciausiai yra keli tokie zmones ir jie turi buti isviesinti-tegul zino visi forumieciai ir pries perkant gerai isitikina ar preke bent panasi i aprasyma 

problema yra ta kad ir šitoje situacijoje su padangomis niekas nieko nebandė išdurti tik paprasčiausiai nesutapo pirkėjo - pardavėjo supratimas apie nenaujos detalės kokybę. Ir tas nenaujos detalės kokybės kriterijus gali nesutapti ir turint reikalų ir su labai gerą vardą turinčiais senbuviais.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.