Pereiti prie turinio

Ar pasitikite Forume esančiais senbūviais?


Artisx

Rekomenduojami pranešimai

Teko man su Rojeriu reikalu turet tai 100 Prc.neapgavo, teisybe ka apie auto telefonu sake-ka pasakojo ta ir radau nuvykes.Auto parvezimo pas ji lauke vos ne savaite,nes vezejas paimt negalejo,niekas nebuvo nurinkta ar iskomplektuota,skambinomes 100 kartu,nei pyko nes pasiunte, viskas ok :liux: .O jei kazkam kazkas nepatiko del vienos prekes ar atvejo, tai negalima is kart aferistu vadint(siaip ir patiems reiktu ziuret ka perkat ;)

Redagavo augiuxt
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 197
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveikas artai! Kokie zmones!!!

nu tai gal papasokosi zmonem kur razdatke , kur deze, kur kardanai, Kur amortizatoriai su tvirtinimais, kaip vietoj uaz radiatoriiaus tu davei man moskvicaus (bet nauja, nepasigincysi). kodel sitie faktai gedingai apeinami?  Nes masina pagal skelbima buvo sukomplektuota, tik be sediniu ir variklio.  Po mano paskutinio pasiulymo paskaiciuot , sudeliot taskus ir baigt sita nesamone- kur dingai ir kiek laiko praejo?  As ne Saras, matau ka perku, kitu pretenziju tau neturiu,t ai mano pasiulymas kuri tau padariau dar galioja.   Apmokesi man dasikomplektavima, gauni likuti. Tai tiek ziniu.

Apie tai kiek sumokejau uz reikalingus detales gali pas forumieti Martynas. Viska ko truko susiperkau pas ji.

P.S.ziuriu , nemaciau bet zinau kaip buvo, ir smerkiu - labai populiaru. :) tema 20 00 sukurta o jau 21 32 11 atsakymu.

na detaliu tai daug papirkai ir galvoju kam tau reikejo tokiu sudniekiu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas artai! Kokie zmones!!!

nu tai gal papasokosi zmonem kur razdatke , kur deze, kur kardanai, Kur amortizatoriai su tvirtinimais, kaip vietoj uaz radiatoriiaus tu davei man moskvicaus (bet nauja, nepasigincysi). kodel sitie faktai gedingai apeinami?  Nes masina pagal skelbima buvo sukomplektuota, tik be sediniu ir variklio.  Po mano paskutinio pasiulymo paskaiciuot , sudeliot taskus ir baigt sita nesamone- kur dingai ir kiek laiko praejo?  As ne Saras, matau ka perku, kitu pretenziju tau neturiu,t ai mano pasiulymas kuri tau padariau dar galioja.   Apmokesi man dasikomplektavima, gauni likuti. Tai tiek ziniu.

Apie tai kiek sumokejau uz reikalingus detales gali pas forumieti Martynas. Viska ko truko susiperkau pas ji.

P.S.ziuriu , nemaciau bet zinau kaip buvo, ir smerkiu - labai populiaru. :) tema 20 00 sukurta o jau 21 32 11 atsakymu.

As niekaip nesuprantu nei pirkejo  nei pardavejo,Mano nuomone pirkejas pirkdamas turi apsiziuret ka perka o ne paskui yla po maisa ieskot ,o pardavejui reikejo is vis neduot automobilio kol nera babkiu ir nebutu buve problemos tada

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip tingiu rasyt , ir to labiau ne noriu aiskint kas ir kaip buvo,bet cia tikrai ne prelaidas nemoket pinigus(pas mane to momentu tikrai neuzteko,o ir del detaliu kuriu truko irgi ne buvo galimybes issiaskint iskart, ir su tralu galejo gautis tik per tos iseigines

), o subjektivi realybe. Ir problema ne tame, kad reikia apziuret atidzau ir neatiduot kol negausi, problema kad viskas turi but papasakota kaip yra,ir ei sutarta likt tokioi komplektuhoi kaip yra. Nesenas pavyzdys, pirkom padangos, vienoi atvaziavus aptikom 4 kapiliarines skilutes, seimeninkas pasake , jo, pobiski leidzia ora, sutarem kad simboliskai dar nuo sutarto numeta padangu  germetiko baloneliui(arba kamerai, kaina vienoda) ir psio, nei pikcio, nei razborkiu. O galima kitaip, pasakyt viskas ledas,ir  paneslas... Na ir ei yra neskladuhu - nereik temt gumos aiskumo jieskant.

As suprantamai rasau?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip tingiu rasyt , ir to labiau ne noriu aiskint kas ir kaip buvo,bet cia tikrai ne prelaidas nemoket pinigus(pas mane to momentu tikrai neuzteko,o ir del detaliu kuriu truko irgi ne buvo galimybes issiaskint iskart, ir su tralu galejo gautis tik per tos iseigines

), o subjektivi realybe. Ir problema ne tame, kad reikia apziuret atidzau ir neatiduot kol negausi, problema kad viskas turi but papasakota kaip yra,ir ei sutarta likt tokioi komplektuhoi kaip yra. Nesenas pavyzdys, pirkom padangos, vienoi atvaziavus aptikom 4 kapiliarines skilutes, seimeninkas pasake , jo, pobiski leidzia ora, sutarem kad simboliskai dar nuo sutarto numeta padangu  germetiko baloneliui(arba kamerai, kaina vienoda) ir psio, nei pikcio, nei razborkiu. O galima kitaip, pasakyt viskas ledas,ir  paneslas... Na ir ei yra neskladuhu - nereik temt gumos aiskumo jieskant.

As suprantamai rasau?

Dabar as isakysiu nuomone jai nesupyksi ,jai pinigu ner tai neperku ,o preke tikrai verta buvo ,nes plius reiske ka dokumentai <tai gal reikejo kompromisa per tel .reikst ir sprest pretenzijas ,o kad tokie dalykai i viesuma nekiltu ,juk zemaiciai nera tokie karstakosiai ,prie rugines galima visas problemas isprest, o to labiau ,kad nebuciau zinojes tos prekes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko cia pikt? tai arunai grinai del doku ir pirkta buvo, nieks nesigincioja. o kas toliau  - tai UAZ ir UAZ , kokie galai is tu masinu  po to islindo, ar dar islis jau nesvarbu, su detaliu trukumu viskas nesibaige:)Bet cia jau atskira istorija ir isskirus nusipirkta pas marti, kiti klausimai nestovi.

Hernia viskas, kaip nors isspresim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Tema atgaivinsim:

po vakarykscio siuntinio is LT tikrai dingo pasitikejimas, ir kalbejau su zmogum ir rase kad viskas ok.. Pasirodo kad ne taip yra kaip turetu but..

 

Kolkas neskelbsiu musu forumo kolegos , kadangi parasiau jam laiskeli ir laukiu atsakymo su konkreciais pasiulymais problemais spresti. Sumokejau nemazus pinigus gavau atsiprasant shuda.. kury galiu panaudoti tik bekeleje....

Taip kad tema manau dar rutuliuosis, galit issakyt kas ka manot.

Aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema atgaivinsim:

po vakarykscio siuntinio is LT tikrai dingo pasitikejimas, ir kalbejau su zmogum ir rase kad viskas ok.. Pasirodo kad ne taip yra kaip turetu but..

 

Kolkas neskelbsiu musu forumo kolegos , kadangi parasiau jam laiskeli ir laukiu atsakymo su konkreciais pasiulymais problemais spresti. Sumokejau nemazus pinigus gavau atsiprasant shuda.. kury galiu panaudoti tik bekeleje....

Taip kad tema manau dar rutuliuosis, galit issakyt kas ka manot.

Aciu

Rašyk Teodorai kas per forumietis, gal nereikia iškarto ant jo purvais drabstytis, tiesiog užklausk ar buvo kas susidūręs su juo ir ar kilo kam problemų dėl jo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.