Pereiti prie turinio

TLC 100 keleta klausimu


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 101
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 mėnesių...

As esu apziurejas.Man nepatiko kebulas.praktiskai visas kebulas dazytas. Paruostas lb nekokybiskai,yra nemazai spakliaus. Toliau ir nebeziurejau,nekuriau.Stovi apie metus,jei butu tu pinigu vertas, manau butu parduotas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Dar papildysiu. Optitroninis skydelis, kas budinga pas prefacelifta isskirtinai LX470 ir tik jubiliejinem landcruiser. Bet pas jubiliejines ir klimato valdymas kaip pas lx, o cia papradtai.

Galines blokiruotes mygtuko vietoje lyg matau papildomo kuro bako valdyma. Tada tikrai arabas. Porankyje ieskokite saldytuvo ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau arabas. Vairas persiutas, sedyne atrodo prastai, rida tikrai sukta. Bet gali buti begus maziau uz dauguma dyzeliu ;) imk, Gvidai, rimtas modelis.

tai man cia po miesta vazinet, bekelei ir kelionem tlc 7x serija ,  ,benzinas - privalumas , arabas cia gerai ar blogai ? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar papildysiu. Optitroninis skydelis, kas budinga pas prefacelifta isskirtinai LX470 ir tik jubiliejinem landcruiser. Bet pas jubiliejines ir klimato valdymas kaip pas lx, o cia papradtai.

Galines blokiruotes mygtuko vietoje lyg matau papildomo kuro bako valdyma. Tada tikrai arabas. Porankyje ieskokite saldytuvo ;)

 

kas tas optitroninis skydelis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijungsiu ir as...   http://autoplius.lt/skelbimai/toyota-land-cruiser-4-2-l-visureigis-2001-dyzelinas-4617029.html

Niekam neteko pasiziuret i ji? Sake garsas uzvedus is dezes eina, ismynus sankaba - dingsta..

 

Ir dar vienas http://autoplius.lt/skelbimai/toyota-land-cruiser-4-2-l-visureigis-1998-dyzelinas-4907844.html Gal kas is zemaiciu buvo uzsukes i Raseinius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Galvasopis yra su šimtinės granatomis. Į metus keičiasi minimum vieną kartą. Tikėjausi šiuos metus pratempti, bet išgirdau traškesį vėl. Ar čia taip visiems būna?

Važiuoju tik keliais, jokių origamių iš mašinos nelankstau. Tiesa, dažnai priekabą iki tonos tampau. Bet stengiuosi su ja manevruoti švelniai. Na netikiu, kad tos granatos taip nelaiko. Servize sakė, kad įtaką daro 10 cm auto pakėlimas. Bet žmonės su keltomis šimtinėmis į ekspedicijas važiuoja, ir priekabos atsarginių granatų nesiveža.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai šie 4 coliai per didelis aukštis šioms mašinoms ar kažkas nesumeistruota aukštinant? Kažkaip dėl kitų priežasčių buvo noras tą mašiną į gamyklinę padėtį atstatyti. Bet jaučiu stipraus pinigo kainuos? Naudojant ją po kaimus o ne po pelkes man tas kėlimas tai vieni trūkumai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai šie 4 coliai per didelis aukštis šioms mašinoms ar kažkas nesumeistruota aukštinant? Kažkaip dėl kitų priežasčių buvo noras tą mašiną į gamyklinę padėtį atstatyti. Bet jaučiu stipraus pinigo kainuos? Naudojant ją po kaimus o ne po pelkes man tas kėlimas tai vieni trūkumai.

Visu pirma keliama tam, kad ikisti didesnius ratus. 33 coliai telpa su standartine vaziuokle. Tai pas tave 35 ar gal net 37 ikisti? Tada tiketina turejo buti keiciamos ir tiltu poros, juos letinant. O gal ir nebuvo letinta, nes jeigu tvarkingai butu daryta, granatu lauzyti neturejo. Bet kokiu atveju, jeigu nereikia 35 ratu, reikia ja leisti zemyn, o ne granatas kaitalioti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.