Pereiti prie turinio

klausimas del duslintuvo gamybos,medziagos


Rekomenduojami pranešimai

ar didinti vamzio diametra ismetimui?ar palikti pagal orginalu?

Bus daromas naujas ir tik su galiniu laisvo ismetimu bakeliu,ir gal kas patars kur kaune galima nerzaveikos vamzdzio nupirkti,ir prisukima ,ar kita varianta is ko duslintuva pagaminti?

Auto gr 2,8

Redagavo wiswis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuok į "Birželio 23- jos" gatvę kur "Neste" degalinė,ten yra metalo laužo supirktuvė,nusipirkusi pigiau.O diametrą didinti manau kažin ar verta,ten jis ir taip nėra mažas,aišku mažinti tuo labiau nereiktu. P.S tik aš nežinau kaip tu ją išlankstysi?

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alkūnes ir vamzdžius jis pirko nuo 6-to forto žiedo nusileidus į "Petraškes" kažkur iškart į dešine,nu man atrodo tiksliai nurodžiau (čia turėtu būti šypsenėle,bet iš tel. kažkodėl neduoda įdėt)

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diametro dydint, nelaibai ira tikslo. Del turbinos isejimo diametro. Pagamint galima, is aliminizuoto vamdzio, laiko gan ilgai. As deciau, 60mm diametro, aliuminizuotus vamdzius, prieki stiprinta 150mm gofra, gale butinai rezonatoriu. Gan ilgai,pradirbes su ismetimais, jei reik info, i pm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diametro dydint, nelaibai ira tikslo. Del turbinos isejimo diametro. Pagamint galima, is aliminizuoto vamdzio, laiko gan ilgai. As deciau, 60mm diametro, aliuminizuotus vamdzius, prieki stiprinta 150mm gofra, gale butinai rezonatoriu. Gan ilgai,pradirbes su ismetimais, jei reik info, i pm.

 

Jai neklystu orig Gr turbos downpaipas yra 65 mm diametro,  o visa kita kaip ir tiesa tik as deciau labiau per viduri rezoka kur originale "tesmuo" buna (tesmuo = originalus garso slopintuvas) ir kuo maziau alkuniu... visiskai laisvas nera sveika dyzeliui su turba nes: gali apsiskaiciaves gauti bedu su galia prie zemu sukiu... na bet cia jau atskira istorija ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevai pabandyk nedeti savo kvazisensorinio gesinimo irenginio pagamines dusle is mazesnes 1 mm vamzdzio ir suprasi kam tas daigtas reikalingas ;) siaip tas daigtas gale stovintis vadinasi rezonatorium anas nukerta auksto daznio garsus... man asmeniskai garsas grazesnis su juo... tiesa esu dares vienam is tikrai kokybisko vamzdzio dusle dejau tik 1 rimta rezoka vietoij tesmens  diametras buvo 65mm per visa garsas tikrai grazus buvo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.