Pereiti prie turinio

Diff Lock klausimas


Rekomenduojami pranešimai

teko matyti np gr su mechaniniu blokiruotes jungimu. ne vakumai jungia o troselis kaisty igruda, tiksliau spyruokle, o trosas istraukia mechaniskai. svirtis padaryta salia rankinio stabdzio svirties tik kitoje puseje. kaip ten sukonstruota? niekam neteko matyt?

 

Ana mechanine svirtis yra ... galiniu stabziu reguliatorius nuo apkrovos. GR blokiruote jungama PNEUMATISHKAI.

 

 

galinio tilto stabdziu jegos reguliatoriu zinom:) ten ant tilto kur gamykliskai vakuminis blokiruotes jungimas buvo perdaryta i mechanini jungima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Diff lock pastacius ant off padeties ar iskart turi uzgesti diff lock lempute? Jei ne tai kaip reikia ji isjungti, nes man neiskart atsirakina? Cia apie nissan patrol gr eina kalba

 

turi uzgesti kai ishsijungs, kas gali ivykti po 2 iki100 metru. jeigu ilgiau -- yra trablas, t.y. blogas vakumas, senas tepalas diff'e ir pan. tas pats galioja ijungimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

to nissan patrol. del vamzdeliu tikrinimo: sita tema nuo pradzios paskaityk ir surasi info. rasiau apie tai :wink:

to gintaras. jei ijungi diff- locka ir abu ratai vienodai kapstos ir zumeris pypsi, o isjungus ratai atsiblokuoja ir zumeris dingsta tai man persasi isvada kad specialiai taip padaryta kad nepamirstum blokiruotes isjungt. pasitikslinimui pasuk i raita ar fakto auto ir tikrai tau paaiskins kas ir kaip. o po to ir mums papasakosi. sekmes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki pas mane tai pypsi salone kai ijumgi ir suki ratus, na kai uzsiblokuoja, taip turi but? ar cia pyspsi nes kazkas negerai? beje ir uzblokuoja ir atblokuoja iskart. NPY61

pas mane iki kokiu 30km/h nepypsi, jei greiciau pradeda pypset, gal tu sublokaves gala lakstai min 60km/h :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.