Pereiti prie turinio

Jeep grand cherokee WK 3,7l ir 4,7l


Povilas88

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.  :salut:  Norečiau išgirsti forumiečių nuomonę apie JGC Wk 3,7 ir 4,7 varikliais (turint galvoje, kad bus 4x4) . Susidomėjau šiuo automobiliu ir planuoju isigyti. Dyzeliniai nebedomina, nes bus idėtos dujos. Kiek apytikriai gali kainuoti irangos idejimas? Domina variklių tarpusavio palyginimas.Tiek pačio automobilio pagrindinės techninės problemos, eksploatacinės išlaidos. Svarbus ir vietos dydis salone? Ar jos daugiau nei senesnuose iki 2005 JGC  WJ  modeliuos? Dėkui už atsakymus. B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairuoju wj 4.7 v8, kuro sanaudos 22l duju mieste, greitis dazniausiai +30 normos ribu, na kartais spustelnu ir iki galo tada iki 25l padideja, bekeleje 22-26l suvalge/ kas liecia dalis, tai ne kosmosa kainuoja , tiltas 800, razdatke 400, naujas 2inch liftas (amortikai ir spiruokles apie 2000lt ), na i pakaba drasiai suejo pora stukeliu, bet db viskas nauja ir dirba puikiai. beliko iskelti ir uzdeti padorius ratukus. Nzn kaip kitiem, bet man kaifas sis auto, pagal galimybes, komforta ir zaislus , bei kaina, tikrai nera nieko geriau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepeikiu, bet kad slabnas tas 3,7 tokiame kluone. ten 5,7 pats tas:). Iš 4,7 164 kW ten traukos ne fontanai, o jau 3,7 visai tupas turi būti. Be to standartiskai 3,7 neturi paletintos pavaros. Man asmeniskai WJ, paskutinis iš grandų, kuris su geromis jeepo savybėmis ir kokybe.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

temos autoriui aisku cia isvis neidomu ka jus pliurpiat :) jis gal net neprisijungs sitam forume daugiau. ir domino ji tipo ne wj o wk :) jei kalbet apie 4.7, wj turejo ir 190 kw

turejo ir WK 190 su 4,7, be to buvo ir 236kw 4,7. Žinau kad kalba apie wk, tiesiog pasakiau savo nuomonę, kad wj man geresnis negu wk

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

temos autoriui aisku cia isvis neidomu ka jus pliurpiat :) jis gal net neprisijungs sitam forume daugiau. ir domino ji tipo ne wj o wk :) jei kalbet apie 4.7, wj turejo ir 190 kw

Temos autoriui dar ir kaip įdomu. :)  Visureigiu pasaulyje esu naujokas, tad svarbi kiekvieno  nuomonė. :liux:  Wk man  asmeniškai  kebulo išvaizda tik gražesnė nei Wj. Bet kiek čia ,ir netik,  perskaičiau furumų, tai daugiau  pagyrų  WJ  sulaukia. Kaina žinoma skiriasi irgi ženkliai. Nors JAV aukcionuos aš ieškojau tai galima daug pigiau rast nei LT siulomi WK.

Vienas forumietis ,geventis apylinkese, turi seniai  WK tik kad dyželis jo. Reiks gyvai apžiuret, pakalbet gal ir fantazijos atšoks.  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, ziurint kokie tavo poreikiai, bekelej manau wj labiau tinka. Ir be to labiau vykes. Seimoje turejom wj 4.0 litru 2004 metu, po to mastem keist i wk 4.7, bet pamatem kad vietos maziau ir salono apdaila nepatiko... Tai kazkaip nusprendem wj pasilikt...

Redagavo jovaras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.