Pereiti prie turinio

letai syla variklis


tomaslituania

Rekomenduojami pranešimai

sveiki noreciau paklausti ar pas jus greitai uzsyla variklis pas mane 2.5 dyzelis 95 metu discaveris jei dirba ant laisvu tai nesyla arba labai mazai syla net vasara stovedamas temperatura krenta pradedu vaziuoti velnorma laiko. :oops: o dabar ziema tai ne kas icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mania irgi blogai sila tai as uzdengiau priekines groteles kad maziau patektu saltas oras i variklio skiriu trupuciuka pagerejo .termostata galima patikrint pagal viska jai variklis blogai sila jis pastoviai atidaritas tai isemus bus matit kad jis atidaritas o jaigu uzdaritas patikrint kada atsidaro idet i verdanti vandeni

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar buvau pasiemes is draugo Fiat Ducato busa dyzelini, 2006 metu, pasivazinejau po miesta (persikraustymo reikalais) gryzau atgal, temperatura pagal skale buvo per puse uzkilusi, po 10 min. stovejimo kieme, ant laisvu, nukrito iki pradines, tobish 0, ora pute toki drugna, nei karstas, nei saltas, bet vis tiek keistai man pasirode, tarytum atidaro termostata pastoviai ir lyg specialiai taip nukrinta temperatura...

nors kame cia mintis gamintojo nesupratau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mania irgi blogai sila tai as uzdengiau priekines groteles kad maziau patektu saltas oras i variklio skiriu trupuciuka pagerejo .termostata galima patikrint pagal viska jai variklis blogai sila jis pastoviai atidaritas tai isemus bus matit kad jis atidaritas o jaigu uzdaritas patikrint kada atsidaro idet i verdanti vandeni

Mano reindzas sila idialiai su bmw varikliu as patenkintas. Nors kai turejau bmw5tds tai irgi ilgai sildavo tai itariu kad termostatas buvo kaltas. O diskaveri kiek zinau ne bmw variklis. Bet siuliciau kad pinigu nemetit isimt sena jaigu isemus bus atidaritas tai viskas aisku o jai ne tai be termostato pavaziuot bus skirtumas koks ar ne. Ir kiek teko girdet jie stringa tai uzsidaro tai ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas visus LR disco 90-98 m toks variantas yra ir termostatai čia nieko dėti. Taip sukonstruota gamintojo. Žiemą reikėtų variklio apsisukimus laikyti apie 10-12 tūkst., nes prie mažesnių apsukų variklis neužšyla.

 

:D tai juk ne britva, o LR slerkinis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiemą reikėtų variklio apsisukimus laikyti apie 10-12 tūkst.,

 

Stūmuokliai iššoks :D

O jeigu rimtai, tai variklio temperatūra stovint tikrai nukrenta.

 

pas mane ant patrulio stovint gana greit nukrenta, bet priezastis aiski, termostatas pastoviai atidarytas, uztai neuzkaista kai tapke gerai spaudi, bet pvz. pas mano volvo S40 nenukrenta temperatura stovint, ant laisvu.. kaip ikalta per viduri, i vaziuok kaip nori... pas accorda tas pat buvo, spausk, ar ramiai vaziuok, ar ant laisvu, temperatura visada stabili, ir vasara kai virs 30 kamsciuose nepakildavo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas visus LR disco 90-98 m toks variantas yra ir termostatai čia nieko dėti. Taip sukonstruota gamintojo. Žiemą reikėtų variklio apsisukimus laikyti apie 10-12 tūkst., nes prie mažesnių apsukų variklis neužšyla.

 

:D tai juk ne britva, o LR slerkinis :D

 

Atsiprašau, užmiršau kablelį padėti. :oops: Jeigu važiuojant temperatūros rodyklė stovi apie vidurį, o stovint nukrenta tai nelabai tikėtina, kad bus kaltas termostatas. LR disco sunku užkaitinti prie 800 apsisukimų tokia jau šių (200,300 TDI ) variklių konstrukcija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, užmiršau kablelį padėti. :oops: Jeigu važiuojant temperatūros rodyklė stovi apie vidurį, o stovint nukrenta tai nelabai tikėtina, kad bus kaltas termostatas. LR disco sunku užkaitinti prie 800 apsisukimų tokia jau šių (200,300 TDI ) variklių konstrukcija.

 

 

bet pas mane taip yra ysyla nuvaziavus koky 10 kilu kol vaziuoji roodo normalei tik sustoji ji po truputely krenta :roll: mistika kaskokia pagal viska turetu laikyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TD5 tas pat. Ziema kartona reikia uzkisti priekyje. Pats tokia "cerata" prisukau. Tai dabar vaziuojant daug greiciau pasiekia darbine.

Nagingesnis meistras turbut volgos zaliuzes pasistatytu, o idealiausia tai webasto ar ebershraheris ar kaip ten ji, slapio veikimo.

 

Beje jei kas parduodat - pasiulykit.

 

Toks jau tas LR - saltas kaip ledas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) ziuriu cia visi kankinas kai atsalo orelis :) kas turi dyzeli :) pas mane Golfas 4 TDI tas pats kol vaziuoji vidutiniu greiciu temp gera jeigu siom dienom vaziuoji virs 100 km/h ir paciukas max atsuktas iskart vesta variklis :) sustojus ilgesnem laiku variklis pradeda vest nors ir uzvestas :) manau reik kazka daryt kaip bmw 530d stovi pasildimo sistema saliaros tai jokiu problemu nera stovi vietoj ir variklis nevesta laiko temp gera :) sila varik greit :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.