Pereiti prie turinio

Mano suzukis


MantasVėžlys

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Pristatysiu forumiečių teismui savo pilnai "štokinį" 98m. 1,3 51kw.canvas top SAMURAJ. Kuriam atlikau šiokią tokią gelbėjimo operaciją, kad neįšnyktų jū populiacija, vistiek kažkas turi atlikti tą juodą darbą. Vykdant šį projektą pats svarbiausias mano reikalavimas buvo išlaikyti 100% gamyklinį autentiškumą (jokiu bodyliftu ar verstu tiltu)išskyrus bus apautas BFG MT ir naudojamas bus lengvam bekelės turizmui, jokių skandinimų neplanuoju, tad komentaruose nesiūlykite jokių šnokerių. Tai nupirktas pūlinys atrodė taip.

post-10015-13778931234666_thumb.jpg

post-10015-13778932165814_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasara buvo"parduota",bet rezultatas :liux:/>

Senai galvoju tą patį su savo zuikiu padaryt,bet vis laiko trūksta.Pagarba už pasiryžimą ir ištvermę.

P.S.Gal profesionaliai užsiimi dažymu?

Mažeikių perekupai varo į Kuršėnus savo mašinas dažyt tik nesako kur,gal pas Tave?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po darbo ir savaitgaliais be jokiu iseiginių 6 mėnesiai. Dar yra like darbų, bet reikia nuveikti svarbesnius darbus.

O tu šeimą turi ar jau nebe?

 

Vienas beprasmiškiausių mano matytų projektų.

Nors jeigu krapštymasis prie mašinos yra malonumas ir viską darei pats - už malonumus visi įpratę mokėti :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu šeimą turi ar jau nebe?

 

Vienas beprasmiškiausių mano matytų projektų.

Nors jeigu krapštymasis prie mašinos yra malonumas ir viską darei pats - už malonumus visi įpratę mokėti :rolleyes:/>

Esi visiškai teisus, kad tokiose darbuose nėra prasmės, bet jeigu visas pasaulis remtusi tik ekonomine nauda jis būtų apgailėtinai nykus, tokie kaip lietuvos ralistai visai išnyktu, nes ten vieni fanatai išskyrus pati elita su remėjais. Pas mane ir kitose pomėgiose nėra nei naudos ar prasmės, vien tik finansiniai nuostoliai ir traumos kaituojant(jėgos aitvarai)ar kalnų slidinėjimas, bet aš vistiek jau dabar laukiu pirmojo sniego. Taigi mano gyvenimas yra visiškai neprasmingas, bet labai spalvingas. Dar įmetu paskutines foto.

post-10015-13780608331781_thumb.jpg

post-10015-1378060926305_thumb.jpg

post-10015-13780610793637_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasara buvo"parduota",bet rezultatas :liux:/>/>

Senai galvoju tą patį su savo zuikiu padaryt,bet vis laiko trūksta.Pagarba už pasiryžimą ir ištvermę.

P.S.Gal profesionaliai užsiimi dažymu?

Mažeikių perekupai varo į Kuršėnus savo mašinas dažyt tik nesako kur,gal pas Tave?

Va būtent viską darau nuo iki, išskyrus dažymą kameroje, nes jos neturiu. Taip kamerų yra daug, kol amerikonai konteineriais plaukia jos turi darbo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esi visiškai teisus, kad tokiose darbuose nėra prasmės.

 

Viskas gerai, tiesiog įdėjus tas pačias darbo valandas į kaip pvz MB G - turėtum nepalyginamą rezultatą. Tas puvėkas brangokas, bet yra kitų, pvz TLC7, Gaz69.

 

Šiaip super darbų ataskaita, tikiuosi čia ne paskutinis tavo restauravimo projektas! :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai, tiesiog įdėjus tas pačias darbo valandas į kaip pvz MB G - turėtum nepalyginamą rezultatą. Tas puvėkas brangokas, bet yra kitų, pvz TLC7, Gaz69.

 

Šiaip super darbų ataskaita, tikiuosi čia ne paskutinis tavo restauravimo projektas! :liux:/>

o kuom blogai suzuki <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkokiu svetimu pinigu skaiciavimu ar pavydu kvepia. Gytman kiek verta tavo saliura kai vaziuoji miskan ? Masinos remontas ir pns ? Nemanyciau, kad tau tai ekonomiska. O mano galva su samurajum labai gerai pasielgta. Jei zmogui patiko ji prikelineti, patinka juo vazineti ir dziaugtis, lai ir 50 guzu but palikes, emocijos, dziaugsmas, gera nuotaika, darant kazka kas zmogui kelia pasitenkinima niekada nebus zemiau pinigu ir net nera cia ko lyginti.

 

Pagal samata maniskis samas palei 20 atsistos, nors verte jo bus kokie 10. Ir ka ? Ta, kad as busiu maloniai praleides laika ji prikelinedamas, ir kekviena vaziavimo minute dziaugsiuosi ir galvosiu, kokis afigenas cinkuotas remas, koki faini ratai, kaip gerai, kad dugne skyliu nera, ir man tas teiks didziausia pasitenkinima kai vaziuosiu su savo svajoniu semke, kuria dar pats ir sukonstravau.

 

Siulyciau pradeti kai kuriuos dalykus gyvenime vertinti ne vien skaiciukais lito ar euro pavidale.

Redagavo noriuskaityti
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal samata maniskis samas palei 20 atsistos, nors verte jo bus kokie 10. Ir ka ?

 

Ir nieko, kai tik pateikei savo projekto perspektyvas, iškart patariau projektą nutraukt ir gelžgalius priduoti metalui.

Ir tikrai ne iš pavydo :P

 

Samurajaus rėmą gali ir auksu padengt, vis vien auto kaina nesieks 10.000Lt. Ir kam tą rėmą cinkuot, jeigu nėra pas samurajus ligos su rėmų puvimu? O jeigu rėmas paauksuotas bus, šita mašina bus tinkama kažkur, išskyrus balą? Mano supratimu - ne.

 

Pats esu mėgėjas į mašinas sukišt bele kiek pinigų, esu toks pats ligonis, tad ne iš blogos valios kritikuoju, tiesiog gal kažkas paskaitys ir nebepadarys tokios klaidos :P

 

Čia mano Samurajaus salonas. Čia kaip patvirtinimas, kad aš irgi nenormalus :D

178145722.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš puikiai suprantu, kad tai neatsiperkantys projektai ir atsiperkamumo net nenoriu, svarbiausia kad dešimt metų man nereiktų vargti su tuo kėbulu, ir be vargo galėčiau atsukti bet kurį varžtą reikalui esant ir tiek. O MB-G WRANGLER TLC man neįkandami finansiškai, juk ne vien tais gelžiais aš gyvenu. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzuki gerai, tiesiog prieš restauravimą jis buvo vertas ~3 tūkst lt, po restauravimo ~5. Tokia realybė, o kokiai sumai autorius įvertintų per pusę metų įdėtą darbą/medžiagas?

Jokia paslaptis kiek kas kainavo: pats samas, pilna gamyklinė komlektacija 5,5k. medžiagos atstatymui 4k. o darbų įvertinimas min. nuo 10k. Kadangi darbas man kol kas ne kančia o malonumas tai paskutinę skiltį aš išbraukiu. :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.