Pereiti prie turinio

MP 2.5TD purtosi/trukčioja/vibruoja variklis


Pauliuskdb

Rekomenduojami pranešimai

Užvedus Pajero I šaltą pradeda trukčioti variklis, išsijungus pakaitinimo žvakėms trukčiojimas sustiprėja, bet padirba kurį laiką ir dingsta, kai pašilęs jokių trukčiojimų nėra. Žvakės pakeistos į naujas (patikrintos prieš dedant). Tai kur gali būti problema?

Rašant kilo mintis, kad gal žvakės netokių parametrų nusipirkau, bet tokias parinko pagal katalogą. unsure.gif

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saliarka gal stingsta? man irgi syryt bejeriai buvo. kokius 15km trukciojo kaip kumelys, o pora kilu pavaziavus ir ant laisvu palikus net uzduso. tai kol uzkarkinau, grynai atrodo saliuros nedasiurbia. bet paskui matyt nuo dusliarkes kazkiek pasilo ar per abratke siltesnio gryzo i baka ir baiges cirkai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Purkstukai uzkepe bus.Gali pilt i kura priedu koksui atmirkyt arba paprasciausiai i kura pamaisyk 2 takcio tepalo santykiu 100gr-10Ltr.Pora baku isvazinek pamatysi skirtuma.

Reikės išbandyti šį patarimą su dvitakčio tepalu. O kuris būdas veiksmingesnis ar priedas ar tepalas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užvedus Pajero I šaltą pradeda trukčioti variklis, išsijungus pakaitinimo žvakėms trukčiojimas sustiprėja, bet padirba kurį laiką ir dingsta, kai pašilęs jokių trukčiojimų nėra. Žvakės pakeistos į naujas (patikrintos prieš dedant). Tai kur gali būti problema?

 

Rašant kilo mintis, kad gal žvakės netokių parametrų nusipirkau, bet tokias parinko pagal katalogą. :unsure:/>

 

Pas mane ant terrano buvo kai saltas trukciodavo o kartais nepriimdavo gazo ir uzsidegdavo cekas kai prasyla viskas dingsta,pakeiciau gazo davikli kuris stovejo ant pedalo.Keiciau del to ceko,bet dingo ir trukciojimas.Pas pajera turbut nebus tokio daviklio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant terrano buvo kai saltas trukciodavo o kartais nepriimdavo gazo ir uzsidegdavo cekas kai prasyla viskas dingsta,pakeiciau gazo davikli kuris stovejo ant pedalo.Keiciau del to ceko,bet dingo ir trukciojimas.Pas pajera turbut nebus tokio daviklio :)/>

Nėra Pajero I tokių dalykų, ten elektronikos galima sakyt minimaliai. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Pirktas neperseniausiai su prapusta variklio tarpine .Pasikeitciau tarpine ,prie topacio ir dirzus .Mietkes per du kartus tikrinau viskas tvarkoje ,bet variklis kaltojasi dumo nemeta kuresi labai gerai .Kalatojosi ir perkant bet kadangi pute per visus galus kompresija galvojau del to.Pakelus apsukas iki 1500 vibracija isilygina bent jau netaip jauciasi kaip ant laisvu .Keiciant tarpine pastebejau ant paskirstimo velenelio nedideli isdirbi 4 cilindro bet kadangi jau buvau beveik surinkes viska ir nebuvo galimybes ant greito gauti kito tai taip ir surinkau .Masina uzsienyje tai kai busiu LT pasieskosiu kita paskirstymo veleneli .Variklio paduskos neatcileide buvau palindes po masina plius pakeiciau viena nauja prie greiciu dezes buvo isplysus ben nieko nepadejo.Seip dar sankaba ant pabaigos bet vargu ar tai beda tame.Net siurbli kuro pasukiojau nieko nepadeda.Tai galvoju pradet nuo to velenelio ir nusipirkti kompresometra pasimatuot kompresija cilindruose nes pasiskolint be sansu .Gal kas dar kokia minti turite gal cia kokia tipine beda situ varikliu buciau dekingas uz patarimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirktas neperseniausiai su prapusta variklio tarpine .Pasikeitciau tarpine ,prie topacio ir dirzus .Mietkes per du kartus tikrinau viskas tvarkoje ,bet variklis kaltojasi dumo nemeta kuresi labai gerai .Kalatojosi ir perkant bet kadangi pute per visus galus kompresija galvojau del to.Pakelus apsukas iki 1500 vibracija isilygina bent jau netaip jauciasi kaip ant laisvu .Keiciant tarpine pastebejau ant paskirstimo velenelio nedideli isdirbi 4 cilindro bet kadangi jau buvau beveik surinkes viska ir nebuvo galimybes ant greito gauti kito tai taip ir surinkau .Masina uzsienyje tai kai busiu LT pasieskosiu kita paskirstymo veleneli .Variklio paduskos neatcileide buvau palindes po masina plius pakeiciau viena nauja prie greiciu dezes buvo isplysus ben nieko nepadejo.Seip dar sankaba ant pabaigos bet vargu ar tai beda tame.Net siurbli kuro pasukiojau nieko nepadeda.Tai galvoju pradet nuo to velenelio ir nusipirkti kompresometra pasimatuot kompresija cilindruose nes pasiskolint be sansu .Gal kas dar kokia minti turite gal cia kokia tipine beda situ varikliu buciau dekingas uz patarimus.

pasitikrink balansavimo velena ar sveikas dirzas,ar metkes sutampa,man taip buvo

Redagavo leo gizzmo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip rasiau dirzus keitciau viskas sutampa per du kart tikrinau nes buvo neramu  po trumpo pasivazinejimo tai nepatingejau nuimiau apsaugas ir sutikrinau abu dirzus visos mietkes sutampa .Nerasiau bet purkstuku saibas naujas sudejau nes ant arbratkes kaip jus rasot aliumines jau buvo ziaurei suspaustos ,kapekas kainuoja tai pakeiciau.Pries tarpines keitimo galva tikrinau slifavau nureze 0.15 mm nekraipyta . Po remonto jau gal 1000km pravaziavau sekmingai tepalo neryja ,kuresi gerai i bakeli antifrizo neburbuliuoja.Truputi spjauna tepala jai istrauki tepalo matuoklia ,del to ir galvoju matuot kompresija .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nors liaudiskai namu saligom galima patikrint purkstuka ar gyvas bent ,ar cia jau be specu niekaip?

ant laisvu sukiu dirbant varikliui pabandyk i purkstuka ateinanti kuro padavimo vamzdeli truputi atsukt,jei variklio darbas keiciasi, reiskia purkstukas geras, jeigu nesikeicia reiskia, blogas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nors liaudiskai namu saligom galima patikrint purkstuka ar gyvas bent ,ar cia jau be specu niekaip?

Namų sąlygom gali patikrint ar dar gyvas , ar jau visai miręs . Geriausiai tai parodo stendas . 

Pagal tą metodą kur tikrinama atsukant vamzdelį tai ir vos vos gyvo purkštuko atjungimas duos efektą ir atrodys kad tas purkštukas dirbantis gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki panasi beda pas mane pradejo sunkiai usivedineti rytais .Pirma pasikeitciau zvakes pakaitinimo bet vistiek didelio efekto nera ,uzsikure kaltodamasis ir jauciasi vibracija net ir kai uzsyla tai galvoju apie purkstuku rem. komplekta is kinieciu .Klausimas gal kas jau turbinot tokiu budu savo purkstukus cia verta prasidet ir siustis dalis ar net nesukti galvos ir ieskot srote geru ?

 

 

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-high-quality-Mitsubishi-4D56-DN10PDN130-fuel-injection-nozzle/1834227858.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki panasi beda pas mane pradejo sunkiai usivedineti rytais .Pirma pasikeitciau zvakes pakaitinimo bet vistiek didelio efekto nera ,uzsikure kaltodamasis ir jauciasi vibracija net ir kai uzsyla tai galvoju apie purkstuku rem. komplekta is kinieciu .Klausimas gal kas jau turbinot tokiu budu savo purkstukus cia verta prasidet ir siustis dalis ar net nesukti galvos ir ieskot srote geru ?

 

 

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-high-quality-Mitsubishi-4D56-DN10PDN130-fuel-injection-nozzle/1834227858.html

siandien man irgi skambino del daliu, dar paklause ar turiu purkstuku, nes simptomai tie patys kaip tavo. reikejo mum su tavim nulekt iki dedes Klevo ir neturetum dabar turbut bedos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki panasi beda pas mane pradejo sunkiai usivedineti rytais .Pirma pasikeitciau zvakes pakaitinimo bet vistiek didelio efekto nera ,uzsikure kaltodamasis ir jauciasi vibracija net ir kai uzsyla tai galvoju apie purkstuku rem. komplekta is kinieciu .Klausimas gal kas jau turbinot tokiu budu savo purkstukus cia verta prasidet ir siustis dalis ar net nesukti galvos ir ieskot srote geru ?

 

 

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-high-quality-Mitsubishi-4D56-DN10PDN130-fuel-injection-nozzle/1834227858.html

Na koks čia turbinimas - eiliniai purkštukų antgaliai ir tiek , o prie viso to dar ir kinietiški.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.