Pereiti prie turinio

Klausimas dėl UAZ babinos


emes

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas galėsit patart. Problema tokia, jog jau keturias babinas sudeginau, kažkodėl jos visos kaista. Pusdienis važiavimo ir sudega. Buvau uždėjęs nuo nissano bet lygiai tas pats. Gal kas kokių minčių turi? Labai praverstu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uždegimo elektroninio nėra ?

 

Šiaip kontaktų tarpas gal per mažas, per ilgai srovė teka? Gal išjungus degimą įtampa lieka ?

 

Schema ten paprasta , su testeriu galima pasimatuoti. Kondensatorius dar ten yra, bet jis ne prie ko šiuo atveju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane visai jokios varžos nebuvo kai nupirkau, žodžiu buvo pajungta taip 12 v is spynelės į babina, minusas nuo tramplioriaus į babina, na ir aukštos įtampos laidas ir viskas. Klausimas toks - kur tada balastinę varžą statyti (jungti)? Gal problema bus ir išspręsta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uždegimas paprastas, ne elektroninis. O koks tarpas tarp kontaktų turėtų būti? Pas vieną tokį meistrą buvau, tai žmogus sakė, kad tos varžos nereikia, anot jo dirba viskas veikia ir be jos, bet matau kad jis klysta. Pagal jį blogos babinos jei nelaiko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten nepilna schema , mėlynas laidas kur į bobina turi eit per balastinę varžą kuri nepavaizduota scemoj. Rudu laidu paduodama įtampa už balasto kai variklis yra užvedinėjamas kad kibirkštis būtų tokia pat galingumo kaip ir dirbančiam varikliui ba užvedimo metu krenta borto įtampa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.