Pereiti prie turinio

Naujo karinio ZIL prototipas


gytman

Rekomenduojami pranešimai

Sudvejojau, gal į 4x4 konstruktorių dėt šią temą, tačiau kritiškai įvertinau patį automobilį ir nutariau, kad temos vieta skiedaluose :)

http://www.15min.lt/naujiena/gazas/autorinka/zil-sukure-2015-m-daugiafunkcinio-karinio-automobilio-prototipa-220-469025?cf=df#_

Sėdynių išdėstymas ir durų atsidarymas gal ir nieko kariniams tikslams. 

Pagal foto, neskaitant tiltų, žemiausia vieta yra duslintuvas, bet jis kare kaip ir nereikalingas, o paskui razdatkė...

Variklis ir pavarų dėžė, kaip supratau, ne rusų gamybos, tai čia kaip ir privalumas.

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip gal ir tinkamas karo lauke, puse priesininku kojas uzverstu is juoko pamate toki tarakona. Reikia tiketis, kad jis vaziuoja geriau nei gazikas tigr https://www.youtube.com/watch?v=dzeldaeUSoQ

Kad panašiai ir gali būti, 8 tonos ir 150 ag, na NM rašo virš 500, bet tik keturi kaušai, ar ilgai tems tas motoriukas  :?: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eilinis lietuviskas komentaras :)

taip , nes tik tikras lietuvis supras kad tai eilinis shudas rusiskas, a kamu za derzavu obidno tai pasiziurek jatubej apie istorinius zilus, kokiu jie tik nepridare.... tik 130 ir 131 prasimuse... gali dabar jau pult kad lietuviai nacionalistai :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip , nes tik tikras lietuvis supras kad tai eilinis shudas rusiskas, a kamu za derzavu obidno tai pasiziurek jatubej apie istorinius zilus, kokiu jie tik nepridare.... tik 130 ir 131 prasimuse... gali dabar jau pult kad lietuviai nacionalistai :)

tu biski ne temoi, bet lietuviui  tai nesvarbu , ania? :) ei tavo kolukye nebuvo nieko issirus gaz 53 ir zilomesliavezio, nereiskia kad daugiau zilu nebuvo.:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu biski ne temoi, bet lietuviui  tai nesvarbu , ania? :) ei tavo kolukye nebuvo nieko issirus gaz 53 ir zilomesliavezio, nereiskia kad daugiau zilu nebuvo. :)

kodel man turetu but svarbu kad kazkas sukure tokia nesamone? Esu vairaves visus rusiskus sunkvezimius iskyrus kolchida ir gaz51, taip kad geriau pas savo tvarto ziurek

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi oi kokie mes jautrus. O ponui teko pavairOt?

:P Popadoass ponas, teko man ir HUMMVE  ir Tigra pavairot, tai man tigras geresnis, erdvesnis, ant zemu apsuku geriau vazioja, nu posukio kampas su pakaba nuo Btr ne bus ispudingas, to momentu vairo stiprintuvas buvo be atbulinio rysio, na ir variklio elektra kojom surinkta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel man turetu but svarbu kad kazkas sukure tokia nesamone? Esu vairaves visus rusiskus sunkvezimius iskyrus kolchida ir gaz51, taip kad geriau pas savo tvarto ziurek

oi oi kokie mes jautrus ir patyre... Prikolas tame kad "Karatel" ne sunkvezimis ir net ne universaline kovine platforma, o tik masyna pagaminta pagal uzsakyma CSN , todel ir duris ir stiklu tiek ir isvaizda tokia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:P Popadoass ponas, teko man ir HUMMVE  ir Tigra pavairot, tai man tigras geresnis, erdvesnis, ant zemu apsuku geriau vazioja, nu posukio kampas su pakaba nuo Btr ne bus ispudingas, to momentu vairo stiprintuvas buvo be atbulinio rysio, na ir variklio elektra kojom surinkta.

kur gi ne, seniai zinome, kad visa rusu technika "net analogov v  mire". Ypac tokia https://www.youtube.com/watch?v=dzeldaeUSoQ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip gal ir tinkamas karo lauke, puse priesininku kojas uzverstu is juoko pamate toki tarakona. Reikia tiketis, kad jis vaziuoja geriau nei gazikas tigr https://www.youtube.com/watch?v=dzeldaeUSoQ

Pabandyk su RR neijungus paletintojo ant bardiuro uzvaziuoti.. - bus tas pats.. tai net ir RR nereikia paimk kad ir Unimoga ar va mano W50 irgi tas pats. Ne aisku dar su kokia pavara jis vaziavo, gal su 3 ar pan..

 

taip , nes tik tikras lietuvis supras kad tai eilinis shudas rusiskas, a kamu za derzavu obidno tai pasiziurek jatubej apie istorinius zilus, kokiu jie tik nepridare.... tik 130 ir 131 prasimuse... gali dabar jau pult kad lietuviai nacionalistai :)

Nei cia mano derzava nei ka ;) O kad sudas tai ziurint kam. Dazniausiai ne vairuotojas perka sunkvezimi, o pvz imones direktorius ar pan. Tai jam nelabai aktualu kaip vilkikas vaziuoja ir kaip ten viduje. Svarbi, kaina, eksploatacija ir kuro sanaudos. Atsizvelgiant i tai ir jei dar gyveni kur nors novosibirske ar pan tai visi zil`ai ir kamaz`ai labai konkurentabili masina.. Gal paprasciausiai ziuri is savo kaip vairuotojo puses, del to ir sudas tau ;) Dabartiniai vairuotojai irgi is laimes ne soka, kai reikia gyventi po 2 men vilkike ;) Tad viskas yra labai labai reliatyvu.

Redagavo Mastino
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.