Pereiti prie turinio

Subaru Forester -Outback-Legacy


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, rytoi greičiausiai iškeliauja mano nivazas:-( reikalingas kazdieniškesnė sugebanti ir i miestą nulėkti tolimesnį ir iki ežeriuko valtele nusitemti.

Iškart pasisakau kad jau kokie 5 metai daugiau ar mažiau apie juos pasiskaitinėju, žinoma noretusi naujesnio modelio bet biudzetas max max max 10000lt iki pilnos laimės kad jau būtų tai realiai mašina apie 7000lt. Reikia ir ko didesnio ekonomiškumo (nesu šumeheris) tad bus ir dujos ir tik mechanine dėžė

Taigi pradžiai žiūrineju foresterius:

Turbininis tikrai nebus ekonomiškas tad lieka paprastas 2.0 ir 2.5 kiek žinau 2.0 iki 99m turi problemą del trukčiojimo mažomis apsukomis nes nera oro srauto matuoklės,nera vožtuvų velenėlio padėties daviklo...

Ir labai jau brangiai kainuoja vožtuvų reguliavimas(apie 1000lt) o važuojant dujomis tai teks daryti dažni...lieka 2.5 mechanine bet juose mažai buna mechanines ir su palėtintoju..tad..

O gal 2.0 turbinini bet ar jam taip pat brangiai kainuoja vožtuvų reguliavimas ir kaip su dujom turbo?

Outbekas:

Tik 2.5 nes h6 3.0 neipirksiu. Ir tik mechanine, jų kažkiek galima rasti, ir kaip suprantu 2.5 jau pigus vožtuvų reguliavimas? Kokios realios sanaudos dujų? Kaip pats išlaikymas?

Legacy:

O gal koki varianta rinktis legacy ir ji išsikelti šiek tiek? (Apie juos mažai domėjausi)

 

Pamiršau paminėti kad taip pat reikalinga kuo daugiau vietos o jos kaip supratau outbeke daugiau?

 

Visa ši informacija tik iš internetinių šaltinių tad patarkit, taisykit, peikit ir užveskit ant kelio.

Laukiu pasisakymo iš visų, ypač iš SubaruLT:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir Legacy 95 m ir Foresterį 98 m.

Legacy 2 litrai 85 kw, mechaninė , paletintojas, keltas, dujos paprastos, su dujom draugauja gerai. Salonas erdvus, bagažinė erdvi. Pravažumas puikus. Važiuoklė patvari, variklis kantrus.

Foresteris 2 litrai 92 kw, mechaninė, paletintojas, nekeltas,dujos ipurškiminės, draugauja gerai, aukštesnis už standartinį Legacy ir trumpesnis, salonas netoks erdvus, bagažinė mažesnė, važiuoklė patvari, motoras kantrus.

 Abiejų sanaudo apie 11 mišrus dujų. Išlaikymas near brangus. Čia važiuokleje pakeiti vieną karta, kai kitose auto keičia per tą patį laiką du kartus, o jei dar palyginti. Ekspoatuojama blogo pravažumo keliais. Nori ekonomiškos ir jei ne Šumis esi imi be turbos.

Perki outback su 2.5, mehaninė, paletintojas, aukštesnis už legacy, palyginus pakankamai. Nes su tais kėlimais, poto gaunasi visokių nesusipratimų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir Legacy 95 m ir Foresterį 98 m.

Legacy 2 litrai 85 kw, mechaninė , paletintojas, keltas, dujos paprastos, su dujom draugauja gerai. Salonas erdvus, bagažinė erdvi. Pravažumas puikus. Važiuoklė patvari, variklis kantrus.

Foresteris 2 litrai 92 kw, mechaninė, paletintojas, nekeltas,dujos ipurškiminės, draugauja gerai, aukštesnis už standartinį Legacy ir trumpesnis, salonas netoks erdvus, bagažinė mažesnė, važiuoklė patvari, motoras kantrus.

 Abiejų sanaudo apie 11 mišrus dujų. Išlaikymas near brangus. Čia važiuokleje pakeiti vieną karta, kai kitose auto keičia per tą patį laiką du kartus, o jei dar palyginti. Ekspoatuojama blogo pravažumo keliais. Nori ekonomiškos ir jei ne Šumis esi imi be turbos.

Perki outback su 2.5, mehaninė, paletintojas, aukštesnis už legacy, palyginus pakankamai. Nes su tais kėlimais, poto gaunasi visokių nesusipratimų.

O kaip su vožtuvu reguliavimu?

Kaip foresteris nesitampo, kelintų metų?

Dar kiek girdejęs tai turbininiai turi galine blokiruote bet ten vel anomalija kažkokia, nes tik automatai turi ar kaip ten...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Voztuvai reguliuojami,jei su dujom kas 50000km. Kaina reguliavimo priklauso ne nuo kubaturos,o variklio tipo. Soch ar Doch. Atmosferikas reguliuojasi atsuktuvo pagalba pigiai. Doch sudetingiau, todel brangiau.

Kas tau pribure apie 2 ltr tampymasi? Jei jau reikes letai judeti. galima ir paletintoja isijungti.

Forikas ar Outbakas teks paciam nuspresti kas labiau patinka. Jei vazineti toli Outbekas komfortiskiau del ilgesnes bazes. Foriko pravazumas del tos pacios priezasties geresnis. Ir buferiai maziau kyso.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Voztuvai reguliuojami,jei su dujom kas 50000km. Kaina reguliavimo priklauso ne nuo kubaturos,o variklio tipo. Soch ar Doch. Atmosferikas reguliuojasi atsuktuvo pagalba pigiai. Doch sudetingiau, todel brangiau.

Kas tau pribure apie 2 ltr tampymasi? Jei jau reikes letai judeti. galima ir paletintoja isijungti.

Forikas ar Outbakas teks paciam nuspresti kas labiau patinka. Jei vazineti toli Outbekas komfortiskiau del ilgesnes bazes. Foriko pravazumas del tos pacios priezasties geresnis. Ir buferiai maziau kyso.

Tai pala, tai 2.0 92kw yra Doch? 2.5 atmosferikas? Dar vertetu paklausti, Soch = Atmosferikas?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 98m. nei tamposi neika su paprastom dujom, o voztuvai kaiptik situose modeliuose pigiau reguliuojasi nors man dar neteko to daryti....o elektronikos kuo maziau tuo geriau, bent man taip atrodo....

Kiek domėjausi tamposi ne dėl dujų o iš prigimties ir ale tie modeliai 2000m pereinamieji iki naujesnių (gražesnėm galinėm lempom) yra ištaisytos tos bėdos kurias minėjau aukšteliau.

Na kaip minėjau joks aš mechanikas ar dar koks žinovas, tiesiog domuosi, mokinuos...labiau patikimesnes,pravažesnes,patogesnes negu subaru kolkas nerandu:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai turetu visi lgaciai ir tampytis su tais motorais , ale kad nesitampo,,,otai  kas ten tokio yra is prigimties?

Nežinau ar tas pats ir šiame forume minėtas Jonas nekartą kalbant apie subaru iškėlimus ir t.t. bet subaru klube Jonas6x6 teigia kad necituosiu o i esiu nuorada jo pasisąkimus, kitur taip pat esu radęs informacijos kad daug kam tamposi http://subaruklubas.com/forum/koki-foresteri-pirkti-t8801-30.html
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pala, tai 2.0 92kw yra Doch? 2.5 atmosferikas? Dar vertetu paklausti, Soch = Atmosferikas?

2.0 92 kw yra Soch atmosferikas. 2,5 tai pat yra visokiu. Sakiau, ne kubatura tai nusako. Beje toj nuorodoj kur ikeliai ir nekalbama kad visi tamposi, o tik kad pasitaiko pas senesnius dazniau. Nekreipk demesio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.0 92 kw yra Soch atmosferikas. 2,5 tai pat yra visokiu. Sakiau, ne kubatura tai nusako. Beje toj nuorodoj kur ikeliai ir nekalbama kad visi tamposi, o tik kad pasitaiko pas senesnius dazniau. Nekreipk demesio.

Ir neteigiau kad pas visus.

Tuomet paaiškink man durnam:-) 2.0 92kw paprastas ir jam reguliavimas pigus? Neatsižvelgiant i pagaminimo metus?

Kitokiu 2.0 92kw ir nebūna? Ta prasme doch?

 

O kad ir outbeko 2.5 jau buna ir doch ir atmosferiku? Skiriasi kw ar kaip juos atskirti?

Foresteri 2.5 mechanini su palėtintoju tikrzi nerasiu tai ir atmetam šį variantą bet outbeku nemažai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuoj bus du metai kaip važinėju su 2002 outbeku 2,5ltr. mechanika. bent dokumentuose 115kw. Sanaudos grubiai po 60/40% miestas/užmiestis , apie 11-12 su dujom.  pravažumu tikrai nesikundžiu, aišku jei lysti bet kur nemastant tai pasodinti galima bet ką. Minusas per silpnas motoras važiuojant agresyviau. Sankaba irgi silpnoka, bet gal paprasčiausiai ji jau prieš man nuperkant buvo pavargus tai todėl taip. Važiuoklės gana patvarios, išskyrus stabilizatoriu traukutes jos greitai pavargsta. Foresteris ne toks talpus kaip outbeckas. O pirkti legacy ir jį paskui aukštint tai kažkaip nematau prasmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo pradėja tampytis nupirkus ir įdėjus dujas. Radau kad idėjus dujas vienas žvaklaidis ppasidarė pertrumpas, dėl atsiradusių dujų purkštukų. Matyt meistriukai ji pabandė per jėgą uždėti ir jis patrikinėjo. pakeitus ilgesniu trukčiojimas dingo. Su palėtintoju, lėtina nedaug, bet kokiu santykiu nesidomėjau tikrai, šeip tai normaliai ji važiuoja su tuo palėtintoju kaip lengvai mašinai pakanka. Sankabos silpnumas pasireiškė tuom, kad žiemą teko traukti kelias mašinas A6 ir panašaus dydžio iš pusnų tai jautėsi kad pabuksavo ir padegė. Bet itariu, kad gal prieš mane jau diskatorius padegintas buvo neblogai. Nes kai tirėjau prieš tai BMW e34 525, tai traukiant iš pusnų panašiom salygom tikrai nepasmirsdavo sankaba. Na bet e34 tik vieni ratai varomi tai jie užsikasa ir ir tiek. tai neteisinga lyginti manau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir as forika. 99m. 2.0 92Kw. nesu ten specas voztuvu reguliavime, bet draugas kuris tuo uzsiima sake kad uz 100 sureguliuotu. esu patenkintas. Mano aukstintas. turbut tiek nemazai kad gale suvirtimas nepasidaro tai db galvoju ka daryt - bet tikrai pasidarysiu. Vaziuoja liux.Pas mane tiesiogines dujos. Duju valgo 12. vaziuokle gan paprasta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir as forika. 99m. 2.0 92Kw. nesu ten specas voztuvu reguliavime, bet draugas kuris tuo uzsiima sake kad uz 100 sureguliuotu. esu patenkintas. Mano aukstintas. turbut tiek nemazai kad gale suvirtimas nepasidaro tai db galvoju ka daryt - bet tikrai pasidarysiu. Vaziuoja liux.Pas mane tiesiogines dujos. Duju valgo 12. vaziuokle gan paprasta.

Jus jau stebiu nuo nusipirkimo :-D

Tai vat ir neapsisprenžiu ka geriau žiūrėti forika ar outbeka:-D outbekas talpesnis ir reikalui gal ilysti isimiegoti galima, beje sedynės susilanksto ikilygumos? O forikas trumpokas bet ekonomiškesnis ir manau pravažesnis....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As butent forika ir pirkau. austesnis trumpesnis pravazumas geresnis. padangas galima piktas det ir t.t pries pirkdamas praktiskai nk nezinojau. aisku specialiai emiau paprasta 2.0 92kw nes viskas paprasta elementaru nebrangu. :) ne dzipas bet ir ne lengvoji :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As butent forika ir pirkau. austesnis trumpesnis pravazumas geresnis. padangas galima piktas det ir t.t pries pirkdamas praktiskai nk nezinojau. aisku specialiai emiau paprasta 2.0 92kw nes viskas paprasta elementaru nebrangu. :) ne dzipas bet ir ne lengvoji :D

Tai vat tokios ir žiūriu kad nei džipas su dideliu diskomfortu ir kad ne lengvoji klimti ant žolytės, būtų galima važuoti ir i miškiuka ir i miestą, plius neišvengiamas dalykas ekonomija kuri man tikrai reikalinga.

Mėgstu komforta ir aišku žmogiška kad norisi traukos bet kaip minėjau ne šumaheris esu:-D

Kažint koks juntamas skirtumas tarp foriko 2.0 93kw ir outneko 2.5 paprasto, logiškai mastant outbekas ir daugiau sveria....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori traukos imi su turba ir tur4si traukos, o jei nori ekonomisko imi 2 paprasta, nero tokio kad trauktu ir kuro mazai imtu. As jei bučiau rades uz padoria kaina tai bučiau outback emes, bet papuole už protinga kina forikas gero stovio tai nesvarstydamas emiau, seip gal kokiu 4 mes eiskojau kol radau kazka kas atitinka realiai prasomus pinigus.

Paletintoja naudoju traukdamas auto iš pusnie sar koses, bei tapydamas priekaba blogu keliu ir jokia ten sankaba nesvyla, o vat kai be paletintojo tai jau jauciasi kai ka nors ištempt reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori traukos imi su turba ir tur4si traukos, o jei nori ekonomisko imi 2 paprasta, nero tokio kad trauktu ir kuro mazai imtu. As jei bučiau rades uz padoria kaina tai bučiau outback emes, bet papuole už protinga kina forikas gero stovio tai nesvarstydamas emiau, seip gal kokiu 4 mes eiskojau kol radau kazka kas atitinka realiai prasomus pinigus.

Paletintoja naudoju traukdamas auto iš pusnie sar koses, bei tapydamas priekaba blogu keliu ir jokia ten sankaba nesvyla, o vat kai be paletintojo tai jau jauciasi kai ka nors ištempt reikia.

Bet su turbo jau kiek suprantu doch variklis?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbo doch, dar doch ejo 2.5 iki 98 metu. esme tokia, atsidarai kapota ir matai ar dangtelis siauras ar platus, platus bus doch, siaip tiek obk tiek foris daug kas taspats, tik jei obk nuo 99 tai ji sunkiau sukelt nei fori. elektros nereikia bijot, ji negenda, visada ziuriu kad butu su kuo daugiau navaroru nes kadanors pravercia. obk komfortiskesnis nei foris, nors ir foriu buna neblogu. priklauso nuo komplektacijos, nes kur plikas ir kur su klimom ir tt tai du skirtingi dalykai. nu nebent skandinsi ir pilsi vandeni i salona, tada paprastesni ziurek.

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.