Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mp Ii Miegama Vieta

spalnikas bagazine gultas miega vieta

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

spoil

spoil

• Žinučių: 116
  • Reg. 2013-07-03, 08:02
  • KLP

taip pasiruosem i kelione (Alandus) su Mitsium,
spalnikas, nuo uodu tinkliukai ir nuo saules pasislepti seseliai.

Siektiek apie spalnika, ilgai ieshkojau sprendimo kaip pasidaryti naudojama bagazine, mane tai tenkino pilnai 100%, buvo neuzbaigtumu bet tikiuosi naujas seimininkas dasives viska iki proto, jeigu reikes jam sito daikto  :) esme tokia praziurejau daug puslapiu su daug visokiu variantu visi, labai megsta stalcius, apsiuti viska kilimu ir tt. mano atveju as vaziuoju i mishka, zvejoti buriuoti ir tt, Smelis, purvas, vanduo kazdienybe, todel pasirinkau sita faniera ji tikrai nera brangi, bet pagal savo svori, tvirtuma ir atsparuma atsiperka viskas. Viskas ko reikejo aliuminio profiliuko, kniedziu ir keliu varztu kiaurai metala greziamu. visas Malonumas ishsiima is masinos atsukus 2varztus kurie yra pritvirtinti i 6 ir 7vietos skyles, kadangi as tu kedziu nenaudoju tai tvirtinimui buvo pats tas, vienintele beda, kad nepaziurejau is pradziu kad sriegis yra kokiu 25laipsniu (netikslu) kampu ileistas teko pagrezioti prifili, bet be dideliu pasekmiu.

turejau pasidares papildoma per viduri profiliuka (per vidury) jeigu daug prikrausiu, bet jos taip ir neprireike, nors buvau uzkroves apie 80kg ir pats uzlipes. Aukstis gavosi apacioje 290mm (angos aukstis) kas man leido is senuku nusipirkti jeigu neklystu 270mm aukscio plastikines dezes ir stumiant viska tolyn nenusidauzyti krumpliu  :). dar toks momentas priekyje ant rankenu dejau profiliuka, kad pilnai ishskleisti spalnika ideja gime be gaminat, poto kilo problema atidaryti priekines duris, kai spalnikas ishskleistas, todel panaudojau dirzeli ir viska pakabinau ant shturmano rankenos kuri yra virs galvos (nezinau jos tikslaus pavadinimo)
Toks tai projektas gavosi  :)

ViliusA

ViliusA

• Žinučių: 87
  • Reg. 2010-12-12, 13:31
  • Vilnius/Alytus

Ar aš kažko nepastebėjau, ar tikrai niekur nėra foto ir/arba brėžinių? Būtų labai įdomu pamatyti.

opman

opman

• Žinučių: 569
  • Reg. 2009-11-06, 19:41
  • 4x4Birzai

Laukiam foto :D

spoil

spoil

• KLP

atsiprasau kad tai patsitiko lyg ir buvau prikabines nuotraukas

Pridėtas failas(-ai)

Suomis

Suomis

• Žinučių: 1.374
  • Reg. 2011-08-11, 08:11
  • Vilnius
Nesupratau bajerio..pas tave 4 duris su priekinem stumdomom kedem ?

dariukas

dariukas

Moderatorius

• Žinučių: 1.101
  • Reg. 2007-08-10, 21:56
  • ūkinikas,braidžioju su 4x4-Vilnius ..Vilnius-Labanoras-Vilnius.

Nesupratau bajerio..pas tave 4 duris su priekinem stumdomom kedem ?

pas MP I ir MP II taip yra. Rankenėlę šone žemai  pakeli ir atlošai be svorio į priekį užsiverčia patys , kitą rankenėlę po sėdyne pastumi į šoną ir pati į priekį užvažiuoja. Jei krovinį ilgą vežt reikia, labai patogiai viskas susilanksto ir greitai.

spoil

spoil

• KLP

taip vienoj is nuotrauku matosi tos dvi rankenos, jeigu neatstumes tilpti butu galima. Bet automobilije buvom 3se tai teko isnaudoti visa ilgi.

cia buvau rases apie tinkliukus ir seselius http://www.4x4forum....ma-vieta/page-3

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)