Pereiti prie turinio

Turiu klausima del galiniu stabdziu XJ


Teodoras

Rekomenduojami pranešimai

  • po 9 mėnesių...

tai dabar reziumuojant, ar tikrai taip pagerejo galo stabdymas arba bendras stabdymas, kad tiek investiciju ir krapstymosi reikejo ?

 

Na vat kaip atrodo stabdziai po keitimo.

 

Visas procesas prasidejo nekaltai: ieskojau donoro stabdziams, aptikau ardoma ZJ, paklausiau del galiniu stabdziu - uz 80 euru nupirkau (nupirkau is "velnias").

 

Parsiveziau namo apziurejau viska ka nupirkau ir nutariau is to panaudoti tik suportus, laikanciuosius kronsteinus, lekstes nuo dulkiu ir spilkas, 

 

Diskus, abejas kalades, stabdziu vamzdelius pirkau naujus. O ir suportus perrinkau.

 

Kas dziugino - viskas ant Dana 35 uzsidejo be jokiu problemu, tik reikejo originalius rankinio trosus perdaryti (ju galiukus).

 

Spilkas kur eina i pusasius irgi keiciau ilgesnemis.

 

Taip pat dejau nuo ZJ ir stabdziu reguliatoriaus spyruokle su plunzeriuku. 

 

Rezultate - vat kas matosi. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stabdziai pagerejo. Tik dabar ant slidaus ar net slapio blokuojasi galas ir tas uzpypina kartais.

rimtai??? kas cia negerai pas tave? nu pas mane niekada taip nebuvo... tai pabandyk grazint xj pagrindini slegio skirstytuvo voztuveli

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtai??? kas cia negerai pas tave? nu pas mane niekada taip nebuvo... tai pabandyk grazint xj pagrindini slegio skirstytuvo voztuveli

Taip. As ta spiruokle reguliatoriaus dejau nuo ZJoto ir tai nlb padejo. Gal pas mane priekines kalades i pabaiga nzn. Reiks bandyt jas keist.

Redagavo turcinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.