Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 4 savaičių...

Klausimas WJ vairuotojams su bet kokiu liftu, kaip laiko jusu priekiniai kardanai su CV joint ish dvieju galu ? Gal kas dejo su U joint jungtim kardana - pasidalinkite patirtim.

Kol buvo WJ stokinis, su kardanu problemos nebuvo, o kai sukėliau 2", pradėjo prie razdatkės granatos apsauginę gumą graužt. Va tau ir liftas. Nebežinau ką daryt. Nusipirkau trečio golfo vidinės granatos apsaugą, bandysiu dėt. Skylės atitinka idealiai, o ir guma platesnė , turėtų nebeliesti.

U joint jungtis retas ir brangus dalykas. Liftui būtų idealus variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol buvo WJ stokinis, su kardanu problemos nebuvo, o kai sukėliau 2", pradėjo prie razdatkės granatos apsauginę gumą graužt. Va tau ir liftas. Nebežinau ką daryt. Nusipirkau trečio golfo vidinės granatos apsaugą, bandysiu dėt. Skylės atitinka idealiai, o ir guma platesnė , turėtų nebeliesti.

U joint jungtis retas ir brangus dalykas. Liftui būtų idealus variantas.

Nelaikys tau ta golfinė, per minkšta guma, susiskambink su Vaidu, Pushka pasakys kur gumą gerą gaut

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau visiem bus idomu kur guma geta gauti. Paviesinkit. As tai ant tu 'minkstu' gumu uzdedu guminius ziedus ir tada laiko. Aciu uz patarima Laumkeliui.

Kokius guminius žiedus dedi?

Nelaikys tau ta golfinė, per minkšta guma, susiskambink su Vaidu, Pushka pasakys kur gumą gerą gaut

Primink man jo telefoną į až. Būsiu dėkingas.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiškinkit man durneliui kurioj ten vietoj pradeda tą gumą graužt, kažkaip nepagaunu.. :scratch: Kad ten ta guma viduje yra, neatrodo kad ji galėtų prie ko nors liestis.. Čia gal kalbat kad atplyšta jinai visu spinduliu nuo to vidinio gumos lenkimo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plyšta ten kur yra gumos užvalcavimas. Bent jau pas mane taip plyšo, nes pakėliau 2". Nuotraukoj matosi išmušimas, ten kur valcuojasi guma, nes teko pasivažinėti gan nelygia vietove. Preiš pakėlimą, kai keičiau seną gumą, irgi buvo panašiai trūkę.

post-10770-14119861421007_thumb.jpg

post-10770-14119861701342_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plyšta ten kur yra gumos užvalcavimas. Bent jau pas mane taip plyšo, nes pakėliau 2". Nuotraukoj matosi išmušimas, ten kur valcuojasi guma, nes teko pasivažinėti gan nelygia vietove. Preiš pakėlimą, kai keičiau seną gumą, irgi buvo panašiai trūkę.

Nelabai gerai ten nuotraukose matosi, bet pas tave lyg ir viduj plyšus? Pas mane tai dar nėra lifto, bet buvo plyšus va taip (čia turbūt nuo senatvės).

 

Įdėjau dabar va tokią granatą, bet ji šiek tiek kitokios konstrukcijos, ta guma ne iš vidaus užvalcuota, bet "užraitota" / užlieta ant išorės, sunku buvo gerai nufotkint, bet gal matysit. Sakau gal tokia geriau laiko, neatitrūksta taip lengvai nuo to užvalcavimo? (jei įdomu, ją pirkau iš forumiečio "romcik").

 

granata.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, sena apsauga pas mane ir buvo tokia labiau išlenkta (kaip suprantu didesniam kardano kampui). Dabar į šitą savo naują kaip pažiūrėjau, tai dėjus liftą, jau jai kampas ber didelis būtų ir liestų tą bortelį... Beje, turiu dar ir visiškai naują Overlandinę (išlenktą/platesnę) gumą (kur toj tavo nuorodoj, nes buvau pirkęs anksčiau lygiai tokį pat rinkinį), tai manau reikės užsidėt tą platesnę gumą kai dėsiu liftą.

Jei kas rasit kur gaut patvarią granatą, o dar geriau U-Joint antgalį - pasidalinkit info ;)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek domėjausi, gamykliškai net nebuvo galimybės užsakyt tas granatas atskirai, nebent su visu kardanu. Šitos granatos yra "Aftermarket" produktas, tai gamyklinio kodo joms nerasi. Galiu jei nori pažiūrėt tos savo granatos kodą, nes dar dėžutės neišmečiau, bet ten bus kodas tik to gamintojo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, vyručiai, jau prisidariau su tuo 2"liftu sau bėdų :(/>. Tik pavasarį buvau pasikeitęs granatą su guma prie razdatkės. Nu ir ką, po liftavimo pravažiavau berods 2 tūkstantėlius km. ir parėjo apsauginė guma bei granata. Va tau blyn ir liftas. Jei ateity taip reiks keitinėt kas kelis tūkstantėlius, bankrotan sueisiu ;)/> .

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.