Pereiti prie turinio

romania


Velniass

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

ot keistuoliai, sniego nematėt ? biggrin.gif vidurvasarį Gruzijoje dar daugiau smile.gif

 

post-4-14042879212707_thumb.jpg

 

 

a tuo tuneliu šalia "ceresit" grafiti važiavot ? vis toks pat neįrengtas iškapotas uoloje ar tvarkomas ?

tuo nevaziavom o tas uzrasas nu gadina vaizda siaip :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas nuotrauku is mano sukurto marsruto,kur uz si darba nebuvo net padekota.Buvau paliktas be perspejimo Rumunijoje tikru draugu (kaip anksciau maniau).Pasirodo zmones kimso pilvus vaziuodami ,kol as ieskojau kelio o kai pasiekeme civilizacija liko nepatenkinti,kad esu nevalges ir noriu uzkast sumustiniu.Tiesa sie pakeleiviai velavo para laiko,kuria as laukiau.

https://picasaweb.google.com/114056573327606989427/2014MLiepa3D02?authuser=0&feat=directlink

vat kaip buna :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas nuotrauku is mano sukurto marsruto,kur uz si darba nebuvo net padekota.Buvau paliktas be perspejimo Rumunijoje tikru draugu (kaip anksciau maniau).Pasirodo zmones kimso pilvus vaziuodami ,kol as ieskojau kelio o kai pasiekeme civilizacija liko nepatenkinti,kad esu nevalges ir noriu uzkast sumustiniu.Tiesa sie pakeleiviai velavo para laiko,kuria as laukiau.

https://picasaweb.google.com/114056573327606989427/2014MLiepa3D02?authuser=0&feat=directlink

zinai valdai mes vaziuodami ir nevalgem deja ir supratau ne as vienas kodel niekas nenori su tavim niekur keliaut pyk nepyk bet yr kaip yr o ryte pats susikroves daiktus ir nieko nepasakes isvaziavai ir nereik kaltint nieko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tie nieks,su savo tautieciais vaziavau pirma karta o nuo 2009m. kas metai vaziavau su ukrainieciais,ir jei ne karas ir siais metais buciau vaziaves.O ryte ,kai isikuret zmogaus pievoje ir as atsiprasinejau vienas visi bijojot nosis iskist is palapiniu.Gal pats negirdejai,bet kitiems pasakiau,kad vietiniui sakiau ,kad uz valandos isvaziuosim ir pries isvaziuodamas sakiau ,kad palauksiu ant asfalto,nes valanda jau buvo praejus.Zodziu turejot galimybe ir atsiprasyti ir susirasti mane jei tik butumet parode nora.Zodziu pasirodei Arunai visame grazume,kas esi is tikruju.Telefonu neatsakai i zinutes neatrasai,grizes dvi dienas akiu nerodai,turbut jautiesi teisus,taip ir jauskis.

 

 

dar karta keliones irodo KAS YRA KAS ;) reiskia jums NEPAKELIUI :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tie nieks,su savo tautieciais vaziavau pirma karta o nuo 2009m. kas metai vaziavau su ukrainieciais,ir jei ne karas ir siais metais buciau vaziaves.O ryte ,kai isikuret zmogaus pievoje ir as atsiprasinejau vienas visi bijojot nosis iskist is palapiniu.Gal pats negirdejai,bet kitiems pasakiau,kad vietiniui sakiau ,kad uz valandos isvaziuosim ir pries isvaziuodamas sakiau ,kad palauksiu ant asfalto,nes valanda jau buvo praejus.Zodziu turejot galimybe ir atsiprasyti ir susirasti mane jei tik butumet parode nora.Zodziu pasirodei Arunai visame grazume,kas esi is tikruju.Telefonu neatsakai i zinutes neatrasai,grizes dvi dienas akiu nerodai,turbut jautiesi teisus,taip ir jauskis.

butum skambines ar parases buciau atsakes bet to nebuvo o parasiau kad vaziuojam kur ir klausiau ar su mumis parasei iki tai taip ir supratom kad iki.galesi ir toliau su ukrainieciais vazinetis sekmes sporte ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.