Pereiti prie turinio

Mitsubishi Pajero tepalai (dėžė, tiltai, variklis)


Rekomenduojami pranešimai

Priekinis,galinis tiltai - GL5 80w90 arba 75w90,jei galinis tiltas su LSD,tai spec.tepalas skirtas tiltams su LSD,razdatke,greiciu deze GL4 75w90 arba 75w85.

priekinis, galinis tiltas 80W GL5 Hipoidine(iskyrus LSD), visur kitur 75W90 GL3/4/5. LSD 75W90 GL5 Limited Slip.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

O kaip žinoti, koks ten tas perdavimo skaičius, kiek tepalo reikia įpilti? Pas mane MP 2, galinis reduktorius su LSD. Pardavėjas sakė 1,8 ltr. o savo MP knygoje radau kažką rašant apie 2,6 ir 3,2 Ltr. Bet ta mano knyga prancūziška, aš ten nelabai ką suprantu..... Sugalvojau galiniam tilte pasikeisti tepalą, tik nežinau, kiek jo nusipirkti.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

paziurek, gal kur nors prie kapoto, ant variklio slangu ar ant duru stoikes priklijuotas lipdukas su rida kad keisti tepalai, ten ir marke turetu but nurodyta. O pilk jo tiek, kiek rodo matuokle - nes vistiek viso tepalo isleist nepavyks

Redagavo tomdzipas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,jeigu kas zinot ir galit,prasau,pakonsultuokit.Turiu Pajero2  2,8 92kw  koki tepali geriau pilti ir kiek litru jo i varikli telpa?

Aš į savo 2,8td pildavau 10w-40 , gali pabandyti ir 5w-40 , jei yra tepalo aušinimo radijatorius tai beveik 8 litrai tepalo sueis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nebėga niekur pilk 10W40 ir nesuk sau smegenų. Čia gi japoniškas dyzelis, jam px ką ten supilsi. Gali ir tirštesnį supilt 15W40, jeigu keiti dukart metuose, nes žiema su tokiu sunkokai suks. O telpa ten 6,5 l. Pagal Autodata.

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Taip,i razdatke pilasi ir issileidzia tepalas per atskiras skyles,jos randasi i razdatke ziurint is galo,t.y. priesingoj pusej kur ieina kardanas.Pilasi 2,5ltr. GL-4 75W90 arba 75W85.

tai gaunasi,kad nuo variklio puses,jei priesingoj pusej,kur eina kardanas?ar ne taip supratau?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.