Pereiti prie turinio

SAMURAI 1.3 51kw labai kaista ir dingsta antifrizas


Žukas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki. nesenai nusipirkai samo nuvaziavau gal tik 100km ir pradejo kaisti ir dingti antifrizas.... zinau kad masina nenauja ir pan... ar apsimoka tvarkyt varikli ar ieskot kito? jei ieskot tai ar tinka 47kw (pas mane 51kw) ar geriau iskart deti vitaros 1.6? Ka pasiulisit man daryti :( ismest samo nesiruosiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl tu nori keisti varikli? Vandens pompa veikia? Kamščių sistemoje nėra? Atidaryk bent bakelį esant užvestai mašinai ir pažiūrėk ar cirkuliuoja skystis. Antras dalykas - antifrizas niekur nedingsta be požymių :) Jei "dingsta" variklyje turėtų per duslintuvą eiti balti garai kaip iš kamino. O gal kažkur išbėga tiesiog?

Redagavo Vertejas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu kaip pirstu i aki! garai tokie kad atrodo jog klaipedoj tumanas dedas :lol:/> draugas apsieme tvarkyti, bet dar normaliai nebuvo prisedes kad kazka pasakytu kas ten jam, o as kaip kokia boba visko prisigalvoju ir pergyvenu del savo samurajaus :rolleyes:/>

o ta bakeli pameciau vaziuodamas :unsure:

Redagavo Žukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na meistriukas sake kad taip ir bus greiciausiai, antradieni pareina urginalios visos tarpines, surinks ir bus matyti. man dar pasiule isimti termostata, ar tai gera ideja?

del termostato,bloga ideja,pries viska surinkinejant butu labai gerai patikrint ir nuslifuot galva

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na meistriukas sake kad taip ir bus greiciausiai, antradieni pareina urginalios visos tarpines, surinks ir bus matyti. man dar pasiule isimti termostata, ar tai gera ideja?

Nejuokauk, neturėk tokių minčių, įsidėk geros firmos termostatą ir vargo tikrai nematysi jei geras variklis, kitaip žiemą benzą deginsi ir nagus šalsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na meistriukas sake kad taip ir bus greiciausiai, antradieni pareina urginalios visos tarpines, surinks ir bus matyti. man dar pasiule isimti termostata, ar tai gera ideja?

 

man atrodo tu pakeisk meistriuką pradžiai :) kažko pradžia su juo atrodo nerimtai. Supirksi tarpines o poto jis nustatinės gedimo priežastį, arba dar blogiau sumes naujas tarpines ir poto loterija arba bus gerai arba ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prakontroliuok savo meistiuką, kad atydžiai apžiūrėtų galvos paviršių ,lenktumą, vandens kanalus, kad nebūtų įtrūkimų. Pageidautina kad tikrintų pakaitintą galvą, tada geriau išryškėja įtrūkimai jei jie yra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na meistriukas sake kad taip ir bus greiciausiai, antradieni pareina urginalios visos tarpines, surinks ir bus matyti. man dar pasiule isimti termostata, ar tai gera ideja?

Galvą tikrint , šlifuot , pritrint vožtuvus .

Termostate jeigu nėra nuorinimo kanalo patartina išgręžt 2-3mm skylutę žiede , mest lauk katerogoriškai nerekomenduočiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai aciu uz bloka, tikrai viskas gerai. surinks atsargini varikli :lol:

bar norejau paklausti, nes prisiskaiciau forume, kad keiciant i vitaros 1.6 reikia keist ir rasdatke

(kas ji per velnes :unsure: ) neesu mechanikas tai nesijuokite :( pagal mano supratima tai tas taskas kur veriklio galia pereina ratams? siaip is samo nenoriu daryti monstro, i pelkias nevaziuosiu, naudosiu tik zvejybai, ratukai tik 245x75R16 nepurviniai.

taigi klausimas:

ar pakeitus varikli man der reikia kazka burti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.