Pereiti prie turinio

Ka apie tai galvoja dalyviai?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 84
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

24h rimta!!! Tik gal geriau penktadieni pradzia. Pvz. 21val. startas, sestadieni 21val. finisas, na valandas galima velinti, tada sekmadieni liks dar laiko apsiprausti :rolleyes:/>/> ir prizu dauguma sulauktu :girtas:/>/>

Redagavo Darulis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

sveiki kokie keturi metai atgal, bastuno buvo varzibos ,isvakaro isleido visa nakti taskus rinkom , apie paritcius stovikla pasiekem ,karsto vino ant lauzo backa kurenosi paragavom,dviraceis kalnukais palaksteme,valtim paplaukiojom,ir vel tasku rinkti atgal .2 vieta uzemiau bet paliko toki ispodi kad uztoki rengini( organizatoriam saunuoliai :c :cheer: heer: :cheer: ).jeigu kaska panasaus galvojet pirmin neabejoju visi ilgai snekes apie renginuka.

masina sudegino70l salerkos kilu kaskur prasukom450k.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz visomis keturiomis bet pripazinkim visi su musu kai kuriu tautieciu mentalitetu gali organizatoriams taip prisikti kad dings noras bet ka organizuoti ir tokiu 'mudaku' gali buti ir tarp dalyviu ir tarp ziurovu ir tarp dalyviu padejeju,deja tokia yra realybe

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane niekas jokio papildomo pamidoro neuzdes, taip pat kaip ir lipduko kazkokio.... nepykit ,bet automobilis turintis daugiau negu du pomidorus man nesiziuri... nu skonis pas mane toks :)/>

tada sodini keleivius o jie laiko rankose :rolleyes::D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau nesnervuok, svarbu kad Arvydas tik suarganizuotu...., jei kartu vaziuosim manau 240W LED sviesos uzteks visiems... aisku jei spesi ispaskos... :D/>/> :D/>/>

 

 

vat vat, jei spesiu.. o jei atsiliksiu kur nakties gludumoj?? auuuuuuu!!!! vilkai meskos uodai... gaila man savo griesnos sielos, kaip ten be butu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.