Pereiti prie turinio

MP I, II, III, IV pirkimas/atsiliepimai/modelių palyginimas


Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...
  • Atsakymus 334
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Štai klausimas iškilo: O MP III visi su super select razdatke ar ne? Ir kaip žinoti, ar apžiūrimame auto yra super select'a

 

 

 

MPIII didzioji dalis turi galinio tilto blokiruote ir visi turintis MPIII blokiruote turi mygtuka R/D lock kuris yra prie pavaru perjungimo svirties

 

MPIII turi 3 tipu reduktorius 1 be nieko 2 LSD 3 DIFF LOCK

Redagavo murzilka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki,planuoju isigyti dzipa MP2 2.8TDi gal galit parasyt jo pliusus ir minusus,tai pat galit ir kitu dzipu pasiulyt,svarbu kad remas neputu ir kad variklis butu patvarus,bekeliai nebus naudojamas,iki sios savaites pabaigos reiketu kazkaip isigyt dzipa.Dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta didelis optimistas,kad per keleta dienu zadi nusipirkti,as nupirkau po puses metu pajieskos,tiesa ieskojau dvidurio,keturduriu didesne pasiula.Didziausias ju minusas - rudys.Rema ziureti ne tik is lauko,bet ir is vidaus,nepamaisytu kietesnes vielos gabalas,isitikint ar i galine remo dali neprivaryta makroflekso,buvau aptikes keleta tokiu variantu.Kebulas rudyja ne ka maziau kaip remas,ziuret po bagazines kilimais,vietos kur kebulas tvirtinasi prie remo,slenksciai,posparniai.Patikrink kaip transmisija,galinio tilto blokiruote dirba,ant prietaisu skydelio,kur nupiesta transmisija,lemputes turi degti,o ne mirkseti.Na,o toliau MP su 2,8 varikliu vieni pliusai,geras pasirinkimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kad nebūtų rūdžių kalnas, o tai dažniausiai būna transmisija ir motorai geri, o remai perpuve su kuzavais

 

Papildant Frontį pridėsiu, atkreipk dėmesį kad variklis nebarškėtų, nes 2.8 su grandine eina, taip kad jei reiks remontuot variklį bus nepigu. O šiaip variklis smagus ir kantrus, jaučiasi skirtumas tarp 2.5 ir 2.8, ypač jei penkiaduris mitsas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, perskaičiau beveik visą forumą, bet arba nesugebėjau rasti, arba tiesiog nėra susistemintos info mane dominančiais klausimais.

 

Dairausi į Pajero sport 2000 - 2005 m (maždaug), tačiau turiu keletą klausimų. Deja, rusų kalba man problema, o angliškuose forumuose neradau patikimai parašytos info. Galbūt kai kam atrodys, kad klausimai vaikiški, bet jie man svarbūs renkantis.

 

Pirmas klausimas: 3 litrų benzo draugystė su dujomis? Ar yra išgydyta sėdančių vožtuvų liga?

 

Antras klausimas: nuo kurių metų pradėjo eiti modeliai su superselectu? (nesinori žiemą važinėt varomu galu)

 

Trečias klausimas: kada linges pakeitė amortikai? (Jei pakeitė).

 

Ketvirtas klausimas: mechaninė dėžė prieš automatą. Pagrindinis klausimas - nuolatinis važiavimas varant visiems keturiems ratams.

 

Dėkui už kantrybę.

 

Lukas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sveiki visi,nusprendžiau atsinaujint savo auto. Dabar turiu HR-V.

Paskutiniu metu esu nusižiūrėjęs sau MP sport V6 mechanika.

Keliai 95 % asfaltas, likutis - neaišku :)

Tai būtų kasdienis auto.

Kas galit pakomentuot: ar verta, kokios kuro sąnaudos, į ką atkreipt dėmesį perkant?

Ar pirkt visai kitą auto?

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, Diodai :)

Nepirk nes važiuosi 95 proc asfaltu. Kam tau papildomos sąnaudos asfaltiniam pasivažinėjimui. Pilnai Hondos užtenka, net Voyageris arba Caravele atitiks viską, ko reikia. Neaišku , ko tau reikia, tūrio ar ilgų kelionių monstro ? :) Visureigių išlaikymui reikia papildomų ir brangesnių priežiūrų, negu paprastiems. Vien tepalai , pradedant variklio , greičių dėžė, tiltai, vairo stiprintuvai ir t.t. Kryžmės, traukės, amortikai, kuro sąnaudos, plovykloje 6 žetonai + 2 siurblio arba + 5 ....

Visureigį arba įsimyli visam gyvenimui arba atsisakai jo, kadangi nebereikia . :) jei abejoji , tai nepirk :)

Ačiū už komentarą. Na mano honda 4x4 tai tie patys mazgai ir tepalai (išskyrus skirstymo dėžę). Man reikalingas didesnis auto galingesniu varikliu, nes 1,6 jau kaip ir mažoka darosi... Priežiūras darausi pats (turiu galimybes) tad neproblema. 

Atvažinėjau su savo auto jau nemažai, tad įsitikinau, kad visureigis nepamainomas dalykas tiek mieste tiek ne :) .

Į ką atkreipti dėmesį perkant???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.