Pereiti prie turinio

MP I, II, III, IV pirkimas/atsiliepimai/modelių palyginimas


Rekomenduojami pranešimai

  • po 6 mėnesių...
  • Atsakymus 334
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveiki, Dzipistai :rolleyes: , pribrendo reikalas papildyt autoparka ir galvoju apie sporta 99-00 2,5td. Bekelese nebus naudojamas, tik grybavimams, medzioklej :rolleyes: . Kaip sio auto eksplotavimas, jei neklystu tai motoras toks pat kaip ir MPII 73kw, tai cia manau didelis +, o kaip su pakaba, rudim, i ka labiausiai atkreipt demesi perkant? Tikiuosi patarsit, nepatingekit brukstelt ir pasidalint patirtimi turintis sia auto, dekui :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu leisi,tada leptelsiu nuomone: jeigu lyginsim kai buvo uzpildyta tu mitsubishiu, misku apsauga,policija,gamtosauga ir priesgaisrine. tai labai pigi komplektacija,medziagos apdailos irgi tik kad...kebulo paruosimas,kaip cia pasakyti:uzdazyta ant metalo :) stuktelsi,kazkur,tikrai supus.vaziuokle,kaip vaziuosi matyt,bet kiek pats esu retkarciais nugriebes kaimo keliukais,tai sakyciau laiko. ir motoriukas, gyvas jeigu,tai tikrai pakankamai traukia. del daliu,kiek domejaus,man kainos pasirode nesveikos,nors gal tai del to,kad susidures buvau su 04m. modeliu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek as ziurinejau detaliu kaino tai jos nera brangios iki 00,04men, nuo sios datos kazkas ten keitesi ir gerokai brangesnes (gal as ir klistu), todel ir domiuosi auto iki 00m. 99m sarnyrai apie 70-80lt, guoliai 50 -300 lt. O variklis turiu patirties su MPI 70kw 4D56 90m, tai nesu nusivyles juo. Idomu kaip su rudim nes MPII linkes i jas, ypac galas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As vaziuoju jau trecius metus su Sportu 99 m., 2,5TD. Pirkau atvaryta is Italijos, tai korozijos nebuvo visiskai jokios, per kelias ziemas remas pasidenge rusva spalva, kebulas kolkas nerudyja, nors kai pirkau vienoi vietoi kaip su viniu ibrezta iki metalo, nieko nedariau, bet kolkas nerudyja. Vaziuokle ir variklis nuo MP2, tad su detalem ner bedu. Siaip vaziuoja minkstai, tik gal prie variklio triuksmo salone reik priprast. Miske nelabai rangus, bet geresnes padangos ir gerve kompensuoja tai. Didelis privalumas tai bagazines skyriuje daug daiktadeziu ir galines sedynes sulankscius gaunasi lygios grindys nuo bagazines dangcio iki priekiniu sedyniu, o atlenkus priekine kelivio sedyne, tai iki prietaisu skydelio telpa 2,5 m ilgio daigtai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš mano prietelių dirba "Autoaljanse" arba kitaip sakant mitsubo atstovybėj. Tai prieš pasirinkdamas ką pirkt kelis metus stebėjo kokios mašinos iš visos mitsų giminės lūžta mažiausiai- biedų mažiausiai su Sportu. Matyt dėl to kad paprastas ir neprikištas visokių pribambasų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Triukšmas pas Mitsius salonuose yra Mitsių vizitinė kortelė. Jie izoliacijos dėka taupo, todėl nuliovi pigesni būna, nei kiti ... čia kažkur analizę rimtą skaičiau, papildomą izoliacinę medžiagą įsimesk ir viskas. Jei su 4D56 varikliu, tai imk negalvodamas nes kiti labai valgo, ypač benzas ryja 15-17-20, tik žemos lubos pas jį, su šeimyna jau nepatogu :(. o šiaip 95 balai iš 100 ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Triukšmas pas Mitsius salonuose yra Mitsių vizitinė kortelė. Jie izoliacijos dėka taupo, todėl nuliovi pigesni būna, nei kiti ... čia kažkur analizę rimtą skaičiau, papildomą izoliacinę medžiagą įsimesk ir viskas. Jei su 4D56 varikliu, tai imk negalvodamas nes kiti labai valgo, ypač benzas ryja 15-17-20, tik žemos lubos pas jį, su šeimyna jau nepatogu :(. o šiaip 95 balai iš 100 ;)

o cia variklis 4D56 bus 2,5TD 74kw ar apie ji eina kalba iki 2000m ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, pamaciau sirdziai malonia tema(kai ieskai ka pirkti :), o dar ta pati auto), tai sakau parasysiu.

Pats pries 3 savaites nupirkau lygiai toki Pajero Sport kaip pats ieskai 99 m 2.5 TD. Ieskojau turbut 1.5 men kol radau kazka verto :).

Parvaryta is Italijos, rudziu nera. Iskarto padariau antikorozija visam dugnui, kazkiek pades pratesti gyvenima :).

Kebulas kaip naujas. Kai dare antikorozija, tai rado tik viena vieta jau rudziu pagauta, tai uz galiniu ratu kebulo suvirinimo siule.

Na bet viskas rudyja, o dar japonas :)

Pakolkas labai patenkintas. Kas bus veliau matysim :)

Vienintelis tik minusas, kaip prates prie kitos masinos, tai triuksmas salone, noretusi geresnes izoliacijos nuo variklio.

Visa kita - trauka ir vaziavimo komfortas super. Vietos salone tikrai uztenka.

Dizelio vidurkis gaunasi apie 10 L.

Jei kas konkretaus domina rasyk, zinosiu atsakysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) triukšmą lengvą panaikint.. Reikia dar vieną sluoksnį (trūkstamą) uždėt ir viskas ;). salonas erdvus nesiginčiju, tik mano trys mergos įpratusios lakstyt po jį, tai man asmeniškai reikia aukštesnio ;).šitas mašiniukas ir dar dyzelis yra labai geras. Sveikinu su pirkiniu ;)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o gal kas zinot kaip su blokiruote pas juos. Turiu sporta 2002m 85kw razdatke lyg ir tvarkoj sujungia , bet mirksi istisai salone razdatkes lempukai ,, keturi ratai,, gal neatkabina kasnors konors? Ir jai kas zinot parasykit kaip turetu sublokuot nes kai sublokuoja toks jausmas sukant i sona, kad galinis vienas ratas slysta ar taip turetu but? :unsure: O ijungiant 4 reikia sustot? :unsure: Ir isjungus ar reikia atbula pavazuot, nes sake tipo geriau atkabina. Maniskej tai gali ir vazuojant ijunkti 4 ir isjungt taip pat lengvai. Prasau parasykit kas zinot nes sioj sryti naujokas as :unsure:

 

 

Na kokia tiksliai sistema 2002 m. nezinau, bet manau kad tas pats kaip ir 99m. Taigi, ijungt geriau priek. tilta sustojus, o isjungt galima ir riedant, bent tai as darau, nes ijungiant susmugiuoja kartais, jeigu praslysta galiniai ratai, o issijungia tai lengvai ir riedant. Lempute mirksinti rodo, kad nepilnai isjungtas priek tiltas, o siam modeliui nebutina atbulom vaziuot, nes tai skirta visureigiam su hub'ais automatiniais. Na man buvo kelis sykius, kad isjungus prieki mirksejo lempute, tada teko pakelt priekini desini rata ir palindus salia reduktoriaus lengvai pakalt per asele jungiancia vakuma su reduktorium.Stuksenant viena ranka sukioju rata ir ziuriu kada nustos kardanas sukiotis, beje ta procedura atliekant geriau negesint variklio, kad vakumas veiktu. Dar gali but kad kazkur nesandari vakumo sistema ir del to neatjungia. Mano atveju su vakumais viskas ok, tik mechaniskai kartais uzstringa reduktoriuje pusasiu sujungimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali papasakoti apie ta mitsuba su 3.5 varikliu ,pliusai/minusai,kuro sanaudos,patvarumas ;)

Cia mitsubas su 3.5 kartais ne amerikonas :?:

Kuris geresnis 3 ar 3.5 :?:

geras variklis,linksmas,kol nereikia tvarkyti,bent utenoje nalabai kas sugeba.mano europietis.kuro 15ltr. miestas, uzmiestis(apie 100 km/h)bekeleje 20 ir daugiau ,bet svilpia gerai :D del patvarumo as nieko nujutau ,normaliai.su detalem (srote)nieko gero,niekur nera,kinietisku nera viskas originalas,kainos kandzioja.zvakes tik titanines 60lt,vandens pompa 220lt,oro filtras 30-80lt.praktiskai visu tauksi kompensatoriai.bet suka,jega mieste gali kapotis su kitais :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki džipistai reikalingas jūsu patarimas.Niekaip negaliu apsispresti dėl PAJERO SPORT ,patinka jis man velniškai ,bet prisiskaičius apie jį šiame forume išeina kad jis karvė ant ledo ,nors turi4x4, palėtintoją ,ir nebežinau pirkti,nepirkti.Nors ytube prisižiurėjus,jie eina ir per sniegus ir per purvus,tik pas mus čia LT jis visiška karvė.O gal ten ką perdaryt reikia.Ir esu dabar tokioj apsisprendimo būsenoi,kaip tikras lietuvis.PATARKIT

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau opel frontera sport jauciu kad jos ir padzero baze labai panasi tai tiesa kad ir frontera ir padzeras kaip karve ant ledo bet geras padangu pasirinkimas ir pripratimas prie auto daro savo jei nori tai ir pirk.viskas pagal mane priklauso nuo padangu ir vadylos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į darbą yra pežas partneris o sportas turėtu būti šeštadieniui ir sekmadieniui Įbažnyčia ir pramogai na kai kada ir į darbą

Na jei klausima uzdavei padzeru skyriuje ir jieskai visureigio daugiau pramogai,tai ziurek tada i dviduri antra Padzera su 2,8 varikliu,

uzsidesi 33 ratus,galesi ir i baznycia nuvaziuot ir i teslyna rimtesni ilyst :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, domina pajero nuo 92m. kaip automobilis kasdieniam vazinejimui...

Gal kurie turintis,tureja pajerika atsakis i tokius klausimus, kokios apsukos greitkelyja su automatine, bei mehanine dezemis. Ar nekaprizingos ju automatines dezes, kokios sanaudos, kokia kuro bako talpa ir pan. Nes cia forume truksta realios informacijos, o apie automatus ir apsukas(kas domina labai) nieko rimto neradau. Gal blogai ieskojau :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia būtų paimti iš skelbimų keletą patikusių ir "pralėkti". šiaip kas liečia naudojimą bekelėje automatas kelia problemų.. linkęs gesti... nors ir gaudavo gerai proškių... vien geru keliu, na, gal ir laikytų jei tvarkingas, tačiau aš siūlyčiau mechaniką geriau rinktis. pajero kaip kasdieninė mašina - geras variantas. minkštesnis dėl nepriklausomos pakabos priekyje, ekonomiškesnis už patrulį tarkim. (nors aišku kaip kas važinėja).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.