Pereiti prie turinio

Besikaunant su didelemis pusnimis


tynta

Rekomenduojami pranešimai

Pas mus žvėrių netrūksta. Pilni keliai stirnų, briedžių, šernų. Ūkininkai ir taip juos keikia už sunaikinamus pasėlius. Jei panaikintų būrelius ir licencijas galėtų įsigyti bet kuris ale medžiotojas, tada tikrai šernų maras nepavojingas. :D/> Ir kelyje pavojaus nebeliktų. :D/>

duotu sautuva kiekvienam durniuj tai puse lietuveles sratu but paragave

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 185
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

duotu sautuva kiekvienam durniuj tai puse lietuveles sratu but paragave

Duotu ... su ginklais sunkiau aisku a vat jei duot visureigi kiekvienam dalbajobui neadekvatui ir tada bus visos pievos bei draustiniai isvazineti, jau nekalbu apie isilgai isvazinetus upetakinius upelius draustinyje... laime kad visureigiai dar kazkiek kainuoja, bet irgi ne isigelbejimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kad zverys neisnyktu valstybe gali kontroliuoti populiaciju dydzius ir pasilikti teise reguliuoti viska.

Tam reikalui nemazu lesu reikia. Iki siol si darba sekmingai atlieka medziotoju klubai ir bureliai savo lesomis ir dar mokescius moka uz naudojima medziokles plotu. Taigi valstybei nauda keleriopa.

Zinios ,kad medziotojais tampa tik priveligijuoti, pasene keliais desimtmeciais. Nors ir tais laikais medziojo nemazai eiliniu LTSR pilieciu. Ir dabar ta tema daznai rekauja ivairus nevykeliai kuriu klubai nepriima. Pavyzdziui atvaziuoja i medziokle svecias ir puola klausineti ar jusu klube yra uz sumedziota kiaule baudos,nes jis isimete tik 500lt,bet tikisi kad uzteks nes ruosiasi sauti kas beateitu,nes labai jau sauti norisi. Po medziokles prie lauzo apsiles susigraudina,kokia pas jus faina chebra,ar galeciau i jusu kluba istoti. Tokiam aiskinam kad ne, nes klubas perpylditas. O dar keliu medziotoju sunus baigia suaugti. Jiems pirmumo teise ir t.t. Nors per ta laika priemem keleta nauju nariu. Bet tai zmones su medziokles filosofija, o ne ,,sauliai,,.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip danguj taip ir žemėj. nei vienas 4x4 klubas nepriims į narius ir nebekvies daugiau į "pakatuškes" lopo, kuris, norėdamas pasirodyt krutas, pirmam bendram tūse, išraižė pažliugusias pievas-ganyklas, po to per after party prigėręs aplankstė kolegos žipą ir galų gale po to atsigėręs ėjo daryt razborų. Niekam tokio klubiečio nereikia.

 

Tas pats, tik gerokai gerokai rimčiau yra klubuose kur vyrai ne su žipais, o su tikrais ginklais susirenka. Ten dažniausiai dar rimtesnė atranka ir ilgesnė. Nes nei vienas nenori vienon linijon atsistot su neprognozuojamu lopu. Ir už svečią, atsivežtą medžioklėn, atsakai savo užpakaliu. Nes niekas nenori rizikuot savo gyvybę dėl kažikokio idioto...

 

Taiklių... kolegos

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandiena 10 medziotoju ir tik vienas sernas, kazkur dingo. Praeita sestadieni miske kritusiu neradome. Kazko tai ir i seryklas silpnai eina. Kaip pas kitus? Medzioju Kedainiu raj. Prie Vandziogalos.

gal internete prisiskaite,kad bus naikinami,todel i pogrindi lindo... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandiena 10 medziotoju ir tik vienas sernas, kazkur dingo. Praeita sestadieni miske kritusiu neradome. Kazko tai ir i seryklas silpnai eina. Kaip pas kitus? Medzioju Kedainiu raj. Prie Vandziogalos.

Praeitą šeštadienį varominės uždarymas: 18 medžiotojų, vienas kuilys.

Į mūsų jaukyklas jau savaite niekas nebeina...

Veiksmas Ignalios r.

post-4927-13917661414795_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitą šeštadienį varominės uždarymas: 18 medžiotojų, vienas kuilys.

Į mūsų jaukyklas jau savaite niekas nebeina...

Veiksmas Ignalios r.

Geras kuilys, tavo laimikis?

Pas mus panašiai, tik laimikio autoriai mano Laikos. :D

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras kuilys, tavo laimikis?

Pas mus panašiai, tik laimikio autoriai mano Laikos. :D/>

Deja ne mano, šiaip pripuoliau nusifotografuot, nedažnai tokie pasitaiko :D Pro liniją bėgo, 4 spėjo sušaudyt, aš jau penktas buvau pasiruošęs, bet nedabėgęs į krūmus įlindo. Krūmuose dar 100m nubėgo, vos ištempėm :wacko:

Jeigu vasaros metu ir be šuns - net po karabino šūvio sunku jį būtų surasti, nenori šitie didieji griūti vietoje...

Iš varymo tik atsitiktinai pavyko jį išvaryti, nes jis palei medžiotojų liniją gulėjo ir nespėjo susigaudyti. O šiaip kolegos nesenai matė kad didieji išgirdę varymą ilgai stovi ir masto, kur geriau bėgti, paskui neria atgal link varovų, išvaryti labai sunku...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja ne mano, šiaip pripuoliau nusifotografuot, nedažnai tokie pasitaiko :D/> Pro liniją bėgo, 4 spėjo sušaudyt, aš jau penktas buvau pasiruošęs, bet nedabėgęs į krūmus įlindo. Krūmuose dar 100m nubėgo, vos ištempėm :wacko:/>

Jeigu vasaros metu ir be šuns - net po karabino šūvio sunku jį būtų surasti, nenori šitie didieji griūti vietoje...

Iš varymo tik atsitiktinai pavyko jį išvaryti, nes jis palei medžiotojų liniją gulėjo ir nespėjo susigaudyti. O šiaip kolegos nesenai matė kad didieji išgirdę varymą ilgai stovi ir masto, kur geriau bėgti, paskui neria atgal link varovų, išvaryti labai sunku...

Prie darbo buvo nedirbamos zemes , kuri laika, aqpzelusios keciais su seno meslo kruvom. tai sernai ten daznai lankydavosi, o suo mano megdavo juos pavaikyti. Tai daznai budavo , kad kviesdavau sun , oateidavo sernas... Karta kai uzvijo suo viena serna ziema, tai as pagalvojau, kad tai koki versi veja, bet primeciau staigiai , koks versis ziema ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.