Pereiti prie turinio

Problema su lsd


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,gal kas galit pasakyt, ar padėtu Toyota 4runner tepalo keitimas galiniam tilte, lsd blokiruotes efektyvumui,ar reikia kažka remontuoti.Nes pakėlus vieną ratą, prasuku rankom be didelių pastangų,anksčiau taip nebuvo.

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal kas galit pasakyt, ar padėtu Toyota 4runner tepalo keitimas galiniam tilte, lsd blokiruotes efektyvumui,ar reikia kažka remontuoti.Nes pakėlus vieną ratą, prasuku rankom be didelių pastangų,anksčiau taip nebuvo.

Nupilk teapala , uzpilk benzo arba zybalo, pakelus masyna duok pamakalot ratais, uzpilk lsd tepaliuko, ei frikcionai dar gyvi pades.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzpilk benzo gerai pamakaluok ir išimsi mėlynus perkaitusius krmplius ir guolius

 

žibalas šiuo atveju geriau,atsargiai reikia su tais praplovimais

ar jus gerbiamasis ideimiai skaitot?parasyta gi, pakelus masyna, o daroma tai kad sumazint apkrovas, laiko atzvilgiuporos minuciu uztenka.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane aplink miskai as turesiu kur paslept :D

o kad jau nusipelniau kandidato i Rojer lavona varda,galiu dar toliau ta tema kalbet,esu mates gudrucio benzu praplauta greiciu deze,ir tikrai taip nedaryciau,sakau zibalu saliarka gal bet benzu ,skiedikliu,nefrasu ar pan.niekada

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane aplink miskai as turesiu kur paslept :D/>

o kad jau nusipelniau kandidato i Rojer lavona varda,galiu dar toliau ta tema kalbet,esu mates gudrucio benzu praplauta greiciu deze,ir tikrai taip nedaryciau,sakau zibalu saliarka gal bet benzu ,skiedikliu,nefrasu ar pan.niekada

soliara, nelabai, riebi labai, as zibala tokem reikmem turiu. Su benzu irgi galima tik be apkrovos ir neilgai laikyt.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 2 savaičių...
  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.