Pereiti prie turinio

NANOTECHNOLOGIJOS


RimasK

Rekomenduojami pranešimai

Išbandyta viskas, mano automobilis jau 270 000 km pravažiavęs, tai priekinis stiklas buvo nutrintas,

lyjant ir vakarop jau matomumas buvo ribotas.

Dabar per lietų tikrai valytuvų beveik nereikia, vanduo smulkiais lašais nubėga nuo stiklo. O ir stiklas skaidresnis

matomumas geresnis, dulkės tikrai geriau su langų plovimo skysčiu nusiplauna.

 

Taip, kad rezultatas man patiko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pavažinėsit, pamatysit smile.gif kadaise prieš 10m atsivežęs buvau tokius purškalus.... net lėtai važiuojant matomumas geras, lux... BET vakarais važiuoti tragedija... valytuvais brukštelėjus trumpam pablogėja skaidrumas... priešpriešinės šviesos švitina tada siaubingai... baigėsi tuom, kad bandžiau visokiomis priemonėmis nuplauti tos nanotechos plėvelę nuo stiklo, net norėjau poliruoti stiklą iš naujo... žmona keikė tą mano "pagerinimą" kas vakarą, kad kelio nematyti...

Taip ir liko pusė flakono neišnaudota... kas norit galiu dovanoti smile.gif

Geriausia tvarkingi-GERI guminiai valytuvai ir priemonė stiklui su spiritu...

 

p.s. man regis tai gerai kokiems stiklams ar plokštėms, kad vanduo nubėgtų nesikauptų kondensatas, bet priekiniam auto stiklui, ant kurio dar ir nuo asfalto pakliūna dervų, saliaros, benzo nešvarumų... manau teršalai reaguoja su ta nano ir pasidaro dar blogiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas.. ji reikia ipoliruoti, ar paprasciausiai istepti kazkokiu tai lygiu ir palikti dziuti ?

 

 

Aš viską radau komlekte, kempinė stiklo valymui, šluostė skysčio paskirstymui, šluostė nuvalymui.

Pradžiai švariai nuplaunamas stiklas, po to komplekte esančia kempine ir specialiu valikliu nuvalomas stiklas.

Jau po to tepama pati nano danga. Išdžiūsta greitai - gal 10 min, po to stiklas vėl nuvalomas ir kokias 2 val

turi padžiūti, kad nepakliūtų vandens. Svardu, kad aplinkos temperatūra būtų virš + 10.

Pagal aprašymą danga atlaiko 20 000 km arba 2 metus.

Jokio blizgėjimo naktį ar per lietų nepastebėta. Lenkijoje dvi naktis važiavau po 8 val.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieną minusą jau pastebėjau. Kai šaltas rytas ir drėgnas stiklas - rasotas. Tai įjungus valytuvus kurį laiką - gal 10 min kol stiklas nepašyla, po kiekvieno valytuvo pravažiavimo per stiklą matomumas trumpam stipriai pablogėna - stiklas "šviečia". Bet šitas efektas trumpalaikis ir ti važiavimo pradžioje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vo vo, apie tai ir rašiau... su laiku kažkas darosi su tokia alia teflono -silikono danga... blogiausia, kad neina jos pašalinti... net kitą stiklą jau norėjau Hondai pirkti... rudenį žiemą iki mokyklos kol vaiką veždavom, tai važiuoji prisimerkęs ir ieškai kelkraščio :)

 

šiaip tai labai panašus efektas ir iš plovyklos po vaškavimo išvažiavus... kurį laiką irgi be valytuvų galima per lietų važiuoti... skirtumas tik, kad nusiplauna palaipsniui...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau koks ten kiekis Pigu.lt siūlomas - bet jei už tokią kainą tik keliems automobiliams viso to pakanka, tai bent jau ilgalaikiškumas turi būt velniškas.

 

Pats jau kokius 7 metus naudoju minėtą Turtle Wax ClearVue. Rimi parduotuvėj pigiausias - 17Lt buteliukas. Pakanka ilgam. Ir dar draugams atpilu :D

Žinoma, reikia kas kelias savaites pakartot procedūrą (jei lijo daug). Arba tada, kai jau pradedi jaust diskomfortą dėl valytuvų naudojimo.

Ir nepastebėjau to lango 'padūmavimo' įjungus valytuvus (kaip būna po vaškavimo plovykloj), tad jokių nusiskundimų dėl šalutinių efektų niekada neturėjau. Naudoju, džiaugiuosi ir kitiems rekomenduoju.

 

Čia šią vasarą grįžtant namo iš pajūrio... kai šiaip, tai visokie šūstrom mašinom pro mano seną b3 passatą kaip pro stovintį - o per liūtį aš pro juos stovinčius šalikelėj pravažiavau. Be valytuvų :D

 

Dabar kai mano spintelės.. tpfu, Vitaros langas toks status - reik didesnio greičio, kad lašai nulakstytų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vakarais tamsoje viskas ok ?

Vienintelis pastebėjimas - jei po stiklo padengimo patingiu gerai nuvalyt langą, tai jis toks truputį matinis būna.

Ryte, jei mašina aprasojus, priekinis stiklas labai išsiskiria iš kitų šalia stovinčių mašinų - gražiai mėlynas atspalvis, taisyklingi maži rasos lašeliai :) Kartą, du nubrauki valytuvais ir važiuoji.

Jokių kitų kliurkų nepastebėjau.

 

O jei kam nepatinka - per kelias savaites tas sluoksnis nusiplauna ir nelieka jokių žymių. Stiklo keist nereiks :))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau koks ten kiekis Pigu.lt siūlomas - bet jei už tokią kainą tik keliems automobiliams viso to pakanka, tai bent jau ilgalaikiškumas turi būt velniškas.

 

Pats jau kokius 7 metus naudoju minėtą Turtle Wax ClearVue. Rimi parduotuvėj pigiausias - 17Lt buteliukas. Pakanka ilgam. Ir dar draugams atpilu :D/>

Žinoma, reikia kas kelias savaites pakartot procedūrą (jei lijo daug). Arba tada, kai jau pradedi jaust diskomfortą dėl valytuvų naudojimo.

Ir nepastebėjau to lango 'padūmavimo' įjungus valytuvus (kaip būna po vaškavimo plovykloj), tad jokių nusiskundimų dėl šalutinių efektų niekada neturėjau. Naudoju, džiaugiuosi ir kitiems rekomenduoju.

 

Čia šią vasarą grįžtant namo iš pajūrio... kai šiaip, tai visokie šūstrom mašinom pro mano seną b3 passatą kaip pro stovintį - o per liūtį aš pro juos stovinčius šalikelėj pravažiavau. Be valytuvų :D/>

 

Dabar kai mano spintelės.. tpfu, Vitaros langas toks status - reik didesnio greičio, kad lašai nulakstytų :)/>

Geras , man patiko :liux: butinai isigysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tai nanotechnologijos tik neseniai atsirado.

 

Šiuo atveju nano - tai labai plonas sluoksnis ant priekinio stiklo.

Tai jau ne tepalas silikono ar panašiu pagrindu.

 

Dabar kaip tik bandau atvežti į Lietuvą nano elektromagnetinių bangų geneneratorių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.