Pereiti prie turinio

Lada Niva


Rekomenduojami pranešimai

turiu sodiboje niva,31'' ratais tai ant paletintos na zodziu miskais,laukais,na aisku ir purvo biski :) tai ant pilno bako pravaziavau apie 120km :shock: .tik nezinau ar cia mano tokia ar visos taip valgo :lol: .pravazumas kaip tokiam dzipuj puse bedos :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliam offroud'e standartas ima apie 17-20. Mieste apie 13, lengvi pasivažinėjimai žvyrkeliais - 15.

Daug kas priklauso nuo karbiuratoriaus: jei nori važiuoti, standartinis karbas "glušina" variklį, bet mažiau valgo. Pasistatyk Weberį, ar kokį Moskvičiaus, daugiau rys, bet ir geriau važiuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip NIVU teko tureti bent keleta.Kiek pliusu, tiek ir minusu.Butu joje vairo stiprintuvas, dyzelis kokiu 2 litru ir bent kiek maziau triuksmo ir vibraciju-iseitu puiki masina.Beda tik, kad normaliu NIVU nusipirkti jau neliko.Visos drebancios, isbelstos, naujesnio modelio-taip pat nepatikimos vien del prastos detaliu kokybes.Na bet, jei turi rankas ir netingi krapstytis, tai bandyk ieskot.Kuro sanaudos mano ex NIVOS su 5 pavaru deze ir mazais asfaltiniais ratais 195R15 vasara budavo 10-11,ziema apie 12l duju.Offroade naudodavo iki 20 l duju.Su didesnais ratais, pvz.,31", be 15l, manau, neissiversi, bo variklis silpnokas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

na nemanau:

esu nusipirkes 2000 niva

visa ziama plushau perinkau pakaba sudejau viduje garso izoliacija, ispjausciau ratu arkas idejau 235/75/15 daihatsu diskai - ir super!

vaziuoju ir vargo nejauciu!

yra dar ir duju iranga BRC, valgo apie 18

lekia 140, paskui baisu darosi

daba greiciu deze pabiro - i dvi dalis skilo

siaip vaziuoja nerealiai

 

padangos brigstone, buvau uzklimpes purve su grioviu, minusas ratai uzsikemsa

dabar ziuriu ar pirkti VLI-5

arba "Swamperius" radau ismeru 195/80/r15 kaina 89 eurai, vokietijoje

 

gal kas gali patarti ku cia ziureti del ratu

siaip kazka ziemai noretusi, bet nieko nerandu gero o del savo 235/75/15 bijau kad per placios ir nelaikis

 

idesiu nuotraukas

bet gal kas mate niva - land rover karinio originalo spalva su uzrasu "GAMTOS APSAUGA" brokonieriams gasdinti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.