Pereiti prie turinio

marokas


buldozeris

Rekomenduojami pranešimai

norejau paklaust apie pinigine dali sito viso reikalo koks minimalus biudzetas jusu nuoone reikalingas dviem savaitem nes nesiorentoju viezbuciu kainose kuro kainu irgi neisivaizdoju.tiesa o i saharos kopa lekent reikia koki gida pasiimti ar jis isvis nereikalingas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia mūsų kelionės šioks toks aprašymas dar likes: http://4wd.lt/renginiai/ekspedicijos/?newsid=76 Jei ka nors konkrečiai noresi paklaust rašyk, gal prisiminsiu :)/>Šiaip ten geriausia važiuoti ir skersai ir išilgai ir kuo ilgiau - superine lengvu atostogu vieta :)/>

dekui uz nuoroda.idomu kiek laiko jus tenais kelevot ir ar turite kordinaciu islikusiu is tos keliones ir tavo manimu kokio lygio turi buti paruostas dzipas tokei kelionei.nes pvz kolumbijoi vaziavau su senu pajero turedamas viena atsuktuva pavargusi ir reples tai gedimai kurie nutiko kely visi reikalavo rimto remonto galinio rato guolis du kartus subyrejo ir susvilus elektra tik jokiu posukiu ar sviesu tik stabdziai dege :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per maroka reikia keliauti automobiliu. nes visuomeni niu transportu tikrai nepamatysi atlaso tarpekliu ar dykumos. o miestai su ju senamiesciais (medina)tikrai visi vienodai nuobodus...

post-1002-13787917632393_thumb.jpg

Redagavo vytis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ketinu irgi ten sausį važiuoti.Tik ne 4x4, man geriau su kuo paprastesniu. Galvoju Mercedes 124 dyzeliniu. Apie remontą mano žinios nulis. Klausimas, ar Maroke galima atsikratyti transporto, kad atgal netektų mašinos vairuoti?

deja negalima ant taves israomas laikinas automobilio ivezimas, nebent tai butu tavo paskutine kelione i sia sali

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ketinu irgi ten sausį važiuoti.Tik ne 4x4, man geriau su kuo paprastesniu. Galvoju Mercedes 124 dyzeliniu. Apie remontą mano žinios nulis. Klausimas, ar Maroke galima atsikratyti transporto, kad atgal netektų mašinos vairuoti?

na kitas dalykas kad kaikur legvasis gali kelti pravazumo problemu tada geriau angla koki dzipuka pvz galvoju mitsubihi pajero kokia96m kaina nedidele gryzus ant daliu parduot tikriausei tapati atsimsi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.