Pereiti prie turinio

noriu paim NP prasau patarimo


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

:lol: kaina tikrai normali kaip tokio stovio. As jam ir rankpinigius buvau palikes, bet isdure mane graziai. Apziurejau is vakaro- viskas tiko, tik galine blokiruote kazko nesusijunge. palikau pinigus, kad neparduotu ir sutarem, kad ryte jei viskas ciki su blokiruote apziurejus- imu. Taigi ryte man niekaip jos nepavyko sujungti- nors trieigis voztuvas veikia, vakuumai nekiauri. Nepaberes tilto, niekaip nepamatysi kame beda. Arba aktuatoriui ragas arba sakute uzstrigus :) Vienu zodziu kainos nenuleido del to defekto ir rankpinigiu negrazino. Kadangi rastelio padoraus nesurasem, tai ir likau ant ledo. Dar gali buti su vietu skaiciumi, nes tik 2 sedynes ir dokuose 2 vietos. Gali reiketi ekspertizes, norint, kad 5 atsirastu. Galines original sedynes kaina su dirzais apie 1000 litu :shock:

Be to uzia pirminio veleno guolis dezeje, turbina tepaluose skesta ir siurblys uzia stiprintuvo (truksta skyscio, tad rimtai galvojanciam pirkti reiktu isipilti ir isitikint, kad nebeuzia). Priesingu atveju reikes ir siurbli keisti. Auto iki stogo perdazyta.

Is mano matytu patruliu tai bukle labai gera. Rudziu praktiskai 0. Pardavejo burtais netikekit, nes geras mulkis.

Tai tiek ziniu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

:lol: kaina tikrai normali kaip tokio stovio. As jam ir rankpinigius buvau palikes, bet isdure mane graziai. Apziurejau is vakaro- viskas tiko, tik galine blokiruote kazko nesusijunge. palikau pinigus, kad neparduotu ir sutarem, kad ryte jei viskas ciki su blokiruote apziurejus- imu. Taigi ryte man niekaip jos nepavyko sujungti- nors trieigis voztuvas veikia, vakuumai nekiauri. Nepaberes tilto, niekaip nepamatysi kame beda. Arba aktuatoriui ragas arba sakute uzstrigus :) Vienu zodziu kainos nenuleido del to defekto ir rankpinigiu negrazino. Kadangi rastelio padoraus nesurasem, tai ir likau ant ledo. Dar gali buti su vietu skaiciumi, nes tik 2 sedynes ir dokuose 2 vietos. Gali reiketi ekspertizes, norint, kad 5 atsirastu. Galines original sedynes kaina su dirzais apie 1000 litu :shock:

Be to uzia pirminio veleno guolis dezeje, turbina tepaluose skesta ir siurblys uzia stiprintuvo (truksta skyscio, tad rimtai galvojanciam pirkti reiktu isipilti ir isitikint, kad nebeuzia). Priesingu atveju reikes ir siurbli keisti. Auto iki stogo perdazyta.

Is mano matytu patruliu tai bukle labai gera. Rudziu praktiskai 0. Pardavejo burtais netikekit, nes geras mulkis.

Tai tiek ziniu :wink:

jo ten zukas geras,as ta gr apziurinejau dar i turgu neivaziavus ,lukoile,tai bure kad pazistamui parveze,poto kruva pirkeju turi ir kad jam nesvarbu as ji imsiu ar ne,o kaip pradejau apie rankpinigius kalbet paklausiau ar nekrovininis, jau sake kad priregistruos be problemu kaip lengvaja net sedyniu nereikes,o kai nukels nuo tralo kaina bus 4500e,ilgai pardavines kaip ir ta zalia jei pastebejai kur kaina sutartine.

gal ziurejai ilga kur kitoj eilej stovi 93m uz 4200e,jei taip kokia apie ji nuomone ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ta pati pasaka ir tau pasekta :lol: Man irgi bure, kad turi klienta kuriam atveze tik negali prisisikambinti. Del registravimo kaip 5 vietu irgi ta pacia pasaka seke. Reiktu VIN uzsirasyti ir Regitroj pasidometi pagal ji kaip bus iregistruota auto. Arba tiesiog su auto nuvaziuoti, kad sutikrintu numerius ir pasakys keliu vietu bus registruojama.

Ta ilgaji tik is isores apziurejau, tad smulkiau nepapasakosiu.

Tuos kur uz sutartine kaina pardavineja tai irgi zinau pardaveja. Kai tikrinau to is italijos blokiruote, prisikabino tas kitas pardavejas ir siule savaji su veikiancia blokiruote :)

O siaip vienas is didziausiu to juodo dzipo pliusu- veikianti kondiske :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ta pati pasaka ir tau pasekta :lol: Man irgi bure, kad turi klienta kuriam atveze tik negali prisisikambinti. Del registravimo kaip 5 vietu irgi ta pacia pasaka seke. Reiktu VIN uzsirasyti ir Regitroj pasidometi pagal ji kaip bus iregistruota auto. Arba tiesiog su auto nuvaziuoti, kad sutikrintu numerius ir pasakys keliu vietu bus registruojama.

Ta ilgaji tik is isores apziurejau, tad smulkiau nepapasakosiu.

Tuos kur uz sutartine kaina pardavineja tai irgi zinau pardaveja. Kai tikrinau to is italijos blokiruote, prisikabino tas kitas pardavejas ir siule savaji su veikiancia blokiruote :)

O siaip vienas is didziausiu to juodo dzipo pliusu- veikianti kondiske :D

jo matosi kas per fruktas,jei su rankpinigiais taip pasielge,nebutu is panevezio,susitarimas lieka susitarimu kokie gali buti rasteliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar prie to pacio prisiminiau :lol:

Tralas su patruliu buvo arti tu katalizu pjovimo garazu, tai pardavejas iskart atsitempe viena is tu purvinu velniu, kad kataliza ispjautu, bet teko nusivilti, nes tokio nebuvo :D

Viskas vyko prie mano akiu.

Moralas- pinigus duoti paciu paskutuniausiu momentu ir dar raseli surasyti, nes priesingu atveju, pasitikint zodziu bus kaip man. Dar jis atkirto, kad per daug cia kabinejuosi, jisai nieko nesupranta apie diff blokavima ir isvis zmones turguj perka auto nuo tralo net nevaziave.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gr'as smagiau vaziuoja o ir pavazumu senuka kazkiek lenkia bent jau mano nuomone. O 2,8 matoras jei pareina reikia iskart 4,2 su deze ieskot ir baigsis problemos :) beje jei kam reikia pardavineja zmogus ilga gr, 33ratai, snorkelis ir gerve siokia tokia, tvarkingas, viskas veikia, nesupuves, viskas jau pakeista ir ne po 1 karta. nuotraukas galit nuorodoj apacioj paieskot. tlf jei ka pm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gal bus biski ne i tema, bet...

ziopsojau turguj ir pamaciau mp dvidury, o ant razdatkes ryciago buvo parasyta, 2H, 4H, 4HLC,4LLC. tai kiek su prantu pas ji blokuojasi tiltai. o abu ar tik koks galinis?

 

Standarte tik galinis, pirma padetis prisijunge prekenis tiltas (nepriklousamai) nuo galinio tilto. :lol: , o paskui keip visose 4x4, :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

skaitinejau, skaitinejau ir iskilo toks klausimas, senuke ir gr galinis tiltas blokojasi ar ne? :roll: kazkaip susibalamutinau :lol: ir kitas klausimas tik gal labiau toyotos naudotojams lj70 blokuojasi abu tiltai, ar galinis, ar nei vienas is mano isvardintu variantu neteisingas :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seipjau labiausia demesi kreipk i tiltus ar berai suveikia ratu blokavimas aisko nepamirsk ir variklio o jai turi minti tilto kampa tai vaziuok ligiu keliu ir sukik vaira jai dzipas nesivarto[gerai stovi ant kelio]tai viskas normaliai

O jeigu sukinėjant vairą džipas siūbuoja kas yra negerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seipjau labiausia demesi kreipk i tiltus ar berai suveikia ratu blokavimas aisko nepamirsk ir variklio o jai turi minti tilto kampa tai vaziuok ligiu keliu ir sukik vaira jai dzipas nesivarto[gerai stovi ant kelio]tai viskas normaliai

O jeigu sukinėjant vairą džipas siūbuoja kas yra negerai.

 

Tarpine nekaikurioj vietoj negera.... cia tau ne F1 bolidas kad nesiubuotu... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kad nereiktų kurti naujos temos paklausiu čia:

Esu vokiečiuose nusižiūrėjęs vieną GR 93m. 2.8 , atrodo tvarkingas, be rūdžių, neaplankstytas ir rašo kad prabėgęs ~160tūkst.(tipo yra serviso knygutė ar kažkas tokio) nu dėl to tai aš nelabai noriu tikėti bet ir nelabai man rūpi. Kadangi tai bus pirmasis rimtesnis visureigis, į ką dar atkreipti dėmesį perkant? Kažką esu girdėjęs, jog jų galvos nelaiko, gal eina patikrint ar ta neina į pabaigą?

Būčiau dėkingas už visus patarimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nereiktų kurti naujos temos paklausiu čia:

Esu vokiečiuose nusižiūrėjęs vieną GR 93m. 2.8 , atrodo tvarkingas, be rūdžių, neaplankstytas ir rašo kad prabėgęs ~160tūkst.(tipo yra serviso knygutė ar kažkas tokio) nu dėl to tai aš nelabai noriu tikėti bet ir nelabai man rūpi. Kadangi tai bus pirmasis rimtesnis visureigis, į ką dar atkreipti dėmesį perkant? Kažką esu girdėjęs, jog jų galvos nelaiko, gal eina patikrint ar ta neina į pabaigą?

Būčiau dėkingas už visus patarimus

 

Del rudziu ar tik raso, ar nuotraukas matei, ar palindes po auto buvai? Rudys seneliams ir biski jaunesniems GR'ams problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.