Pereiti prie turinio

jeep vairo stiprintuvas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

sveiki JEEPiorai. klausimukas,- pradejo galu gale kapset per salnika tepalas... paskambinau i trevira ,sako vezk kolonke pas mus restauruot,tipo salniko pakeist neuzteks...sakau duokit man salnika ir vsio...sako net nezinom tokio dalyko :D

 

o jei rimciau, aisku gi jau susidure esat kai kas su tuo. ka daret? patarkit lengvesni kelia ,kolegos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isemem kolonele visa,atsukom 4 dangtelio varztus.Tada su centriniu varztu pavaezem,nusieme dangtelis.Istraukem stoka.Ir apacioj pakeitem salnikus.Bt cia wj tvarkem,zj labai panasi kolonele vairo,bet netinka niekas nuo wj ir atvirksciai.Surasysiu kas ant salniku parasyta,gal pravers.Ant originalo: sabo 3129 119 26000983 made in brazil,o sudejom du rusiskus,nes vietos uzteko ir pamastem kad du tai ne vienas :) o uzrasai ant rusisku tokie :D546 3 tc 32 45 7 TTO

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • 1 metų...

nežinau kaip kitiems bet mani xj , turbūt visos Vilniaus tiekenčios Amerikonams dalis pralakstyta, niekas nieko neturi, o jei kažką turi tai neitin tinkamo... siūlau negaišti laiko ir užsisakyti pačiam kad ir iš ebay

Aš užsakiau Kaune

Usko, UAB
V. Krėvės pr. 82b,

 

Gavau gal per savaitę, laiko jau kelinti metai- rekomenduoju nes mokėjau tik 80 litų už visą komplekta

Arba čia pasiteirauk  http://eshop.ramidonas.lt/category.php?id_category=3327

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, pas mane iš kolonėlės tepalas nebėga, lygis geras bakelyje. Bet po pasivažinėjimo po balas pradėjo sunkiai suktis vairas, tarsi neveiktu vairo stiprintuvas. Nuo ko pradėt ieškoti problemų ?

dirzas normaliai itemptas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.