Pereiti prie turinio

ar paviks iskelti monterey be body lift


ERYK

Rekomenduojami pranešimai

laiko tuos 33 ir niekas neluzta(dirba daugiau kaip darbinis arklys su priekaba ir kroviniais apie tona, pelkes rimtesnes mate tik syki), bet kampus reikia slenksciu su turbinke nukapot. bent jau man reikejo, ba padangos placios. su 10.5 gal ir sueitu. bet 35 jau be lifto nemanau kad ikisi, o jei ikisi prie menkiausiu pasvirimu turetu bruzinti arkas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bl... kaip visada,kiek zmoniu tiek ir nomoniu... :D kai norejau I frontera ikist 35 visi irgi komentavo kad bus pzd jai ,geriau imk Monterey daug stipresni mazgai... o dabar jau sako 31 nelaiko.... :D visi sakie uaz tiltai laiko iki 33 vazineju su fbelais ir vargo nematau,buvau susukes tilta bet per savo kalte.... tai ir cia manau jei su galva vazinet tai bus viskas normaliai... o pvz 33-12,5 jie mazesni auksciu nei 35-10,5?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaput monterkei! opeliai 33 nelaiko, o su simexakais ir 31 viskas ten luzta

Kas ten luzta jau idomu pasidare tiesa fronteros neturejau tai negaliu nieko pasakyt. ba monterejus tai opeliu net nekvepia taspats isuzu troperis tik priekines groteles skirias :D nu ir nezinau kad niekas atrodo ten taip ir neluzo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bl... kaip visada,kiek zmoniu tiek ir nomoniu... :D/> kai norejau I frontera ikist 35 visi irgi komentavo kad bus pzd jai ,geriau imk Monterey daug stipresni mazgai... o dabar jau sako 31 nelaiko.... :D/> visi sakie uaz tiltai laiko iki 33 vazineju su fbelais ir vargo nematau,buvau susukes tilta bet per savo kalte.... tai ir cia manau jei su galva vazinet tai bus viskas normaliai... o pvz 33-12,5 jie mazesni auksciu nei 35-10,5?

 

33 yra maziau nei 35, kad ir kokie ju plociai bebutu :)

33 ratus laiko, del 35 nezinau, bet as asmeniskai ir nedeciau 35, nes labai isilgeja pavaros(reikia keisti i letintas poras, kitaip truks smarves), daryt bodylifta(reikia pervirint kebulo ausis, arba sukist poliuretana ir pamirst TA). Tai kazkaip neatrodo verta tiek perdarymu del 2 coliu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu į temą kalbant: ilgametė patirtis rodo, kad maksimalus protingas padangų dydis yra 33/12.5. Dedasi su 2" pakabos liftu, reikia nusukt purvasargius ir nupjaut kampuką priekinio buferio, bei vos vos apribot vairo susukimą. 35-iems reikalinga kelti kebulą, ir tiltai laiko, bet nepelaiko priekyje šarnyrai ir vairo mechanizmas. Smarvės irgi akivaizdžiai mažoka... Pernai apskritai perėjau prie 32-ų, alia Simex, kolkas patenkintas :) Dar labiau mano pasitenkinimas išaugo galinį tiltą pakeitus į tojotinį (TLC 9x) su 100 proc. blokiruote :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu į temą kalbant: ilgametė patirtis rodo, kad maksimalus protingas padangų dydis yra 33/12.5. Dedasi su 2" pakabos liftu, reikia nusukt purvasargius ir nupjaut kampuką priekinio buferio, bei vos vos apribot vairo susukimą. 35-iems reikalinga kelti kebulą, ir tiltai laiko, bet nepelaiko priekyje šarnyrai ir vairo mechanizmas. Smarvės irgi akivaizdžiai mažoka... Pernai apskritai perėjau prie 32-ų, alia Simex, kolkas patenkintas :)/> Dar labiau mano pasitenkinimas išaugo galinį tiltą pakeitus į tojotinį (TLC 9x) su 100 proc. blokiruote :)/>

 

nu jo bet jau yra 35-12,5 tai bandysiu kaip ten ir kas,jei neko gero tai 33-12,5 reikes jieskot :) kiek plius minus matavau tai ligtai nereikes ten to lifto daryti,gala iskieliau ,prieki irgi biski,sparna apipjausiu truputi ir ligtai bus vsio normaliai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiam kely gal ir gerai bus, bet masinai kryptelejus bruzinti turetu kazkur. Plius prieki neturetu tilpti neapipjauscius slenkscio kampu. man 33/12.5 su 3cm rastavkem netilpo, reikejo turbinkes. ir tai kartais gerai sukreipus liecia. bet cia galvoju torcionus pasukus ta problema ispresiu, nes jie mazdaug po teisinga tarpa i abi puses turi :)

 

p.s. apatini sarnyra prisuk is kitos sakes puses, kad rato isvirtimas nepabegtu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

papildau: prisuki viršutinį šarnyrą šakei iš apačios ir suki torsionus, kol išvirtimas patampa normalus. Gausis maždaug +5 cm...

 

as nezinau kaip yra is tikruju,bet mano manimu ten irgi nelabai sveika tos tarsionus sukt daug nes,jau granatos labai uzluzusios bus...

 

nu bet jei nebus iseites,tai taip ir bus padaryta...:D diekuj uz patarima :) man patinka kad palietintos trumpos labai,tai ant paletintu manau nepritruks galios... bet kaip bus,viska pamatysim kaip jau bus ratai ant masinos:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu graziai atsiprasau jei monterejaus tiltai ne tie patis kaip frontes tai tada gal ir klystu.. nes nu frontes tiltu patvarumus visi matem.. beto ir monterejaus nei vieno dar nemaciau su 35 ratais.. tai arba dar niekas nebande arba dar pabandys :D sekmes, as tada uz 35! kuo didesni tuo smagiau ziuresis ir jausis, laikys nelaikys,patems matoras ar ne bet viduje jausies tikrai geriau! :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.