Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mano pranesimai

Temoje atsakymų: 9

Serasin

Serasin

• Žinučių: 23
  • Reg. 2013-03-30, 11:10
  • Jurbarkas
Galetu buti,tokia funkcija kaip "MANO PRANESIMAI" paspaudus butu matyti visos temos arba pranesimai kuriuos rasei.

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• Žinučių: 4.523
  • Reg. 2009-01-16, 20:48
  • ...............
į savo profilį nueik ir ten rasi ir pranešimus ir temas kurias rašei

tadas88

tadas88

• Žinučių: 54
  • Reg. 2009-11-24, 20:33
  • Klaipėda
Apie pranešimus nekuriant naujos temos.

Žodžiu taip: betkokioj diskusijoj po savo avataru matau x pranešimu, nueinu į savo profilį ir ten jau bematau y pranešimų. Žiūriu i kitus narius matau tąpatį.

stotelius

stotelius

• Žinučių: 3.011
  • Reg. 2006-04-24, 20:49
  • Jonava

Galetu buti,tokia funkcija kaip "MANO PRANESIMAI" paspaudus butu matyti visos temos arba pranesimai kuriuos rasei.

Arba eini i isplestine paieska ir ivedi savo nika ir isneta visus pranesimus.

augis

augis

• Žinučių: 255
  • Reg. 2007-03-16, 12:39
  • Anykščių raj., Kurkliai

Noriu paklausti, kodėl dingo mano tema Grupėje "Kablys" apie variklio ir aušinimo radiatoriaus praplovimą?

Arunčiks

Arunčiks

• Žinučių: 300
  • Reg. 2009-10-15, 15:35
  • Griškabūdis

Noriu paklausti, kodėl dingo mano tema Grupėje "Kablys" apie variklio ir aušinimo radiatoriaus praplovimą?

O todel. kad persikele į ABC naujokams - http://www.4x4forum....masnukalkinimas

augis

augis

• Žinučių: 255
  • Reg. 2007-03-16, 12:39
  • Anykščių raj., Kurkliai

O todel. kad persikele į ABC naujokams - http://www.4x4forum....masnukalkinimas

Tai, gal reikėtų apie savavališkus pakeitimus kažkaip informuoti parašiusįjį. Staiga, pyst, dingsta mano tema ir kur man jos ieškoti? Po visą forumą?

forsunke

forsunke

• Žinučių: 44
  • Reg. 2015-02-20, 10:19
  • Vilnius

Paspausti reikia ant savo "slapyvardzio" virsuje puslapio - tada pasirinkti "mano turinys" :)

Tai, gal reikėtų apie savavališkus pakeitimus kažkaip informuoti parašiusįjį. Staiga, pyst, dingsta mano tema ir kur man jos ieškoti? Po visą forumą?

Klevas

Klevas

• Žinučių: 4.983
  • Reg. 2010-05-23, 19:45
  • palei Kauna

Augi , o gal reikėtų tokias temas kurt tuose skiltyse kuriuose joms vieta o ne kaišiuot bele kur ar ten kur pačiam patogiau ir nebus tokių nesusipratimų - galų gale tvarka yra tvarka  :)

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 11.005
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius

Šiaip tai tema Vlado, o ne Augio :) ir labai sena... matomai moderatorius pastebėjo naujus atsakymus ir pagal temos paskirtį perkėlė. Aišku yra galimybė palikti varnelę, kad kurį laiką būtų rodoma ir senoje vietoje, tai nebūtų to kipišo ;) 

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)