Pereiti prie turinio

SMĖLIO DĖŽES CHULIGANAI


arvydas77

Rekomenduojami pranešimai

Ka galėčiau pasakyt apie ta mažumą,na nepatinka jie man ,bet kaip sakant ,tegul jie daro tai kas jiems patinka ir tik nekelia skandalų,ir nemojuoja bezmenais viešose vietose,bet tikrai nenorėčiau kad mano kaimynas ar bendradarbis ar šiap žmogus iš mano aplinkos būtų vienas iš jų,tai va šios mano rašliavos tikslas apsaugot savo bičiulius ,kad anie neprarastų nekaltybės kaip ka atsitiko man"na starosti liet" :(/>/>

kažkaip taip jau yra,kad čia esančius skaitau patikimesniais žmonem,nei kad pašaliečius,juk ir sieja panašūs pomėgiai,sakykim ta pati liga,tai va ir ieškant kokios tai geležėlės,ar patarimo savo nesibaigenčių fantazijų įgyvendinimui,pirmiausiai kreipiuos i jus,o ne i "Autogidą"

tai va prireikė mataro,parašiau forume,atrašė,zmogus rimtas ne piemuo na toloka,bet juk du MB matarai už 1000lt,vienas su skyle bloke,na gatavas dėl svorio,apie jį ir nekalbėsim,jis toks ir nupieštas pasakojime,o va antrasis IDEALUS iš važiuojančios mašinos,pati reiškia atvažiavo .....

kai atvažiuoji tokį kelia 250km ,ir be to pasitiki tuo žmogum ,važiuoji ne žiūrėt o imt,tai jau užprogramuota,žiloj makaulėj,prisipažinsiu esu per daug patiklus,ir nukenčiu dėl to ,nepirmakart,bet geriau jau mane apipis nei aš kam pašiksiu.todėl gerai suprantu ir palaikau vieną mūsų kolega,kuris daug kur nudeges ,bet nekerštauja ir nepraranda žmoniškumo ;)/>/>

tai va pajamam ta ledinį motora už 900pinigų ir namo,pakeliui dar užsukom pas viena palatos ligonį,jau tada kiek daugiau akys prasivėrė ir nosis nukniubo

kagi pakeliui i plovyklą ir namo,ryte vaizdas toks,kabo mataras pakeltas iš priekabos stovi to laužo gabalo savininkas su nenusakomos spalvos žandikauliais ir žųri i vieną tašką,,,,gerai kad pas mane tik vien virvė prie ukio ;)/>/>

 

skambutis maloniaim pardavėjui Šiauliu krašto milžinui sudėliojo viską i vietas,pasakymas kad pabėriai matarą dabar ieškai priekabiu,be to pinigų jau neturiu ir iš vis kažin ar mes kada matėmės

supratau,mano vainikėlis padžiautas ant Voveriškių kaimo tvoros,šalia Šiaulių ....

na i balą puoles sausas nekelsi,pabėriau ta lavonėli radau gražių dalyku,galvos varžtai nutraukti,atsukinėta kirstuku!!!

volas suartas,tik išmetimui,daug grožybių rasta,pvz pusrkštukai pirštais susukti,siurblio ausis nulaužta ir tt sunku papasakot viska,turiu kažkur pafotkines ta stebuklų šalį

švaria variklio apačia gavau iš dabar jau forumiečio ramunasT.kuriam dėkingas už pagalba sukomplektuojant,si lavoną,dar keletas smulkmenų ir turėčiau išgirst miela garsą

tai va už visą šitą istoriją dekingas forume esančiam berniukui ,nesimetykim epitetais,tai negražu ane?gaila nėra tokio veiduko sugniaužtas kumštis ir atlenktas vienas pirštas jis butų tau

vilks 1

 

antra kiek mažesnį veiduka paskirčiau A.Baranausko apdainuoto krašto gyventojui,bet apie tai tiek jau to...

 

taigi draugai,ligoniai pasasaugokim agrastų mūsų smėlio dėžėje

 

ir labai butų gerai kad apie tokius veikėjus būtų kalbama viešai,nesigedinkim visko buna,man jau negėda,jau neskauda tūzo :D/>/>

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

seniai apie tokius atvejus diskutuota - yra bėda ir jei geruoju neina susitarti - kelkit viešumon... aprašykit situaciją, duosim žmogui šansą pasiteisinti... jei ignoruos ar ne pirmą kartą pasitaikys - užbanysim visiems laikams , kad foruman nelįstų ...

 

p.s. čia forume privisę visokių voverių... todėl ir prisistatymo tema atsirado, kad žinotume su kuo turim reikalą... na ir jei ką visad verta pažiūrėti to žmogaus aplamai rašytas žinutes ar temas... bus aišku ar jis visureigininkas ar šiaip čia kupi-prodaj skylę chaliavą sau surado... tokius irgi žvejosim ir mesim lauk...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniai apie tokius atvejus diskutuota - yra bėda ir jei geruoju neina susitarti - kelkit viešumon... aprašykit situaciją, duosim žmogui šansą pasiteisinti... jei ignoruos ar ne pirmą kartą pasitaikys - užbanysim visiems laikams , kad foruman nelįstų ...

 

p.s. čia forume privisę visokių voverių... todėl ir prisistatymo tema atsirado, kad žinotume su kuo turim reikalą... na ir jei ką visad verta pažiūrėti to žmogaus aplamai rašytas žinutes ar temas... bus aišku ar jis visureigininkas ar šiaip čia kupi-prodaj skylę chaliavą sau surado... tokius irgi žvejosim ir mesim lauk...

Na daleiskim as,is prasytu zinuciu tai turbut daugiausiai zinuciu humoro skiltyse(Linksmu plauciu esu). Kitas visas temas tik skaitau,kol kas nediskutuoju,tik skaitinejuosi,visureigio nevairuoju,bet ateity svajone tlc 80,kol kas Quattro. Tai kaip apie toki kaip as butu ziurima? :P

Aisku tuos smelio dezes chuliganus pats asmeniskai pagrazinciau uz tokius dalykus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesuprantu kuo čia dabar parinės;

pamislyk pusės varžtų trūksta - gi žmoga tau paslaugą padarė ba mažiau atsukinėt teko,

purkštukai iš serijos "internacionalas" - nu tai mersas ir afikoj mersas turi su bet kuo važiuot,

gilzėse išdirbis - tai tiesiog pliusas ba nešiot bloką patogiau; va įkišai rankas į vidų , nagais už zarubkių užsikabini ir neši

na ir dar visas kalnas privalumų neskaitant to kad dabar esi gerai susipažinęs su MB variklio konstrukcija :D

 

O dabar rimtai;

gaila kad negalėjau tąkart kartu važiuot o tik vakare pamačiau tą variklį, o tiksliau tai jau ne variklį o gabalą brangaus metalo laužo.

Šiaip tai už tokius darbus jau yra tokių pardavėjų bliūdlaižiai tiuninguojami.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo cia kaip tam optimistui:"ir mano nestovi,uztai kaip graziai kabo"

 

tave patvarke(pries tavo valia aisku)o tu dziaukis kad briaunukes nagam yra ir kad gali pasiulyt kam nors 6 skirtingus purkstukus,nu exkliuzuvas tiesiog ale kremlius an dangtelio yra,tocniai yra to negincinu :D

 

o patiuninguot abroza oi kaip noretus,na gal kada nors proga pasitaikys,o jei ne tai gyvenime kas nors tikrai pasistengs tai atlikt,,,va tuo tai tikrai tikiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai tokia idomybe ryte radau asmeninese zinutese,apie ka eina kalba nelabai suprantu,kas jos autorius manau suprasit ;)/>

 

cituoju

esi labai protingas,už šias nesamones tau nudžius burna,jeigu tu nori už metalo kainą nupirkti įdealų variklį tai jo ir ieškok,dabar paskelbsiu ,kad tamstelė padirbinėji dokumentus ir vienas iš tavo pažįstamų pardavė vieną detalę su ūženčiu guoliu.Esi kompo erelisTas pažįstamas forumietis

 

tai va

1 kai pirkau varikli apie metalo lauza kalbeta nebuvo,kalbeta apie einanti +vienas gatavas

2kokius dokumentus as padirbineju?

3koks mano pazystamas,kokia detale,ir prie ko cia as?

4 uz kompo ereli aciu,vis sioks toks pagyrimas :D/>

 

tai va apie dokumentu padirbinejima pasiskelbiau,visa kita paaskink placiau,ypac noretus kad atpasakotum musu rytini pokalbi telefonu,po mataro pargabenimo namo

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pašalinimas nelabai ką duos, i forumą prisiregistruoti galima ir kitu slapyvardžiu. Šiaip teisingiausia būtų mano galva atsiimti pinigus negražinus tos "metalo krūvos", + šalinimas iš klubų, nes žmogus tada pradės suprasti (GAL) kad apipisinėti nevalia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad pardavėjas privalo grąžinti pinigus, jei jis turi sąžinę, ir tai būtų ramus konflikto sprendimo būdas. Tokiu poelgiu pardavėjas išsaugotų savo autoritetą mūsų forume. Manau pardavėjas mus girdi.

iš dalies sutinku, bet kalbant apie autoritetą tai man kai paskaičiau ir kažkas užsifiksavo, tai jokio autoriteto jis nekelia...

bėja ir mane kažkada buvo panašiai a****se... dabar prisiminiau ir SUSINERVINAU !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.