Pereiti prie turinio

SMĖLIO DĖŽES CHULIGANAI


arvydas77

Rekomenduojami pranešimai

Na as ir parasinesiu i ta skilti ,.Man teko susudurt ir su tuo forumieciu vilks1,va cia is jo gauta zinute :66 pad. su ratlankiais 175lt. naujos) ir nuvaziavus i tuos legendinius voveriskius kokias jas radau ,tai va patys isivaizduot turit ,panasiai ,kaip su varikliu ,tik va gerrai ,kad matyti kokios stovio ,tik tiek ,kad tie voveriskiai nepertoliausia man

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na as ir parasinesiu i ta skilti ,.Man teko susudurt ir su tuo forumieciu vilks1,va cia is jo gauta zinute :66 pad. su ratlankiais 175lt. naujos) ir nuvaziavus i tuos legendinius voveriskius kokias jas radau ,tai va patys isivaizduot turit ,panasiai ,kaip su varikliu ,tik va gerrai ,kad matyti kokios stovio ,tik tiek ,kad tie voveriskiai nepertoliausia man

nu aaciu Dievui vis ne vienas :D

matai kai atvažiuoji per pusę Lietuvos,atsijungia sveikas protas ir IMI ka ten žiūrėt

ir vargstu su tuo motoru patikėkit niekaip nesikuria ,ko gero ir siurblys kirdyk,išmesti pinigai,suesta galybė laiko ir nervų :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Na ką, ir mano eilė atėjo pasibėdavoti :) prieš kelis metus po stogo Karpatuose įsiūlė man solidus kolega su gerom rekomendacijom kėbulininką Palangoje, sako atvaryk, pigiau nei Vilniuje ir gerai daro... Nu brač 300km nuvariau, norėjau tik vieną šoną ir stogą patiesinti ir perdažyti (vis vien po bekelę apsitranko, neverta investuoti)... Tai ne, meistras primygtinai įkalbinėjo visą tvarkyti... sako "nuimsim antsparnius, visą perdažysim normaliai...." aišku brangiau, bet už tai bus ledas... PATIKĖJAU, nes rekomendavo... sutarėm... ir kainą ir terminus... Padarė su vėlavimu 3 savaitės.. tiek to... 

Pasiėmiau parsivariau ir važinėjau... po metu vienam kraštelyje prie priekinio antsparnio pradėjo pustis dažas, na supratau, kad matyt užrūdyjo varžtas, neatsuko ir taip nudažė... dar po mentų pardėjo pustis kraštai palei gumas ant galinio, šoninių langų ir priekyje viršuje... O šiandien nusilupau antsparnius ir pamačiau, kad jų nieks nekliudė per visą tą laiką... nuimtas buvo tik nuo durelių ir šone vairuotojo pusėj priekyje, kur reikėjo lyginti skardas... bet ir tas nenudažytas, o uždėtas antsparnis ir tada viskas nupurkšta gudraujant - užklijavus plastmasinę tarpinę, kad atrodytų jok surinkta po dažymo... Tai va kokias dovanėles radau :)

Tikiuosi tas alia "meistriuks" dar gyvas ir neemigravo... dabar per kolegą bandau atrasti kontaktus kur jis chalturina... 

Bus kokiu pasiūlymų ką su tokiu chalturščiku daryti ? 

 

IMG_20150401_172613.jpg IMG_20150401_172637.jpg IMG_20150401_172843.jpg IMG_20150401_172859.jpg IMG_20150401_172711.jpg  IMG_20150401_173040.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, ir mano eilė atėjo pasibėdavoti :) prieš kelis metus po stogo Karpatuose įsiūlė man solidus kolega su gerom rekomendacijom kėbulininką Palangoje, sako atvaryk, pigiau nei Vilniuje ir gerai daro...

turbut blogai sutariai,nes cia grynai turginis varijantas padarytas(papigiai).nes jei gerai daryt tai detales kaina(su isvirinimu ,lyginimu,gruntavimu,spaklevimu,dazymu)siekia +- 100eu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, ir mano eilė atėjo pasibėdavoti :) prieš kelis metus po stogo Karpatuose įsiūlė man solidus kolega su gerom rekomendacijom kėbulininką Palangoje, sako atvaryk, pigiau nei Vilniuje ir gerai daro... 

 

Kurioj Palangos vietoj(senojoj,naujojoj miesto daly,soduose ar pan.) veiksmas vyko,gal as pazystu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut blogai sutariai,nes cia grynai turginis varijantas padarytas(papigiai).nes jei gerai daryt tai detales kaina(su isvirinimu ,lyginimu,gruntavimu,spaklevimu,dazymu)siekia +- 100eu

 

skaityk įdėmiai, meistras pats pasisiūlė VISĄ kėbulą sutvarkyti ir perdažyti NUĖMUS ANTSPARNIUS.... jis įvardino kiek man tai kainuos, sutikau, šalia ir kolega buvo kuris rekomendavo jį.. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.